Forwarded from Andijon Avtomobil yo'llari Bosh boshqarmasi Matbuot xizmati
MAQSADIMIZ BARCHA YO'LLARNI OBOD QILISHDIR...
So'nggi kunlarda viloyatimizda yo'lsozlar tomonidan olib borilayotgan barcha islohotlarning tub zamirida xalqimizni rozi qilish yotadi. Maqsadimiz esa avtomobil yo'llarida harakat xavfsizligini ta'minlash, zaruriy infratuzilma yaratish, bir so‘z bilan aytganda ertani kutib emas, aynan bugunidan rozi bo‘lib yashashlariga zaruriy sharoitlarni amalga oshirishdir.
Ayni bugunda ham Oltinko'l tumani yo'llardan foydalanish unitar korxonasi yo'lsozlari ham xalq obodligi va farovonligi yo'lida tuman hududidan o'tgan mahalliy ahamiyatga ega avtomobil yo'llarda keng ko‘lamli obodonashtirish va saqlash ishlarini qizg‘in davom ettirishmoqda. O'z xizmat vazifalarini sidqidildan bajarayotgan yo'lsozlar tomonidan yo'llardagi yo'l jihozlari atrofi o'tlardn tozalanib, eskirgan yo'l belgilari yangisiga almashtirilmoqda.
Хитойга давлат ташрифининг биринчи куни: олий даражадаги тадбирлар ва "Марказий Осиё - Хитой" саммити иштирокчиларини қутлаш маросими
Первый день государственного визита в Китай: мероприятия на высшем уровне и церемония приветствия участников саммита "Центральная Азия - Китай"
May 19, 2023
Forwarded from Бухоро вилояти Автомобиль йўллари бош бошқармаси (Фаррухбек Ибодов.)
Бухоро вилояти автомобиль йўллари бошқармаси.