Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
"Rohadt büdös kommunista banda
Mér' nincsenek ezek felakasztva?!"
(Cpg)
Az önmagában kissé komikus, hogy "győzelem napi punk parádét" tartanak egyes balos punkok, de ez lehet valami geg is, mint az évek óta megrendezett punk karácsonyok, punk húsvétok. Nyilván kell valami apropó a beb*száshoz, és kézenfekvő ezeket a dátumokat meglovagolni, mellesleg ezzel is bizonyítva, hogy Magyarország egy hagyományaiban, szokásaiban teljes mértékben keresztény gyökerű állam.
Az azonban tényleg mindennek az alja, hogy a talán geg, talán komolyan gondolt "győzelem napi punk parádét" valódi kommunisták veszik a védelmükbe. Persze lelki szemeink előtt felderenghet, ahogy Vajnai Attila egy világháborús szovjet harckocsizóval pogózik, vagy, ahogy Noé Krisztina egy tányérsapkás komiszárral moshol a sörszagú pincében, de ez valójában az az eset, amikor a fogyatékos politikusok igyekeznek belerombolni valamibe, aminek a lényegéből semmit nem értenek. (Ez azért a mi közegünkben sem ismeretlen jelenség...)
Ha már cpg-vel kezdtük a posztot, akkor a végére is egy parafrazeált sor a szegedi punk legendáktól:
"Vajnai Attila, a kurva anyád!"
Ui.: reméljük leokadja kannásborral egy punk az ilyen komcsi szutykokat.
Mér' nincsenek ezek felakasztva?!"
(Cpg)
Az önmagában kissé komikus, hogy "győzelem napi punk parádét" tartanak egyes balos punkok, de ez lehet valami geg is, mint az évek óta megrendezett punk karácsonyok, punk húsvétok. Nyilván kell valami apropó a beb*száshoz, és kézenfekvő ezeket a dátumokat meglovagolni, mellesleg ezzel is bizonyítva, hogy Magyarország egy hagyományaiban, szokásaiban teljes mértékben keresztény gyökerű állam.
Az azonban tényleg mindennek az alja, hogy a talán geg, talán komolyan gondolt "győzelem napi punk parádét" valódi kommunisták veszik a védelmükbe. Persze lelki szemeink előtt felderenghet, ahogy Vajnai Attila egy világháborús szovjet harckocsizóval pogózik, vagy, ahogy Noé Krisztina egy tányérsapkás komiszárral moshol a sörszagú pincében, de ez valójában az az eset, amikor a fogyatékos politikusok igyekeznek belerombolni valamibe, aminek a lényegéből semmit nem értenek. (Ez azért a mi közegünkben sem ismeretlen jelenség...)
Ha már cpg-vel kezdtük a posztot, akkor a végére is egy parafrazeált sor a szegedi punk legendáktól:
"Vajnai Attila, a kurva anyád!"
Ui.: reméljük leokadja kannásborral egy punk az ilyen komcsi szutykokat.
👍13❤4🤯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Idén is, ahogy minden évben! Találkozunk Debrecenben! ✋🏻🔥✋🏻🔥✋🏻🔥
❤🔥16👍5
Forwarded from Légió Hungária
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ezt szoktuk a "nyár leghosszbb hétvégéjének" nevezni, ami idén nem csak a megpróbáltatasok miatt igaz, hanem azért is, mert újra négynapos lesz a sporttábor.
Fontos, hogy ez nem csak egy színvonalas sportrendezvény, hanem egy valódi jobboldali értékekkel átszőtt esemény, és ugyanígy ez nem csak egy valódi jobboldali rendezvény, hanem egy minőségi sportesemény is!
Ez pedig egy rövid hangulatvideó, amely évekkel ezelőtti sporttáborokból mutat be néhány villanást.
Eddig csak tervezgetted, hogy eljössz, de nem mertél belevágni? Ne várj tovább, ez a te sporttáborod lesz!
🗓️ Dátum: 2026.08.20-23.
📧 Jelentkezés: [email protected]
|
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍11❤2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Nincs megalkuvás! A harc megy tovább!
Holnap már elérhető lesz a régi/új VSZ póló!
További részletek hamarosan!
[email protected]
Holnap már elérhető lesz a régi/új VSZ póló!
További részletek hamarosan!
[email protected]
❤19
Nincs megalkuvás! A harc megy tovább!
Elkészült a legújabb VSZ póló, aminek megvásárlásával közvetlenül a zenekar munkáját tudjátok támogatni. A minta sokak számára már ismerős lehet, mivel néhány évvel ezelőtt már készült belőle egy sorozat, ám ezúttal történt némi módosítás mind a front, mind pedig a hátoldali mintán. Szóval, nem ugyan az... 😉Szürke és piros színekben került gyártásra (kizárólag férfi!) S,M,L,XL és XXL méretekben. Megrendelés, és az azzal kapcsolatos részletek a szokott módon, e-mailben.
👇🏻👇🏻👇🏻
[email protected]
Elkészült a legújabb VSZ póló, aminek megvásárlásával közvetlenül a zenekar munkáját tudjátok támogatni. A minta sokak számára már ismerős lehet, mivel néhány évvel ezelőtt már készült belőle egy sorozat, ám ezúttal történt némi módosítás mind a front, mind pedig a hátoldali mintán. Szóval, nem ugyan az... 😉Szürke és piros színekben került gyártásra (kizárólag férfi!) S,M,L,XL és XXL méretekben. Megrendelés, és az azzal kapcsolatos részletek a szokott módon, e-mailben.
👇🏻👇🏻👇🏻
[email protected]
👍14😍5
Forwarded from ⊕din.bl⊕g.hu
Súlyosbítást kért az ügyész a Hammerbande tagjaira kiszabott ítéletben❗️
2026 februárjában elsőfokon ítélet született a Magyarországon letartóztatott három magyarverő antifa ügyében: a harmadrendű vádlott megúszhatja két év felfüggesztettel; a másodrendű vádlott 7 év fegyházat, míg az elsőrendű vádlott, a nembináris “Maja” 8 év fegyházat kapott. Az ügyész most súlyosbításért fellebbezett.
2026 februárjában elsőfokon ítélet született a Magyarországon letartóztatott három magyarverő antifa ügyében: a harmadrendű vádlott megúszhatja két év felfüggesztettel; a másodrendű vádlott 7 év fegyházat, míg az elsőrendű vádlott, a nembináris “Maja” 8 év fegyházat kapott. Az ügyész most súlyosbításért fellebbezett.
👍19
Forwarded from Loyalty Records official
👍11
Forwarded from Loyalty Records official
Néhány hét múlva érkezik egy friss életjel két legendás magyar zenekartól, 2026 legütősebb, új felvételeit tartalmazó Digipack CD-n!
In a few weeks, a fresh sign of life will arrive from two legendary Hungarian bands, on a Digipack CD containing the hottest new recordings of 2026!
In a few weeks, a fresh sign of life will arrive from two legendary Hungarian bands, on a Digipack CD containing the hottest new recordings of 2026!
👏17🔥11
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
Mécsesgyújtással tisztelgett az Ultras Csapod Dávid József emléke előtt
1945. pünkösdvasárnapján járunk a történetünk idején. Ekkoriban Csapodon megtörtént már a falu ostroma, a templomot is több találat érte. Virágvasárnap óta, az első Istentiszteletre készültek a faluban.
Az ünnepi misére gyakorlatilag az egész falu kivonult, így a lányok, asszonyok is szép számban képviselték magukat.
Dénesfa irányából részeg orosz katonák érkeztek a községbe, akik zaklatták a lakosságot. A szentmisére igyekvő lányok nyomába eredtek és be akartak jönni utánuk a templomba.
Az üldözött lányok sikoltozva menekültek a katonák elől. Több férfi is a riadt lányok védelmére kelt, de a vörös katonákat ez hidegen hagyta. Dávid József azonban erélyesen állt fel velük szemben és útjukat állta a szélfogóban.
Az I . világháborúban megjárta az orosz hadifogságot, így tudott a nyelvükön is.
Felszólította őket a távozásra, aminek persze nem tettek eleget.
Az egyik katona előbb a plafonba lőtt, majd a kialakult dulakodás közben Dávid Józsefet lövés érte, aminek következtében a helyszínen meghalt.
A katonák azon nyomban elmenekültek.
A faluból a férfiak üldözőbe vették őket, de már nem akadtak a nyomukra. Egészen Dénesfáig üldözték őket.
Horváth Lajos kántor úr feljegyzései szerint ezután „A bátor hőst, aki védte a templomot és a nőket, ráfektették az ott lévő „Szent Mihály lovára” és vállukon vitték haza, ahol nagyon siratta őt felesége és két nagy gyermeke.
Erős István plébános a gyilkosság miatt azonnal újraszentelte a templomot, majd elmondta az ünnepi szentmisét. Másnap már sor került a temetésre, a falu nagy nagy részvétele mellett, csendesen.
A kommunista megszállás éveiben ezt a történetet is elhallgattatták, felelősséget soha senki nem vállalt érte és még ma is kevesen vagyunk tudatában ennek a történetnek.
Dávid József és a hozzá hasonló bátor hősök voltak azok, akiknek köszönhetően megszűnhetett a vörös rém uralma.
Soha ne feledjük áldozatukat és neveiket.
Dicsőség a Hősöknek!
1945. pünkösdvasárnapján járunk a történetünk idején. Ekkoriban Csapodon megtörtént már a falu ostroma, a templomot is több találat érte. Virágvasárnap óta, az első Istentiszteletre készültek a faluban.
Az ünnepi misére gyakorlatilag az egész falu kivonult, így a lányok, asszonyok is szép számban képviselték magukat.
Dénesfa irányából részeg orosz katonák érkeztek a községbe, akik zaklatták a lakosságot. A szentmisére igyekvő lányok nyomába eredtek és be akartak jönni utánuk a templomba.
Az üldözött lányok sikoltozva menekültek a katonák elől. Több férfi is a riadt lányok védelmére kelt, de a vörös katonákat ez hidegen hagyta. Dávid József azonban erélyesen állt fel velük szemben és útjukat állta a szélfogóban.
Az I . világháborúban megjárta az orosz hadifogságot, így tudott a nyelvükön is.
Felszólította őket a távozásra, aminek persze nem tettek eleget.
Az egyik katona előbb a plafonba lőtt, majd a kialakult dulakodás közben Dávid Józsefet lövés érte, aminek következtében a helyszínen meghalt.
A katonák azon nyomban elmenekültek.
A faluból a férfiak üldözőbe vették őket, de már nem akadtak a nyomukra. Egészen Dénesfáig üldözték őket.
Horváth Lajos kántor úr feljegyzései szerint ezután „A bátor hőst, aki védte a templomot és a nőket, ráfektették az ott lévő „Szent Mihály lovára” és vállukon vitték haza, ahol nagyon siratta őt felesége és két nagy gyermeke.
Erős István plébános a gyilkosság miatt azonnal újraszentelte a templomot, majd elmondta az ünnepi szentmisét. Másnap már sor került a temetésre, a falu nagy nagy részvétele mellett, csendesen.
A kommunista megszállás éveiben ezt a történetet is elhallgattatták, felelősséget soha senki nem vállalt érte és még ma is kevesen vagyunk tudatában ennek a történetnek.
Dávid József és a hozzá hasonló bátor hősök voltak azok, akiknek köszönhetően megszűnhetett a vörös rém uralma.
Soha ne feledjük áldozatukat és neveiket.
Dicsőség a Hősöknek!
👍19
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Tombol a korai nyár, és indul az "esküvői szezon". ☀️💐🎉🙂Vajon ki másra számíthat ilyenkor az ember, ha nem a legjobb barátjára...?😎🤘🏻🎶🔊
❤18👍7🤣7❤🔥3😁1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Megkérdeztük az utca emberét...hölgyét...😎✋🏻❤️
😁23❤10😍5
Forwarded from Légió Hungária
Társaságunk, ha összejön
Ököl az ökölnek köszön.
Itt mindenki ugyanazt hajtja,
Mert mindenki a legjobb fajta.
🎸 Gyurimester emlékkoncert és megemlékezés.
📅 2026. 07. 11.
🕖 Kapunyitás: 19:00
📍 Balmazújváros
🎫 Támogatás: 6000 Ft
ℹ️ A jegyek elővételben ITT vásárolhatóak.
|
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥14❤7👍3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Kellemes hétvégét mindenkinek! Hate Parade! 😎🔥✋🏻
😁12👍5
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
🇭🇺 Május utolsó vasárnapja, a magyar hősök emlékünnepe 🇭🇺
„Egy mécses imbolygó lángja;
egy néma fedetlen főhajtás;
részvét és mélységes tisztelet!
A magyar nemzet fiai
soha nem hunyhatnak szemet
Hőseink dicső tettei felett!”
„Egy mécses imbolygó lángja;
egy néma fedetlen főhajtás;
részvét és mélységes tisztelet!
A magyar nemzet fiai
soha nem hunyhatnak szemet
Hőseink dicső tettei felett!”
❤11
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Július 11-én újra össze gyűlünk majd, hogy megemlékezzünk Gyuri barátunkról. Hajtsunk fejet emléke előtt együtt a debreceni temetőben, majd idézzük fel a vidám történeteket az esti emlékkoncert során, Balmazújvárosban!
🔥🎶🎤✋🏻
🔥🎶🎤✋🏻
🔥22❤4