Ўзбекистон Республикаси ИИВ Малака ошириш институти профессор-ўқитувчилари томонидан Тошкент вилояти ИИББ Миграция ва фуқароликни расмийлаштириш бошқармаси ходимлари билан сайёр ўқув-йиғин машғулотлари бўлиб ўтмоқда
⚡️ Psixotrop dori vositalarni sotayotgan shaxs IIB xodimlari tomonidan qoʻlga olindi
Ayni kunlarda, Toshkent viloyatida xavfsiz muhitni yaratish, jinoyatchilikni barvaqt oldini olish va hududlarda kriminogen vaziyatni yaxshilash boʻyicha “Dolzarb 40 kunlik” tezkor-profilaktik tadbirlari oʻtkazilmoqda.
Batafsil👉 https://is.gd/KK7HvO
❗️ Toshkent viloyati IIBB barcha fuqarolarni ogohlikka chaqiradi!
Hurmatli Toshkent viloyati aholisi, agar siz biror joyda narkotik moddalar reklamasi tushirilgan surat yoki yozuvga duch kelsangiz, uni Telegramʼdagi @stopnarko_bot orqali bizga yuboring.
Toshkent viloyati Prokurori Sirojiddin Eshquvvatov va IIBB boshligʻi Tohir Aripov  boshchiligida Olmaliq shahrida “Dolzarb 40 kunlik” doirasida tungi xizmatga jalb etilgan xodimlarga yoʻriqnoma oʻtkazilib, xodimlar kuchaytirilgan tartibda xizmatga jalb etildi.
Тошкент вилояти Прокурори Сирожиддин Эшқувватов ва ИИББ бошлиғи Тоҳир Арипов  бошчилигида Олмалиқ шаҳрида “Долзарб 40 кунлик” доирасида тунги хизматга жалб этилган ходимларга йўриқнома ўтказилиб, ходимлар кучайтирилган тартибда хизматга жалб этилди.