Ҳаётнинг кутилмаган синовлари кўп. Ҳали ғўр, қизиққон ёшлар баъзан билиб-билмай жиноят кўчасига кириб қолади. Оқибатда бир умр “жиноятчи” деган тамғани кўтариб юришга мажбур бўлади...
Андижон вилояти, Хўжаобод туманида олди олинган босқинчилик жинояти тафсилоти
Website | Facebook | Telegram | Instagram | Youtube
Д И Қ Қ А Т Т А Н Л О В !!!
Андижон вилояти ички ишлар бошқармаси, вилоят ички ишлар органларининг қуйи тизимларида мавжуд лавозимларни муносиб номзодлар билан жамлаш мақсадида офицерлик лавозимларига ишга қабул қилиш учун дастлабки танловлар ўтказилишини эълон қилади... Батафсил ўқинг 👈
Андижон вилоятида Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлис Сенати мудофаа ва хавфсизлик қўмитаси томонидан ҳуқуқбузарликларнинг барвақт олдини олиш ва жиноятчиликка қарши курашиш юзасидан амалга оширилаётган ишларнинг ҳолати ҳамда айрим қонун ҳужжатларини муҳокама қилиш бўйича сайёр мажлис ўтказилди
Бугунги видеоселектор йиғилиши аввалида Президент коронавирус билан касалланганлар сони охирги кунларда кўпайганини қайд этди.
Эпидемиологик вазият ёмонлашган ҳудудлар тоифасини қайта кўриб чиқиш, кунлик тест олишни кўпайтириш бўйича топшириқлар берилди.
Иқтисодиёт тармоқлари тиклангани натижасида май ойида тушумлар ва савдо ҳажми ошгани, карантин талабларига амал қилган ҳолда бу ишларни давом эттириш лозимлиги таъкидланди.
В начале сегодняшнего видеоселекторного совещания Президент отметил рост числа больных коронавирусом в последние дни.
Поручено пересмотреть категории территорий, эпидемиологическая ситуация в которых ухудшилась, расширить масштабы тестирования.
Отмечалось, что в результате восстановления экономики в мае вырос объем поступлений и торговли, указано на необходимость продолжения этой работы с соблюдением правил карантина.
#Mirziyoyev #videoselektor #pandemiya #iqtisodiyot
#тарих_сўзлаганда Ушбу фотосурат 1970-йилда олинган. Тошкент шаҳри маркази ҳамда турар жой мавзелари 1966 йилда содир бўлган зилзила эпицентрида. Сурат Ленин майдонида олинган. Тасвирда: Навоий ва Ленин шоҳкўчалари чорраҳаси. Ц-4, Ц-5 микрорайонлар. Милиция мактаби. Ўзбекистон ССР Давплан биноси қурилмоқда.
#вспомнив_историю Данный фотоснимок был снят в 1970 г. Центр Ташкента и кварталы жилых домов на месте эпицентра землетрясения 1966 года. Фото снято с Площади Ленина. В кадре: Перекрёсток проспекта Навои и проспект Ленина. Микрорайоны Ц-4, Ц-5. Школа милиции. Строится здание Госплана