Toshkentda boʻlib oʻtadigan koʻrgazma beshinchi bor energetika, elektrotexnika va metallurgiya, sanoatni avtomatlashtirish va IT-texnologiyalari, farmatsevtika, tibbiyot kompleksi va boshqa turli sohalarda faoliyat yurituvchi kompaniyalar uchun hamkorlik markaziga aylanishi kutilmoqda.
🌐 UZELTEXSANOAT | Telegram
#anons #forum #investitsiya
🌐 O‘zbekiston Respublikasi investitsiyalar, sanoat va savdo vazirligi bergan maʼlumotga koʻra, 2025-yilning 10-12-iyun kunlari mamlakatimiz poytaxtida IV Toshkent xalqaro investitsiya forumi bo‘lib o‘tadi.
🟠TIIF-2025 3000 dan ortiq ishtirokchini qabul qilishga tayyorlanmoqda: vazirlar, xalqaro moliya institutlari vakillari, siyosatchilar, iqtisodchilar, yirik korporatsiyalar va investitsiya fondlarining top-menejerlari, shuningdek, barqaror rivojlanish, innovatsiyalar va raqamli transformatsiyalar sohasidagi ekspertlar.
✍️ tiif.online rasmiy veb-saytida ro'yxatdan o'tish va batafsil ma'lumot olish mumkin.
MUBORAK BO'LSIN!
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Тожикистон Республикаси Президенти Эмомали Раҳмоннинг таклифига биноан 31 март куни амалий ташриф билан Хўжанд шаҳрида бўлади. Ўзбекистон, Тожикистон ва Қирғизистон етакчиларининг қўшма учрашуви ҳамда икки томонлама музокаралар ўтказилиши режалаштирилган.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев по приглашению Президента Республики Таджикистан Эмомали Рахмона 31 марта совершит рабочий визит в город Худжанд. Предусматривается проведение совместной встречи лидеров Узбекистана, Таджикистана и Кыргызстана, а также двусторонних переговоров.