Зоминлик сайловчилар билан учрашув
😎 Олий Мажлис Қонунчилик палатасидаги ЎзЛиДеП фракцияси аъзолари, маҳаллий кенгаш депутатлари Зомин туманида сайловчилар билан мулоқотда бўлдилар.
#uzlidep #jizzax
Актам Хаитов Жиззах вилояти Янгиобод туманидаги “Бизнесни ривожлантириш банки” АТБда тадбиркорлар билан очиқ мулоқот ўтказди.
Наргиза Саломова Қонунчилик палатаси ялпи мажлисида қарздорнинг мол-мулки ёки пул маблағлари аниқланган тақдирда ижро ишини юритиш масаласини кўтарди.
Бобур Бекмуродов Таҳлилий ва тадқиқот тузилмалар фаолиятини мувофиқлаштириш учун махсус Кенгаш таркибига киритилди.
Мавлуда Ибрагимова Давлат дастури лойиҳасида аҳоли саломатлиги масаласида белгиланган алоҳида вазифалар юзасидан муносабат билдирди.
Зафар Худойбердиевнинг "XXI ASR" газетасида Давлат дастури лойиҳаси юзасидан "Жамоатчиликдан дангал савол: "яшил тадбиркор" ким?" сарлавҳали муносабати чоп этилди.
Одинахон Отахонова «Атроф-муҳитни асраш ва «Яшил» иқтисодиёт йили» давлат дастури лойиҳаси юзасидан Ўзбекистон 24 телеканалига интервю берди.