“Хон атлас” ҳафталиги доирасида, Сурхондарё вилояти ички ишлар тизимларида маданий-маънавий тадбир ташкил этилди...👉батафсил
Website | Telegram | Facebook | Twitter | Instagram | Youtube | Mover
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Туркия Республикасининг ташқи ишлар вазири Ҳакан Фидан, ички ишлар вазири Али Ерликая ва Миллий разведка хизмати директори Иброҳим Қалиндан иборат делегацияни қабул қилди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял делегацию Турецкой Республики в составе министра иностранных дел Хакана Фидана, министра внутренних дел Али Ерликая и директора Национальной разведывательной службы этой страны Ибрахима Калына.
#Mirziyoyev #qabul #Turkiya #hamkorlik
Joriy yilning 12-sentyabr kuni Ichki ishlar vaziri general-leytenant Poʻlat Bobojonovning Oʻzbekistonda rasmiy tashrif bilan boʻlib turgan Turkiya Respublikasi Ichki ishlar vaziri janob Ali Yerlikaya boshchiligidagi delegatsiya bilan uchrashuvi boʻlib oʻtdi
Жорий йилнинг 12 сентябрь куни Ички ишлар вазири генерал-лейтенант Пўлат Бобожоновнинг Ўзбекистонда расмий ташриф билан бўлиб турган Туркия Республикаси Ички ишлар вазири жаноб Али Ерликая бошчилигидаги делегация билан учрашуви бўлиб ўтди
12 апреля с.г. состоялась встреча Министра внутренних дел генерал-лейтенанта Пулата Бобожонова с делегацией во главе с Министром внутренних дел Турецкой Республики господином Али Эрликая, находящейся с официальным визитом в Узбекистане
On September 12, Lieutenant General Pulat Bobojonov, the Minister of Internal Affairs, met with the delegation headed by Mr Ali Erlikaya, the Minister of Internal Affairs of the Republic of Turkey, who was on an official visit to Uzbekistan