YеTTB Boshqaruvchilar Kengashining 32-yillik yig‘ilishining 3-kunida hujjatlarni imzolash bo‘yicha bo‘lib o‘tgan marosimlari
“Meros Pharm” MChJ va YeTTB o‘rtasida 23 million AQSh dollari miqdorida kredit mablag‘larini ajratish to‘g‘risida bitim imzolandi.
Церемонии подписания документов в рамках 3-го дня 32-го Ежегодного заседания совета управляющих ЕБРР
Подписано Соглашение о выделении кредитных средств на сумму 23 млн долларов между ООО «Meros Pharm» и ЕБРР.
Signing ceremonies on the 3rd day of the 32nd Annual Meeting of the EBRD Board of Governors
An agreement was signed between Meros Pharm LLC and the EBRD on the allocation of credit funds in the amount of USD 23 million.
“Ipak Yo‘li” AITB va YeTTB o‘rtasida 20 million dollarlik kredit olish uchun mandat xati imzolandi.
Состоялась подписание Мандатного письма на сумму 20 млн долларов между АИКБ «Ипак Йули» и ЕББР.
A Mandatory Letter for the amount of $20 million was signed between JSICB "Ipak Yo‘li" and the EBRD.
“Hamkorbank” va YeTTB o‘rtasida mikro, kichik va o‘rta korxonalarni rivojlantirish uchun 50 million AQSh dollari miqdorida kredit liniyasi ajratish to‘g‘risidagi bitim imzolandi.
Состоялось подписание Соглашения о выделении кредитной линии на сумму 50 млн долларов США на развитие микро, малых и средних предприятий между АКБ «Hamkorbank» и ЕБРР.
The signing of the Agreement between Hamkorbank and the EBRD on the allocation of a credit line in the amount of $50 million for the development of micro, small and medium-sized enterprises took place.
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Сиань шаҳридаги “Шэньси” қароргоҳида Хитой Халқ Республикаси Раиси Си Цзиньпин билан музокара ўтказди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев провел переговоры с Председателем Китайской Народной Республики Си Цзиньпином в резиденции "Шэньси" в городе Сиане.