Маковський
310 subscribers
150 photos
9 videos
105 links
контакт - @mmmkass

patreon - більше неактивний, підписка с ексклюзивними відосами тепер в yt
Download Telegram
Маковський
відчуваю з Оскаром буде така сама ситуація
так і вийшло

Якщо справа дійсно в висловлюваннях Шаламе про оперу та балет, то це буквальне позорисько на академії. Ти або приймаєш реальність такою як вона є та намагаєшся це змінити, або не реагуєш на подібне бойкотом актора/фільму на церемонії. З кожним роком академія все більше схожа на зібрання пихатих індиків, які голосують як зірки на небі зійдуться, реагуючи дуже і дуже боляче на будь-які висловлювання про будь-що, що лише дотично відноситься до кіно та голосування в цілому.

Я можу навіть зрозуміти БАФТУ, там люди послідовно топлять за традиціоналізм та повагу до сталих цінностей, але ж Оскар взагалі не про це. Його штормить від однієї адміністрації до іншої, в діапазоні 5 років можуть бути кардинально різні рішення, які не мають спільної логіки. Тому образи на думку про сьогоднішній стан театру та балету виглядають не те що смішно, а й лицемірно та жалюгідно

Короче крінжа навалили, як і завжди
17
сьогодні о 17:30 вийде новий ролик
6🔥3
в цьому коменті прекрасно все
😁22💊2
нове відео на каналі
12🔥1
трохи загруз у власних справах, але:

• зовсім скоро чекайте мої думки про "Сопрано" (у текстовому форматі)

• впродовж 2 наступних тижнів вийде відос про "Ейфорію"

• впродовж 3-4 тижнів планую випустити ВЕЛИЧЕЗНИЙ експеримент, але який поки не скажу
16👀4
Маковський
Photo
Сем Левінсон зараз є одним з найбільш обговорюваних режисерів у світі

Очевидно, що причиною цьому став новий сезон його серіалу "Ейфорія", який у мережі зібрав не тільки купу хейту, а й якусь просто неймовірну кількість хайпу.

І цьому теж є очевидна причина. Усі обговорюють той треш, що відбувається в третьому сезоні. Саме треш, тому що по іншому це назвати важко.

Особисто я не дуже здивований тому, у що перетворилася "Ейфорія", дзвіночки цього постійно з'являлися протягом першого/другого сезону, про що я розповім у завтрашньому відосі. Да і якщо подивитися на те, що знімає Левінсон впродовж своєї кар'єри, все стає ще більш зрозумілим.

Знімати про нього цілий відос я не буду, тому що для цього потрібно дивитися усі його фільми, чого я НЕ хочу, тому що "почерк" Сема видно не то що по Ейфорії, а по одній його картині, тому пост буде про це.

Від нього, до Ейфорії, я дивився фільм "Х", де Сем був одним з продюсерів. Логлайн: хоррор про те, як група зумерів їде знімати порнуху в усіма забуте селище. В принципі, усі деталі картини думаю зрозумілі.

Мій поїнт про те, що Сем завжди знімає саме так, і на мою думку, не знає як зацікавити глядача по іншому. Ось просто не знає.


Ейфорія не його оригінальна ідея. За її основу взятий однойменний ізраїльський міні-серіал. Цікавий факт: в ньому один сезон.

І це пояснює усе. Пояснює чому перший сезон Ейфорії був ще більш менш, а далі все ставало все гірше. Тому що перший сезон побудований на темах і ідеях оригіналу, другий – просто повтор по колу першого, спроба витягнути на тому, що було у першому, третій – стагнація та спроба вже хоча б забайтити на емоції. І це вийшло.

Показовим також є і його серіал The Idol, знятий після Ейфорії у 2023 році. Теж немає нічого окрім постійного thirst trap'у, навколо якого будується увесь сторітейлінг. Але не хочу багато про це, там дійсно нічого цікавого.

Найгірше з усього цього це те, що ситуація з Ейфорією дає приклад усім іншим режисерам того, що можна взагалі не паритися за якийсь фундамент історії, розкриття персонажів та усієї цієї "мішури". Можна напхати голих тіл та трешових фетишів і все одно заробити грошей.
10👍1🔥1
Маковський
який вже вийшов
отака хуйня

цього вечора перезаллю, хто вже подивився, велике прохання зробити це знову, це мені дуже допоможе
😢153🫡1
Маковський pinned «Сем Левінсон зараз є одним з найбільш обговорюваних режисерів у світі Очевидно, що причиною цьому став новий сезон його серіалу "Ейфорія", який у мережі зібрав не тільки купу хейту, а й якусь просто неймовірну кількість хайпу. І цьому теж є очевидна причина.…»
ну раптом хтось не знав
😁17
Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допомогу своїм випускникам, які у лавах ЗСУ

Наразі звернувся випускник, військовослужбовець бригади "Спартан"

Потреба : 4 АКБ по 10 ампер
- 1 зарядка под АКБ
- 1 переносний прожектор Метабо

🎯Ціль: 35 000 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/2TG3yY7L6S

💳Номер картки банки
4874100038946219

Канал звітів https://t.iss.one/reportgroupzbir
4