Элдор Туляков: ҲАРАКАТЛАР СТРАТЕГИЯСИНИНГ УЧИНЧИ ЙИЛИДА НИМАЛАР ЎЗГАРДИ?
👆https://strategy.uz/index.php?news=783
2018-2019 ўқув йилида 2502 нафар ўқувчи олтин медаль билан тақдирланди
2019 йилда ўқитувчилар ҳисоботи 7 тадан 3 тага қисқартирилди ва барча мактаблар 11 йиллик таълим тизимига тўлиқ ўтказилди. Шунингдек, яна 2 555 нафар ўқувчига кумуш медаль топширилди.
👆https://strategy.uz/index.php?news=785&lang=uz2
Ҳаракатлар стратегиясининг Иқтисодиётни ривожлантириш ва либераллаштиришнинг устувор йўналиши бўйича 3 йиллик кўрсаткичлар
👆https://strategy.uz/index.php?category=infog
ЭЛДОР ТУЛЯКОВ: “АХБОРОТЛАШГАН ЖАМИЯТ” МУҲИТИНИ ЯРАТИШ НИМА БЕРАДИ?
Президент Шавкат Мирзиёевнинг Олий Мажлис палаталарига навбатдаги Мурожаатномаси халқимиз ва халқаро жамоатчилик томонидан жуда катта қизиқиш билан қарши олинди.
👆https://strategy.uz/index.php?news=787
Ўзбекистон-24 телеканали ижодкорлари Давлат раҳбарининг Парламентга мурожаатномасини тўғридан-тўғри кузатаётган "Тараққиёт стратегияси" маркази мутахассислари фикрлари билан ўртоқлашишди. Марказ экспертлари томонидан билдирилган муносабатларни 25 январ соат 9:00 дан эътиборан кун давомида томоша қилишингиз мумкин
"ТАРАҚҚИЁТ СТРАТЕГИЯСИ" МАРКАЗИ ИЖРОЧИ ДИРЕКТОРИ ЭЛДОР ТУЛЯКОВ ПРЕЗИДЕНТ МУРОЖААТНОМАСИ ЮЗАСИДАН ФИКР БИЛДИРДИ.
@SputnikUzbekistan
Ҳалқаро ОАВлар ҳам Ўзбекистон Республикаси Президентининг Олий Мажлисга Мурожаатномасини диққат билан кузатишганини кўриш мумкин