Forwarded from Кузня лампових снів ☕️🍁
Мені одному похуй на Дюну?
Чекаю сагу Курган, про війни селюків за плантації коноплі
Чекаю сагу Курган, про війни селюків за плантації коноплі
❤🔥4
Кузня лампових снів ☕️🍁
Мені одному похуй на Дюну? Чекаю сагу Курган, про війни селюків за плантації коноплі
Автор цього каналу, до речі, мегабазюк і розказує за старі ігри і за нові українські ігри теж, з таким дуже непередаваємим шармом брутального гея
Кароч осьо 👀
Кароч осьо 👀
YouTube
Морфей
Для співпраці: https://t.iss.one/Cr1mson_King / [email protected]
❤2
Forwarded from лінк (т)вінк (архивовано) / link (t)wink (archived) (Dmytro B.)
якось це сюрреалістично купувати сталкер 2 на розетці
🤯2
Forwarded from лінк (т)вінк (архивовано) / link (t)wink (archived) (Dmytro B.)
лінк (т)вінк (архивовано) / link (t)wink (archived)
якось це сюрреалістично купувати сталкер 2 на розетці
хоче ні, це ще краще
❤2
Forwarded from 🇺🇦пахай як бабачка жаль як пчила #УкрТґ (натуся)
чому останній квадратик пустий?
❤1🥰1🤯1💅1
Якщо є пейнт 3Д, чому нема екселя 3Д?
Це може бути хот тейк, але імхо деякі книги обліку неіронічно трьохмєрні, якщо не хуже
Це може бути хот тейк, але імхо деякі книги обліку неіронічно трьохмєрні, якщо не хуже
🤯6🤔2👍1