#Mirziyoyev #uchrashuv #tadbirkorlik #muloqot
Qoraqolpog’iston Respublikasida yangi brend muhofazaga olinadi
Ⓜ️Tadbirkor “Malanid” tovar belgisi ostida metalldan bo’lmagan barcha qurilish materiallari, eshiklar hamda oynalar ishlab chiqaradi.
👉Tovar belgisi xaridorlar e'tiborini jalb qilishda va aynan Sizning mahsulotingizni xarid qilinishida muhim o'rin tutadi.
❗️Siz ham o'z brendingizni tezkor tartibda ekspertizadan o'tkazib, unga egalik qiling.
❗️Unutmang! Tovar belgisi muhofazasi 10 yil muddat amal qiladi va huquq egasining arizasi bilan har safar 10 yilga uzaytirilishi mumkin.
☎️ Intellektual mulk agentligining (71) 232-50-45, (71) 232-50-47, (71) 232 50 54 hamda Qoraqolpog'iston Respublikasi Intellektual mulk himoyasi markazi bilan bog'laning (97) 787 75 75
Google’ning Pixel 5a 5G smartfoni yaratildi
📱Yangi model alyuminiy korpusga ega bo‘lgan, chang va namlikdan IP67 standarti bo‘yicha himoyalangan.
📲Displeyi 60 gertsli tasvir yangilanish chastotasiga ega 6,34 dyuymli OLED, tezkor xotirasi 6 gigabaytli LPDDR4X va 128 gigabayt ichki xotiraga ega.
Pixel 5a 5G’ning asosiy kamerasi ikkitalik — 12 va 16 megapikselli kameraga ega.
⏱Pixel 5a 5G’ni hozirda AQSh va Yaponiyada oldindan buyurtma qilish mumkin. AQShda smartfon $450 ga baholangan bo‘lib, savdolari 26-avgustdan boshlanadi.
❗️Maʼlumot uchun: "Ixtirolar, foydali modellar va sanoat namunalari toʼgʼrisida"gi Qonunga koʼra yurtimizda foydali model patenti besh yil mobaynida amal qiladi.
🔎Analitik kompaniyalar har yili turli mamlakatlardan Internet foydalanuvchilarining qidiruv so'rovlarini o'rganadilar va shu ma'lumotlarga asoslanib, iste'mol tovarlarining eng mashhur brendlarini aniqladilar.
🖇Veigo tahlilchilari Google qidiruvlari asosida mamlakatlar bo'yicha eng mashhur avtomobil markalarini to'plashdi. Bunday statistika bizga butun dunyo aholisi orasida eng ommabop avtomobillarni aniqlash imkonini beradi.
🚙Yer yuzida quyidagi avtomobil brendlari eng mashhurlardir: