Forwarded from САМОЗАХИСТ
Нещодавно президент Зеленський заявив, що судова система у нинішньому форматі довела свою непридатність. Правосуддя в Україні анексовано руснею, а за грати абсолютно свавільно запроторені політичні в'язні, які чинять русні опір.
У нас немає іншого виходу, окрім як вимагати справедливості на вулицях. За декілька годин розпочнеться безстрокова акція Справедливість Стерненку — справедливість усім!
Нагадуємо, що в цьому каналі ми координуватимемо хід акції та повідомлятимемо про важливу інформацію.
Також ми створили чат-бот, куди ви можете оперативно повідомляти про затримання, конфлікти, свідками чи учасниками яких стали, провокації і подібне. Збережіть собі лінк. Просимо вас бути уважними, берегти себе та своїх друзів. До зустрічі!
У нас немає іншого виходу, окрім як вимагати справедливості на вулицях. За декілька годин розпочнеться безстрокова акція Справедливість Стерненку — справедливість усім!
Нагадуємо, що в цьому каналі ми координуватимемо хід акції та повідомлятимемо про важливу інформацію.
Також ми створили чат-бот, куди ви можете оперативно повідомляти про затримання, конфлікти, свідками чи учасниками яких стали, провокації і подібне. Збережіть собі лінк. Просимо вас бути уважними, берегти себе та своїх друзів. До зустрічі!
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Друзі! Чекаємо всіх сьогодні о 12:00. Дякуємо кожному, хто збирається зараз відстоювати справедливість.
Вчора нам на всю країну заявили, що поліцейського кордону не буде. Але ми зараз уже бачимо, скільки в центрі поліції.
Сподіваємось, вони будуть чемними.
Безпека - це надважливо. Носіть маски, згадуйте медичні навички з Майдану, будьте дуже обережні, про провокації повідомляйте в наш чат-бот на https://t.iss.one/selfdefense_sternenko
Сергій в СІЗО вже 5 день. А нормальних судів в Україні нема 30 років. І час з цим розібратися. Бо справедливість Сергію — це справедливість усім!
Вчора нам на всю країну заявили, що поліцейського кордону не буде. Але ми зараз уже бачимо, скільки в центрі поліції.
Сподіваємось, вони будуть чемними.
Безпека - це надважливо. Носіть маски, згадуйте медичні навички з Майдану, будьте дуже обережні, про провокації повідомляйте в наш чат-бот на https://t.iss.one/selfdefense_sternenko
Сергій в СІЗО вже 5 день. А нормальних судів в Україні нема 30 років. І час з цим розібратися. Бо справедливість Сергію — це справедливість усім!
🔥 Тим часом небайдужі одесити прийшли знову підтримати Сергія до одеського СІЗО. Сергій ніколи не буде сам!
❤2
Forwarded from САМОЗАХИСТ
Ми звертаємось до Президента Зеленського. Сьогодні акція була мирною, але ми ВИМАГАЄМО, щоби ви не лише почули людей на вулиці та відреагували на це, але і негайно вжили усіх заходів, аби було відновлено свавільно порушені права Сергія Стерненка та інших політв’язнів.
Крім того, ми вимагаємо, аби ви негайно розпочали виконання своєї передвиборчої обіцянки та по-справжньому, а не на папері, реформували судову систему.
Якщо ви нас не почуєте, сьогоднішня акція під вашим офісом і під офісом вашої генпрокурорки може стати останньою мирною. Пане президенте, це залежить саме від вас.
Збираємось 9 березня біля Будинку профспілок на Майдані. Наші вимоги — звільнити Сергія Стерненка та інших політв’язнів, а також по-справжньому очистити судову систему.
https://www.facebook.com/events/721867711865254
Крім того, ми вимагаємо, аби ви негайно розпочали виконання своєї передвиборчої обіцянки та по-справжньому, а не на папері, реформували судову систему.
Якщо ви нас не почуєте, сьогоднішня акція під вашим офісом і під офісом вашої генпрокурорки може стати останньою мирною. Пане президенте, це залежить саме від вас.
Збираємось 9 березня біля Будинку профспілок на Майдані. Наші вимоги — звільнити Сергія Стерненка та інших політв’язнів, а також по-справжньому очистити судову систему.
https://www.facebook.com/events/721867711865254