Vérszerződés (official)
1.11K subscribers
1.14K photos
174 videos
10 files
361 links
A Vérszerződés zenekar hivatalos csatornája. The official chanel of the band Vérszerződés.
Download Telegram
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
Régi adósságának tesz eleget Sopron azzal, hogy újraállítják a vörös terror áldozatainak emlékművét.

Szántó Róbertet és Fennesz Rezsőt Szamuely László parancsára végezték ki. A megfogalmazott vád mindkettejük esetében, „rendszer elleni szervezkedés” volt.
Fennesz Rezsőt pünkösd hetében, Nagycenken vették őrizetbe. Semmilyen ellenforradalmi tevékenységet nem tudták rábizonyítani, ám bűnének tekintették azt is, hogy fiatal kora ellenére a háborúban elérte a főhadnagyi rangot.
A Sopronban tartózkodó Szamuely László maga elé vezettette a 22 éves fiatalembert. Golyó általi halálra ítélte, majd ezt követően nyugodt szívvel színházba ment. Ekkor ő már tudott Kun Béla táviratának tartalmáról, miszerint leállítják a kivégzéseket, de a visszaemlékezések szerint a következőket mondta: 
„Ezt a kettőt még kivégezzük.”
Szántó Róbertet és Fennesz Rezsőt, a soproni Szent Mihály temető falai előtt lőtték agyon.

1922-ben a kivégzés helyén, egy két alakos szobrot állítottak a tragédia emlékére. Az emlékmű felavatása Klebersberg Kunó, akkori belügyminiszter részvételével történt. Az emlékmű kettős keresztjén a „Becsülettel a Hazáért” felirat szerepelt.
1948 október végén, nem sokkal Halottak Napját megelőzően az éjszaka leple alatt, csákányokkal és kalapácsokkal felfegyverzett kommunista csőcselék rombolta porig az emlékművet. Az 1970-es években egy szemétlerakó mélyéről, előkerültek a szoborfejek. Az szobor egykori helyén évtizedekig csak egy emléktábla és egy fénykép állt, egészen mostanáig.

2026. március 27-én, délelőtt 11:00 órakor, a soproni Szent Mihály temetőben kerül felavatásra, a Szántó Róbert és Fennesz Rezső újjáépített emlékműve. Az alkotást Apró Attila szombathelyi szobrász és Károlyi Gyula soproni kőfaragó készítették el, Szántó Róbert családjával egyeztetve.

Képeken az eredeti alkotás és az újjáépített emlékmű, még az emléktábla nélkül
👏11👍51🔥1
Forwarded from ⊕din.bl⊕g.hu
1987 őszén a Csillaghegyi pártházban tartotta kazetta bemutató koncertjét az Oi-kor, itt lépett fel első alkalommal az Óbudai Fiúk együttes.
A felvétel VHS kazettáról lett digitalizálva, ezért a minősége hagy "némi" kívánnivalót maga után.
https://videa.hu/videok/zene/obudai-fiuk-koncert-1987-zene-fapat2eX7geghOMS
👍13
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
A képen Orbán Viktort az ellentüntetőktől védő cigányok.

Sokadik eset, amikor Orbán és a Fidesz a cigányokat felhasználva üzen.
Egyrészt a népesség egyre nagyobb arányát kitevő, választást eldöntő erővé fejlődő cigányok felé: Fontosak vagytok, számíthattok ránk!
Cigány zene, cigányokkal jópofizás, a Fidesz kampányában jelentős szerepet játszanak. Kell a szavazat.
Ennek az eszetlen cigánysimogatásnak az egyenes következménye a kállói eset is.
A cigányság egyre bátrabb, egyre inkább elhiszik érinthetetlenségüket.
A Fideszes hataloméhség csinált belőlük "valakit".
És amíg egyszerű primitívségükből fakadóan felhasználhatók, addig fel is fogják használni a cigányokat.

De üzenet ez a magyarság felé is. Hiába a nemzeti mázzal nyakonöntött szép szavak, ha kell, a cigányokat rátok uszítjuk.
Mert Magyarországnál, a magyarságnál csak a hatalmunk megtartása és a pénz a fontosabb (meg a zsidók).

Itt már nem az a kérdés lesz-e ebből baj, hanem hogy mikor.
👍11
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
📝 Tegnap komoly kampányeseményre került sor Győr városában. Orbán Viktor talán az eddigi legelkeseredettebb felszólalását produkálta, miközben tüntetőktől, ellentüntetőktől, az ellentüntetők ellen tüntetőktől stb. stb. volt hangos a város főtere.

Hogy mik hangzottak el a miniszterelnöktől, az tulajdonképpen teljesen lényegtelen, a szokásos üzenetek, némi indulattal megfűszerezve.

Annál fontosabb, hogy mik történtek a megmozdulás környékén. Jól látható, hogy egyre indulatosabban feszül egymásnak az anti-Orbán tábor, illetve a Fidesz hívei, illetve hát pontosabb, ha azt mondjuk, hogy a Fidesz bizonyos verbuvált csapatai, de erről mindjárt.

Ahogy a finisbe érkezünk az országgyűlési választások előtt, egyre komolyabb a feszültség, tényleg pillanatokra vagyunk attól, hogy valamilyen komolyabb balhé kipattanjon. Egy rossz mozdulat, egy rossz időzítés, és tényleg elszabadulhat az erőszak. Hatalmas felelőssége van a két politikai tömbnek abban, hogy ilyen feszültséget generálnak. Politikailag érthető, így tudnak a leginkább mozgósítani, így tudják egzisztenciális fenyegetésnek bemutatni a túloldalt, de ez mégis hazárdjáték, hiszen egy ilyen robbanóelegy nagyon könnyen válhat kezelhetetlenné, és akkor vélhetően sem Magyar Péter, sem pedig Orbán Viktor nem fog sorban állni, hogy vállalja a felelősséget.

Nézzük a "frontvonal" két oldalán felsorakozókat.
A tiszás/anti-orbán oldalon vegyes a kép, de a prímet általában olyanok viszik, akik szemmel láthatóan valamilyen szélsőliberális, szélsőbaloldali szubkultúrában érintettek, és igyekeznek becsatornázni a kétségtelenül napról-napra komolyabb elégedetlenséget a saját világnézetük érvényesítésére. (Egyebek mellett ezért sem jó átengedni minden ilyen terepet nekik...)
Nézzük a fideszes oldalt. Egyre nehezebb a NER-propagandának, illetve a politikai korrektség miatt "kötelezően színvak" liberális sajtónak elleplezni a tényt, hogy mind a fideszes tömegnek -és, ami most számunkra érdekesebb- mind pedig az ellentüntetőkkel való konfrontációra kirendelt csapatoknak nagyon-nagy része cigány. Olybá tűnik, hogy tényleg a cigányság a legstabilabb bázisa a Fidesznek. Persze különböző őrző-védő cégek emberei, ilyen-olyan, a szürkezónában mozgó küzdősportos arcok is feltűnnek, de a cigányok dominanciája egyértelmű. Ennek két oka van. Egyrészt nyilván könnyen mozgósítható réteg, ami nem kérdez sokat, nem is nagyon érti, hogy miben vesz részt, vagy maximum primitív válaszai vannak, másrészt ennek a rétegnek a belső mechanizmusaiba, kulcsemberek világába, akik szervezni, mozgatni tudják őket, nehezebb belelátni kívülről, így nehezebb lenyomozni is azt, hogy mondjuk miként kerülnek cigányok kezébe az előre kinyomtatott táblák, milyen finanszírozásban részesülnek stb.

Nos, végigtekintve azon, hogy kik sorakoznak fel a két oldalon, enyhe kifejezés, ha azt mondjuk, hogy tisztességes jobboldali embernek egyik oldalon sincs helye!

Ha van tanulsága számunkra Győrnek, akkor semmi egyéb nem lehet, amit hétről-hétre, vagy immár napról-napra látunk, és mindig el kell mondanunk, ha kell, akkor unalomig ismételgetve: a saját utunkat kell járnunk!

A sors furcsa fintora, de felfoghatjuk akár fontos szimbólumnak is, hogy pont a Rába-parti városban lesz az a megemlékezés (és ne tagadjuk, hogy ilyen formán ez egyben egyfajta demonstráció is!), ahol megmutathatjuk, hogy mi is ez a saját út. Április 11-én emlékezünk a győri terrorbombázásra. Nincs kiválóbb helyszín, időpont és lehetőség, hogy megmutassuk a saját utunkat, a saját oldalunkat. Mutassuk meg, hogy mi mit képviselünk (jobboldali értékeket és nem pártérdeket!), hogy mi miként hajtunk fejet a hősök előtt (nem aktuális pártvezérek előtt, hanem olyanok előtt, akik az életüket adták a hazáért!), miként demonstrálunk (fegyelmezetten, erőt sugározva, egységesen!), mutassuk meg hogy mi a mi saját utunk!

Április 11. - Győr!
👍156
Forwarded from Over Forty (official)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Üdv, ráfordulunk a koncert hetére, és mennek a próbák ezerrel 😊. Gyertek!!
15👍1
Forwarded from Homeland and Family
If you want to shine like sun, first you have to burn like it. 🌅🌊

Race • Nation • Culture

@homelandfamily
🔥13👍2🤮1
Melyik szín tetszik jobban az új VSZ pólóból?
Final Results
28%
piros
50%
szürke
22%
mindkettő
Nincs kompromisszum! Nincs megalkuvás!
Idestova 8 évvel ezelőtt került gyártásba az alábbi VSZ póló, ám a készletek már jó ideje kimerültek. Azóta is sokan kerestétek és érdeklődtetek felőle, így úgy döntöttünk, hogy a mintában történt minimális változtatás után, most újra el fog készülni, ezúttal piros és szürke színben. Neked melyik tetszik jobban? Esetleg mindkettő egyformán? Kérlek segítsétek egy kicsit a munkánkat, és szavazzatok! Köszi!😎✋🏻
👆🏻👆🏻👆🏻
17
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
Látod miként dőlnek meg évtizedes ikonok, miként tekereg kígyóként minden és mindenki, aki a fősodor közelébe kerül!
Azt hiszed azért hangzanak el szép szavak, mert ott is úgy gondolkoznak, mint te?
Azt hiszed vannak ott őszinte, egyenes emberek?
Ott minden csak a hatalomról szól. Minden.

A sok birka azt hiszi az a lázadás a rendszer ellen, ha a balos-libsi katyvaszba sodródnak. Tisza Párt, Puzsér Róbert, vadliberális, antimagyar portálok. Mi is olvassuk őket, mi is nézzük őket, mert ott van minőség, mert ott terítik a botrànyokat. De soha nem követjük el azt a hibát, hogy a politikai irányvonalakat egy mikromiliméterre is kövessük, amit ők mutatnak.

A többi birka meg azt hiszi, hogy a korrupciót, a mindent elborító cionizmust, a cigánysimogatást, az igénytelenséget, a blőd marhaságokat böfögő, milliárdokkal kitömött megmondóembereket, a betiltott Becsület Napját, az összebénázott legnagyobb Pride-ot, meg minden mást be kell nyelni, mert nemzeti színnel kötik át, mert "különben háború lesz".

Nevetséges, megvezetett tömeg. A kampány által hipnotizált, öntudatlan csorda.

Ha egyikből sem kérsz, akkor a jó hír, hogy van saját utunk. Nem olyan fényes, nem olyan népszerű, nincs teliszórva pénzzel és olcsó népszerűséggel. Akkor miért kellene ezt az utat járnunk?

Mert a sajátunk, és mert egyenes!

2026.04.11. - Győr

A saját utunk!
👍20🔥85👌1
Forwarded from Légió Hungária
Holnap tehát Győr!

Ezt a rendezvényt szokták a legnagyobb vidéki nacionalista megmozdulásnak nevezni!

Az apropót bizonyára mindenki ismeri: 1944 április 13-án pusztító angolszász terrorbombázás érte a várost. Emlékeznünk kell az áldozatokra, tisztelgünk a légtér elkeseredett védői előtt, és nem feledhetjük az elkövetőket sem. Utóbbiak módszeresen vadászták a civileket, de közülük "természetesen" senki nem került a háborúsbűnösök közé.

Ez a hétvége azonban többről fog szólni. Ma a szélsőbal vonul az utcára Budapesten, vasárnap választások lesznek, ahol két olyan nagy tömb feszül egymásnak, akik között nincs jó alternatíva. Adjunk jelet mi is, és mutassuk meg, hogy mi a hiteles jobboldali út!

Időpont: 2026.04.11. (most szombat) 16:00

Helyszín: Győr, Dunakapu tér!

👉🏻 Facebook esemény ITT.

MINDENKI GYŐRBE!

|
🇭🇺 legiohungaria.org |💬 @LegioHungaria |🌐 Facebook |📹 Instagram | 🌐X |🌐 IISwordsMedia |
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥10👍43👌21
🪏PPLHTRS🪏
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
Most, hogy lassan vége annak a bizonyos "rendszerváltó nagykoncertnek", talán ideje elgondolkozni pár dolgon.

Tényleg ez az a szint amiért milliók tapsikolnának?

Ez az emberalatti, proli színvonal amit rendszerváltás alatt értenek?

Mennyiben különbözik ez a fajta viselkedés attól, amit az általuk annyira utált ellenoldal csinál vagy képvisel?

Nem jobbak, csak az érem másik oldala. Hisz nem különböznek szemernyit sem a vörös elődeiktől, csak új köntösbe bújtak. De csináljanak csak egy új patkányforradalmat, hisz a történelem már megmutatta mit gondol róluk a Mindenható.

Nekünk pedig nincs más dolgunk, mint továbbra is a tiszta úton járni, egyenes háttal, töretlenül! Alakuljon akárhogy is a demokrácia ünnepe, Te légy a fény a sötétségben, amely megvilágítja a jövőt!
19🔥7
Ha már április 1-én elmaradt a poén... Köszi Főni! 😂🤘🏻🎶
😁4
Forwarded from PC is cringe
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ITT AZ ELLENCSAPÁS!

A tegnapi szélsőbalos dzsemborira csattanós választ adott a miniszterelnök, egyúttal végre fejest ugrott a kultúrháborúba személyesen is.

Hitet tett az ns zene mellett, és felvállalta, hogy hosszabb ideje elkötelezett rajongója a kultikus soproni hate core bandának, a Vérszerződésnek.

Megkerestük Gerit, a Vérszerződés énekesét a dologgal kapcsolatban, aki délutánra ígért választ szerkesztőségünknek, mert most éppen chilipaprikából készít különböző pasztákat, nem ér rá.
🥰9🤩3😁2
Forwarded from PC is cringe
⚠️BREAKING⚠️

Megjött Geri válasza Orbán nyilvános kiállása utan a Vérszerződés mellett:

"A chilli szósz elkészült, kurva erős lett, nem olyan, mint a Fidesz kampány. Természetesen a "Főninek" már úton a kóstoló, inkább ettől potyogjanak a könnyei, ne a választási eredménytől. 😁

Köszönjük, Geri!

És természetesen kellemes Hate Parade-et kívanunk mindenkinek, aki a választások után tartja.
😁9
Forwarded from Nacionalista Zóna 3.0
A tegnapi győri rendezvény felkeltette a nemzetközi antifa érdeklődését is.

Felderítőiket küldték a rendezvényre, talán későbbi terrortámadások célpontjainak a kijelölésére, lásd 2023. februárja.

A képeken az osztrák Theo Winkler látható, aki szabadúszó "újságíró" de minden fotóját felteszik az antifa terroristák olyan hírhedt oldalaira, mint a Flickr, vagy a Presseservice Wien. Ez a lófejű kommunista a
"politikai szélsőségek dokumentálására szakosodott fotóriporter", ami tulajdonképpen semmi mást nem jelent, mint, hogy a normalitás ellen harcoló, felforgató ügynök.

Theo nem túl bátor, amikor a szervezők felkérdezik, akkor egyenesen szégyenlőssé és félénkké válik, de arról is meggyőződhetett, hogy itt még a rendőrök nagyobb része is utálja a fajtáját, mint a szart. Mert hát tulajdonképpen az is.
🤬21
Történjen ma bármi is, Magyarország holnap is élni fog! 🇭🇺Nem állunk be a sorba... 🐑🐑🐑🐑🐑
21👍8🫡2