Jamiyatda xotin-qizlarimizning o‘rnini, bilimini oshirish, bandligini ta’minlash, dunyoqarashini kengaytirish, qiziqish va layoqatiga qarab yo‘nalish tanlashga ko‘maklashish hamda ularga motivatsiya berish maqsadida 8-aprel, soat 14:00 da Jizzax viloyatida “GAP” ayollar IT-klubi doirasida navbatdagi yig‘lish bo‘lib o‘tadi.
Batafsil: 👉 https://mitc.uz/uz/news/view/4407
Hurmatli ota-onalar!
Farzandingizni maktabdan maktabga ko’chirishni maktabga bormasdan, hech qanday qiyinchiliksiz elektron tarzda amalga oshirishni istaysizmi?
Unda my.gov.uz yagona elektron davlat xizmatlarining telegram kanaliga obuna bo’ling, yaqin kunlarda ushbu elektron xizmatdan hech qanday ovoragarchiliksiz foydalanish imkoniyatiga ega bo’lasiz.
Ma’lumot uchun, yiliga 500 mingdan ziyod ota-onalar farzandlarini maktabdan maktabga ko’chirish jarayonlaridan o’tishadi.
Endi mazkur jarayonlar oson, qulay va hech qanday byurokratiyasiz elektron tarzda amalga oshiriladi.
Elektron xizmatdan foydalanish uchun my.gov.uz yagona elektron davlat xizmatlarining telegram kanaliga obuna bo’ling.
Ushbu yaxshi xabarni barcha tanish ota-onalarga yuboramiz, boshqa ovora bo’lishmasin.
Raqamli texnologiyalar vazirligi tomonidan “Mutaxassis vaqti” nomli yangi loyiha ishga tushirilmoqda
Endi siz o‘zingizni qiziqtirgan savollarni turli xil faoliyat sohalaridagi eng yaxshi mutaxassislarga berish imkoniyatiga egasiz.
Ushbu loyihadan asosiy maqsad – aholi savodxonligi va ularning IT sohasidagi bilim va ko‘nikmalarini oshirishdan iborat.
Loyihamizning dastlabki mehmoni Person Hunters konsalting kompaniyalari guruhining asoschisi va boshqaruv direktori, Exadel xalqaro kompaniyasining O‘zbekistondagi direktori hamda texnik fanlar nomzodi – Yuliya Yakovleva hisoblanadi.
🔗 Quyidagi havolaga o‘tib, o‘zingizni qiziqtirgan savollarni yozib qoldiring: https://bit.ly/40HR0To
Tez kunda savollaringizga javobni video tarzda ijtimoiy tarmoqdagi sahifalarimizda ko'rishingiz mumkin.
Министерство цифровых технологий запускает новый проект под названием "Время эксперта"
Теперь у вас есть уникальная возможность задать интересующий вас вопрос топовым специалистам своего дела из самых разных сфер деятельности.
Основная цель этого проекта-повышение грамотности населения и их знаний и навыков в области информационных технологий.
Первый гость нашего проекта Юлия Яковлева - Основатель и управляющий директор Person Hunters, директор международной компании Exadel в Узбекистане, кандидат технических наук.
🔗 Перейдите по ссылке ниже и оставьте интересующие вас вопросы: https://bit.ly/40HR0To
Скоро вы сможете увидеть ответы на свои вопросы в виде видео на наших страницах в социальных сетях.