🔴 O'qituvchilarda trenerlik ko'nikmasini shakllantirishga qaratilgan "Zamonaviy trener dasturi"ning ochilishi va interaktiv mashg'ulotlardan fotoreportaj.
📲 Pedagogik mahorat va xalqaro baholash markazining rasmiy sahifasi: https://t.iss.one/pmm_uz
#zamonaviy #trener #dasturi
☑️Pedagogik mahorat va xalqaro baholash markazi tomonidan tashkil etilgan "Zamonaviy trener dasturi" da Prezident ta'lim muassasalari agentligi tizimidagi Muhammad al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab o'qituvchilari ham faol ishtirok etmoqdalar.
✔️Bugun seminarning ochilish kunida seminardan ko'zlangan maqsadlar aniqlanib, interaktiv mashg'ulotlar boshlanib ketdi.
☑️Преподаватели Специализированной школы имени Мухаммада ал-Хорезми также активно участвуют в «Программе современного тренера», организованной Центром педагогического мастерства и международного оценивания при Агентстве развития Президентских школ Республики Узбекистан.
✔️Сегодня, в день открытия семинара, были определены цели семинара и начались интерактивные сессии.
Telegram |Facebook |Instagram |Web
#Navoiy_milliy_iftixor "Navoiyni har kim, har kuni o'qishi kerak!"
✅ Muhammad al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirligan maktabida "Adabiyot kunlari" davom etmoqda. Alisher Navoiyning "Deyin" radifli g'azali maktab ustozlari ijrosida.
Video muallifi:
🎥 Toshqulov Umar (10-05-sinf)
"Все мы должны читать Навоий каждый день!"
✅ Продолжаются «Дни литературы» в специализированной школе имени Мухаммеда ал-Хоразмий. Газель Алишера Навоий "Дейин" устами наших учителей.
Автор видеоролика:
🎥 Тошкулов Умар (10-05 класс)