#ITES_exports #Softlanding #Uzbekistan #IT_Park
🌏 IT Park korrupsiyaga qarshi boshqaruv tizimining muvofiqlik sertifikatiga ega bo‘ldi
“CERT International” xalqaro auditorlik tashkiloti IT Park Uzbekistan’ga ISO 37001:2016 muvofiqlik sertifikatini topshirdi. Bu xalqaro standart talablariga javob beradigan korrupsiyaga qarshi boshqaruv tizimining samaradorligini tasdiqlovchi hujjatdir.
🌏 IT Park receives Anti-Corruption Management System Compliance Certification
The international auditing firm “CERT International” awarded IT Park Uzbekistan the ISO 37001:2016 certification, affirming the effectiveness of its internal anti-corruption management system, which meets the requirements of the global standard.
🔅“Mannai Corporation” vitse-prezidenti bilan hamkorlik istiqbollari muhokama qilindi
💬 Uchrashuvda dastlab yurtimizda IT sohasida amalga oshirilayotgan ishlar, xorijiy kompaniyalar uchun yaratilgan imkoniyatlar, IT Park tomonidan taqdim etiladigan soliq imtiyozlari haqida ma’lumotlar berib o‘tildi.
📌O‘z navbatida, Xolid Al-Mannai IT sohasida hamkorlik bo‘yicha o‘z fikrlarini bildirib, “Mannai Corporation”ga qarashli “Mannai Infotech” kompaniyasi haqida taqdimot o‘tkazdi.