STERNENKO
841K subscribers
22.8K photos
17.8K videos
15 files
16.5K links
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate

🫶🏻Фонд @sternenkofund

❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні.

Російська мова у коментах заборонена.
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ніяких моряків на крейсері Москва не було.
І взагалі, ніякого крейсера не було. Це все американці вигадали.

Більше про те, як російське керівництво знущається з родичів загиблих окупантів на крейсері Москва дивіться у свіжому випуску👇🏻
https://youtu.be/L-Y-D1KBye0
😁4.57K👍32152🤬40👎14
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У цих кадирівців нових тіктоків, схоже, більше не буде. Что же случілось?🤔
😁7.55K👍806351👎9
🤔
😁12.1K👍1.36K395🤬54👎11
Добраніч😉
👍6.71K😁982552🤬20👎13
Російські окупанти б‘ють по мирних людях. Знищують житлові будинки. А потім брешуть, що вони такого не роблять.

Роблять. І навчались цьому заздалегідь.
На скріншоті сюжет з росТБ за 18.02 про навчання армії РФ, під час яких вони знищували житлові будинки.
І самі це показали.
🤬4.83K👍104😁23👎173
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
І в чому він неправий?
😁8.01K👍1.04K212🤬54👎20
Ну все, війна закінчилась, росія більше ніколи не нападе, здавайте зброю.
Більше вона не знадобиться.

А якщо росіяни знов підуть на Київ — шукайте склади, ставайте у черги і чекайте на зброю, поки по вам будуть бити.
👍4.11K🤬2.57K😁336👎19533
Залишки екіпажу крейсеру «Москва» у вигляді кашкетів стало прибивати до берегу Чорного моря на Одещині.
👍6.25K😁1.55K486👎14
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Російський КА-52, який має «фєномєнальную живучєсть» (с) сьогодні збили біля Запоріжжя наші захисники.

UPD: офіційні ресурси спочатку повідомляли про КА-52, але після падіння уточнили — це Мі-8. Але усе одно приємно.
👍6.24K981😁358👎6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Російські нацисти хочуть примусово відбирати кров у наших військовополонених. Називають це «донорством».
Абсолютні виродки.
🤬8.54K👎163👍4529😁20
Добраніч, друзі. Цих загарбників більше нема😉
6.34K👍1.83K😁412👎17