Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Nincs megalkuvás! A harc megy tovább!
Holnap már elérhető lesz a régi/új VSZ póló!
További részletek hamarosan!
[email protected]
Holnap már elérhető lesz a régi/új VSZ póló!
További részletek hamarosan!
[email protected]
❤19
Nincs megalkuvás! A harc megy tovább!
Elkészült a legújabb VSZ póló, aminek megvásárlásával közvetlenül a zenekar munkáját tudjátok támogatni. A minta sokak számára már ismerős lehet, mivel néhány évvel ezelőtt már készült belőle egy sorozat, ám ezúttal történt némi módosítás mind a front, mind pedig a hátoldali mintán. Szóval, nem ugyan az... 😉Szürke és piros színekben került gyártásra (kizárólag férfi!) S,M,L,XL és XXL méretekben. Megrendelés, és az azzal kapcsolatos részletek a szokott módon, e-mailben.
👇🏻👇🏻👇🏻
[email protected]
Elkészült a legújabb VSZ póló, aminek megvásárlásával közvetlenül a zenekar munkáját tudjátok támogatni. A minta sokak számára már ismerős lehet, mivel néhány évvel ezelőtt már készült belőle egy sorozat, ám ezúttal történt némi módosítás mind a front, mind pedig a hátoldali mintán. Szóval, nem ugyan az... 😉Szürke és piros színekben került gyártásra (kizárólag férfi!) S,M,L,XL és XXL méretekben. Megrendelés, és az azzal kapcsolatos részletek a szokott módon, e-mailben.
👇🏻👇🏻👇🏻
[email protected]
👍14😍5
Forwarded from ⊕din.bl⊕g.hu
Súlyosbítást kért az ügyész a Hammerbande tagjaira kiszabott ítéletben❗️
2026 februárjában elsőfokon ítélet született a Magyarországon letartóztatott három magyarverő antifa ügyében: a harmadrendű vádlott megúszhatja két év felfüggesztettel; a másodrendű vádlott 7 év fegyházat, míg az elsőrendű vádlott, a nembináris “Maja” 8 év fegyházat kapott. Az ügyész most súlyosbításért fellebbezett.
2026 februárjában elsőfokon ítélet született a Magyarországon letartóztatott három magyarverő antifa ügyében: a harmadrendű vádlott megúszhatja két év felfüggesztettel; a másodrendű vádlott 7 év fegyházat, míg az elsőrendű vádlott, a nembináris “Maja” 8 év fegyházat kapott. Az ügyész most súlyosbításért fellebbezett.
👍19
Forwarded from Loyalty Records official
👍11
Forwarded from Loyalty Records official
Néhány hét múlva érkezik egy friss életjel két legendás magyar zenekartól, 2026 legütősebb, új felvételeit tartalmazó Digipack CD-n!
In a few weeks, a fresh sign of life will arrive from two legendary Hungarian bands, on a Digipack CD containing the hottest new recordings of 2026!
In a few weeks, a fresh sign of life will arrive from two legendary Hungarian bands, on a Digipack CD containing the hottest new recordings of 2026!
👏17🔥11
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
Mécsesgyújtással tisztelgett az Ultras Csapod Dávid József emléke előtt
1945. pünkösdvasárnapján járunk a történetünk idején. Ekkoriban Csapodon megtörtént már a falu ostroma, a templomot is több találat érte. Virágvasárnap óta, az első Istentiszteletre készültek a faluban.
Az ünnepi misére gyakorlatilag az egész falu kivonult, így a lányok, asszonyok is szép számban képviselték magukat.
Dénesfa irányából részeg orosz katonák érkeztek a községbe, akik zaklatták a lakosságot. A szentmisére igyekvő lányok nyomába eredtek és be akartak jönni utánuk a templomba.
Az üldözött lányok sikoltozva menekültek a katonák elől. Több férfi is a riadt lányok védelmére kelt, de a vörös katonákat ez hidegen hagyta. Dávid József azonban erélyesen állt fel velük szemben és útjukat állta a szélfogóban.
Az I . világháborúban megjárta az orosz hadifogságot, így tudott a nyelvükön is.
Felszólította őket a távozásra, aminek persze nem tettek eleget.
Az egyik katona előbb a plafonba lőtt, majd a kialakult dulakodás közben Dávid Józsefet lövés érte, aminek következtében a helyszínen meghalt.
A katonák azon nyomban elmenekültek.
A faluból a férfiak üldözőbe vették őket, de már nem akadtak a nyomukra. Egészen Dénesfáig üldözték őket.
Horváth Lajos kántor úr feljegyzései szerint ezután „A bátor hőst, aki védte a templomot és a nőket, ráfektették az ott lévő „Szent Mihály lovára” és vállukon vitték haza, ahol nagyon siratta őt felesége és két nagy gyermeke.
Erős István plébános a gyilkosság miatt azonnal újraszentelte a templomot, majd elmondta az ünnepi szentmisét. Másnap már sor került a temetésre, a falu nagy nagy részvétele mellett, csendesen.
A kommunista megszállás éveiben ezt a történetet is elhallgattatták, felelősséget soha senki nem vállalt érte és még ma is kevesen vagyunk tudatában ennek a történetnek.
Dávid József és a hozzá hasonló bátor hősök voltak azok, akiknek köszönhetően megszűnhetett a vörös rém uralma.
Soha ne feledjük áldozatukat és neveiket.
Dicsőség a Hősöknek!
1945. pünkösdvasárnapján járunk a történetünk idején. Ekkoriban Csapodon megtörtént már a falu ostroma, a templomot is több találat érte. Virágvasárnap óta, az első Istentiszteletre készültek a faluban.
Az ünnepi misére gyakorlatilag az egész falu kivonult, így a lányok, asszonyok is szép számban képviselték magukat.
Dénesfa irányából részeg orosz katonák érkeztek a községbe, akik zaklatták a lakosságot. A szentmisére igyekvő lányok nyomába eredtek és be akartak jönni utánuk a templomba.
Az üldözött lányok sikoltozva menekültek a katonák elől. Több férfi is a riadt lányok védelmére kelt, de a vörös katonákat ez hidegen hagyta. Dávid József azonban erélyesen állt fel velük szemben és útjukat állta a szélfogóban.
Az I . világháborúban megjárta az orosz hadifogságot, így tudott a nyelvükön is.
Felszólította őket a távozásra, aminek persze nem tettek eleget.
Az egyik katona előbb a plafonba lőtt, majd a kialakult dulakodás közben Dávid Józsefet lövés érte, aminek következtében a helyszínen meghalt.
A katonák azon nyomban elmenekültek.
A faluból a férfiak üldözőbe vették őket, de már nem akadtak a nyomukra. Egészen Dénesfáig üldözték őket.
Horváth Lajos kántor úr feljegyzései szerint ezután „A bátor hőst, aki védte a templomot és a nőket, ráfektették az ott lévő „Szent Mihály lovára” és vállukon vitték haza, ahol nagyon siratta őt felesége és két nagy gyermeke.
Erős István plébános a gyilkosság miatt azonnal újraszentelte a templomot, majd elmondta az ünnepi szentmisét. Másnap már sor került a temetésre, a falu nagy nagy részvétele mellett, csendesen.
A kommunista megszállás éveiben ezt a történetet is elhallgattatták, felelősséget soha senki nem vállalt érte és még ma is kevesen vagyunk tudatában ennek a történetnek.
Dávid József és a hozzá hasonló bátor hősök voltak azok, akiknek köszönhetően megszűnhetett a vörös rém uralma.
Soha ne feledjük áldozatukat és neveiket.
Dicsőség a Hősöknek!
👍19
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Tombol a korai nyár, és indul az "esküvői szezon". ☀️💐🎉🙂Vajon ki másra számíthat ilyenkor az ember, ha nem a legjobb barátjára...?😎🤘🏻🎶🔊
❤18👍7🤣7❤🔥3😁1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Megkérdeztük az utca emberét...hölgyét...😎✋🏻❤️
😁23❤10😍5
Forwarded from Légió Hungária
Társaságunk, ha összejön
Ököl az ökölnek köszön.
Itt mindenki ugyanazt hajtja,
Mert mindenki a legjobb fajta.
🎸 Gyurimester emlékkoncert és megemlékezés.
📅 2026. 07. 11.
🕖 Kapunyitás: 19:00
📍 Balmazújváros
🎫 Támogatás: 6000 Ft
ℹ️ A jegyek elővételben ITT vásárolhatóak.
|
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥14❤7👍3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Kellemes hétvégét mindenkinek! Hate Parade! 😎🔥✋🏻
😁12👍5
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
🇭🇺 Május utolsó vasárnapja, a magyar hősök emlékünnepe 🇭🇺
„Egy mécses imbolygó lángja;
egy néma fedetlen főhajtás;
részvét és mélységes tisztelet!
A magyar nemzet fiai
soha nem hunyhatnak szemet
Hőseink dicső tettei felett!”
„Egy mécses imbolygó lángja;
egy néma fedetlen főhajtás;
részvét és mélységes tisztelet!
A magyar nemzet fiai
soha nem hunyhatnak szemet
Hőseink dicső tettei felett!”
❤11
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Július 11-én újra össze gyűlünk majd, hogy megemlékezzünk Gyuri barátunkról. Hajtsunk fejet emléke előtt együtt a debreceni temetőben, majd idézzük fel a vidám történeteket az esti emlékkoncert során, Balmazújvárosban!
🔥🎶🎤✋🏻
🔥🎶🎤✋🏻
🔥22❤4
Forwarded from Homeland and Family
Tradition is not the worship of ashes, but the preservation of fire.
New stuff just dropped. 🔥
Check it out!
👍5🤣1