Andijonda Ichki ishlar vazirining o‘rinbosari boshchiligida sayyor qabullar o‘tkazildi
"Андижон ИИБ ҳафта ичида" кўрсатувининг 7-сони
Андижонда Ички ишлар вазирининг ўринбосари бошчилигида сайёр қабуллар ўтказилди
Andijon viloyati IIB va uning quyi tizimlarida xizmat olib borayotgan kanselyariya xodimlari tomonidan joriy yilning 9 oyi davomida amalga oshirilgan ishlar hamda kelgusidagi rejalar muhokama qilindi
Андижон вилояти ИИБ ва унинг қуйи тизимларида хизмат олиб бораётган канцелярия ходимлари томонидан жорий йилнинг 9 ойи давомида амалга оширилган ишлар ҳамда келгусидаги режалар муҳокама қилинди
Andijon viloyati IIB JXX YHXB xodimlari tomonidan avtomobil yo‘llarida harakat xavfsizligini taʼminlash maqsadida reyd tadbirlari o‘tkazildi
IIV malaka oshirish instituti hamda IIV JXD Jamoat tartibini saqlash xizmati masʼul xodimlari tomonidan ichki ishlar organlari patrul-post xizmati saf bo‘linmalari xodimlari uchun “E-patrul” tizimi, planshet va “bodikamera”lardan foydalanish tartibi va amaliy ko‘nikmalarini oshirish bo‘yicha o‘quv-seminar mashg‘ulotlari o‘tkazildi
ИИВ малака ошириш институти ва ИИВ ЖХД Жамоат тартибини сақлаш хизмати масъул ходимлари томонидан ички ишлар органлари патруль-пост хизмати саф бўлинмалари ходимлари учун “Э-патруль” тизими, планшет ва “бодикамера”лардан фойдаланиш тартиби ва амалий кўникмаларини ошириш бўйича ўқув-семинар машғулотлари ўтказилди
Andijon viloyati IIB EKM xodimlari tomonidan viloyat IIB JXX JTSB xodimlari uchun shaxsni yuz tuzilishi va qo‘l barmoq izlariga asosan identifikatsiya qilish to‘g‘risida amaliy o‘quv mashg‘ulotlari o‘tkazildi
Андижон вилояти ИИБ ЭКМ ходимлари томонидан вилоят ИИБ ЖХХ ЖТСБ ходимлари учун шахсни юз тузилиши ва қўл бармоқ изларига асосан идентификация қилиш тўғрисида амалий ўқув машғулотлари ўтказилди
📹 Andijonda Ichki ishlar vazirining o‘rinbosari boshchiligida sayyor qabullar o‘tkazildi
📸 Andijon viloyati IIB va uning quyi tizimlarida xizmat olib borayotgan kanselyariya xodimlari tomonidan joriy yilning 9 oyi davomida amalga oshirilgan ishlar hamda kelgusidagi rejalar muhokama qilindi
📹 Andijon viloyati IIB JXX YHXB xodimlari tomonidan avtomobil yo‘llarida harakat xavfsizligini taʼminlash maqsadida reyd tadbirlari o‘tkazildi
📸 IIV malaka oshirish instituti hamda IIV JXD Jamoat tartibini saqlash xizmati masʼul xodimlari tomonidan ichki ishlar organlari patrul-post xizmati saf bo‘linmalari xodimlari uchun o‘quv-seminar mashg‘ulotlari o‘tkazildi
📸 Andijon viloyati IIB EKM xodimlari tomonidan viloyat IIB JXX JTS xodimlari uchun shaxsni yuz tuzilishi va qo‘l barmoq izlariga asosan identifikatsiya qilish to‘g‘risida amaliy o‘quv mashg‘ulotlari o‘tkazildi
Andijon viloyatida jazoni o‘tash muassasalaridan probatsiya bo‘linmalari hisobiga chiqayotgan shaxslarni ijtimoiy hayotga moslashtirish va ularga ko‘maklashish bo‘yicha hamkor tashkilotlaring kengaytirilgan yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi
Андижон вилоятида жазони ўташ муассасаларидан пробация бўлинмалари ҳисобига чиқаётган шахсларни ижтимоий ҳаётга мослаштириш ва уларга кўмаклашиш бўйича ҳамкор ташкилотларинг кенгайтирилган йиғилиши бўлиб ўтди
❗️Андижон вилояти ИИБ ЖХХ ЙҲХБ огоҳлантиради!
🌬🌧 Андижон вилояти, шунингдек, Андижон шаҳар ҳудудида ҳаво ҳарорати пасайиб, шамол тезлиги кучаймоқда.
❗️Барча ҳайдовчилардан йўлларда эҳтиёткор бўлишларини, тезликни меъёридан оширмасликларини, пиёдалар, айниқса болаларга эътиборлироқ бўлишларини ҳамда транспорт воситаларини дарахт ёки кучли шамолга чидамсиз воситалар яқинида қолдирмасликларини сўраймиз!