OSINT Бджоли ✙
15.5K subscribers
9.43K photos
1.15K videos
16 files
2.55K links
Зв'язок: @osint_bees_bot
Сайт: https://osintbees.com
Підтримати: https://t.iss.one/osintbees/8108
Download Telegram
Нас більше!
За підтримки інформтовариства "Факел" ми зібрали для вас збірку каналів, що допомагають перемозі України на медійному фронті.
Приєднуйтеся до нас і підтримай українську книгу:

🔥Факел
— Інформканал вільний від зрадолюбства і руснявих вкидів

🍉 Український Наступ
– Палимо русню з 2014. Не зупиняємось

@gistapapapa
– "Ворог нороду" динири. Мешканець Донецька

🪖WarLife 18+
– Жодних новин тільки кадри бойових дій

- Радикальня - ✙ :- Організація Об'єднаних Радикалів. ⚜️

JAVELIN
– бійці 3-го полку Сил Спеціальних Операцій завели свій телеграм канал

@ukrarmed_forces
– Новини Збройних сил 🇺🇦

🔥ДвіЩ
– канал патріотів із Донецької області. Козаки нещадно палять русню

🇺🇦 Луганщина Оперативна
– кращі новини сходу України

Часопис
– канал з інформацією із офіційних українських і іноземних джерел.

🔥 Сєвєродонецьк | Донбас
– свіжі новини зі східного фронту, прямо від бійців ЗСУ! Завжди перші!

KAPVEY
— Тикає вату мордою у факти

🇺🇦Залізний Генерал
– кацапи вмирають від інфаркту, коли читають його інсайди!

🪖 Чисте Небо
– Канал легендарного добровольчого підрозділу тепер в Телеграм. З самого початку у самому пеклі

📕Актуальна українська книга
– Кращі аудіо, паперові, пдф книги. Бонус для читачів: гумор, вірші, фільми, музика і анекдот!
👍64
Продовжуємо традицію “напхай орку побажань на день народження”. Сьогодні такий день у Андрія Коробова-Латинцєва, росіянина, який не просто приперся з далекої Чіти убивати українців, але й вважає себе при цьому філософом. На своїй сторінці https://vk.com/id524628156 він дуже тішиться преміями, яки роздає філософам-вбивцям кремлівська влада та втирає “обиватєлям про сознаніе войни”. Скоріше відправитись до Канта і Гегеля можна побажати йому через телеграм @KorobovLatyncev, або телефоном +79202160139.
🤬63👍15🔥5
Ще трохи дохлої кацапні у стрічку

Ну а шо, треба ж чимось літери на снігу викладати.

ЗСУ нам дають можливість викладати складні дописи.

Арабську в'язь наприклад 😁😁😁

❗️ Випалюємо кацапню разом. Координати, фото сюди - @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з "Хімарсом"❗️
👍80🔥294👏2
❗️Пошла жара

Германия передает Украине 40 боевых машин пехоты Marder из запасов своей армии — Der Spiegel.

Ранее о готовности передать свои Marder заявила Греция. И полсотни Bradley от Штатов.

Мировой флешмоб "отправь домой руzzкого мальчика прямо в трусиках" продолжается 👍

❗️Випалюємо кацапню разом. Координати, фото сюди - @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з "Хімарсом"❗️
🔥152👍43👏5🤬2
Коли ми уявляємо собі сапера, який засинає під час розмінування, на думку спадає стільки жартів, що ми і не знаємо з якого почати. Якби не горе, яке принесла Україні росія, можна було б ржати з них без упину, це ж без перебільшень країна-анекдот.
😁129👍20
Спочатку вони намагалися закидати нас танками.

Потім вони намагалися закидувати нас ракетами.

Тепер вони намагаються закидувати нас м‘ясом.

М‘ясо чекає та ж доля, що танки та ракети.

Воно закінчиться.

А ми переможемо.
164👍27🔥6
Forwarded from OSINT Georgia (Irakli Komaxidze)
Немного фото "ЗА DVD"
😁98👍7🤬2
«Треш-воїн» з попереднього посту Іраклі Комахидзе – мешканець м. Копейськ Челябінської обл., мобік, на даний час бере участь в агресії проти України.
Кузнецов Володимир Валерійович, 26.03.1983. Адреса: м. Копейск, вул. Іспанська б.12 кв.4. Паспорт 7513 280845 виданий 28.08.2013 відділенням УФМС росії по Челябінської обл. в м. Копейськ. Пошта [email protected]
Охочі можуть передати побажання на його сторінках: https://ok.ru/profile/578679889856, https://vk.com/id217110955. Телеграм t.iss.one/+79514783749 (але в мережі він був ще наприкінці листопада - мабуть перед відправкою на війну у нього відібрали телефон).
👍63🔥13
710 самок руzzкого бабуина стали счастливыми обладательницами красивых новых черных пакетиков

Слава ВСУ ❤️

❗️Випалюємо кацапню разом. Координати, фото сюди - @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з "Хімарсом"❗️
👍82🔥227😁3
Злые языки говорят шо Баскервиль того

Малость в вегетативное состояние перешел. Еще дышит, но уже принудительно.

Горе то какое 😁😁😁 (де мой баян?) кто же кацапне теперь беса прогонит?

Будут блуждать в потемках!

❗️ Випалюємо кацапню разом. Координати, фото сюди - @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з "Хімарсом"❗️
👍108😁23🔥84🤬1
Встановлено зрадника України, який проходить військову службу в 129 полку 1 ак мо т.з. «днр» (в/ч 12961) та бере безпосередню участь в збройній агресії проти України, зокрема приймає участь в боях та окупації частини Запорізької області, про що хизується на власній сторінці «Вконтакте».

Роман Дмитро Ігорович, 05.03.1991 р.н., ІПН 3330113810, зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Макіївка, вул. Вольська, буд. 5, кв. 2, Соцмережі https://vk.com/droman1991, https://ok.ru/profile/561613299898

Обіймає посаду командира 2 взводу 2 роти 4 СБ 129 полку, військове звання рядовий, 25.02.2022 був призваний військовим комісаріатом по Центральному району м. Макіївка. У 2016 році брав участь у збройній агресії проти України у складі НЗФ т.зв. «днр».

На своїй сторінці публікує фото у військовій формі російського зразка з автоматичною зброєю в руках та рашистською символікою. Крім цього, це створіння хизується віджатим у цивільного населення Запорізької області «Геліком» с «зеткамі».
🤬97👍20👏21🔥1
Forwarded from OSINT Georgia (Irakli Komaxidze)
Военком Самары обеспокоен персональной информацией жмуров-мобиков, но при этом "забил" на свои персональные данные

Списки погибших в НГ в Макеевке публиковаться не будут "Во-первых, это персональные данные, а во-вторых списки могут быть использованы иностранными разведками для провокационных мероприятий родственников военнослужащих". заявил военком Самарской обл. Алексей Вдовин

Полковнику отвечу - жмуры мало чем интересны, разве что посмеяться над их нелепой судьбой. А всех живых рашистов беру на карандаш. Итак:
- военком Алексей Вдовин. Тел 78463322539, 78463320429, 78463321409 Самара ул.Чапаевкая 121.
- жена - Елена Маракина-Вдовина д/р 1.06.1973 педагог музыки ДетСад №407 Самара https://archive.ph/c92a8 https://archive.ph/mpvtK
- сын - Александр Вдовин 21 год, не служил и не на "сво" https://archive.ph/BhJeI
- дочь - Валерия Вдовина 27 лет https://archive.ph/qyn3q

Публикую малую часть данных на Вдовиных. Надеюсь вскоре полковник оправдает фамилию - супруга Елена гордо будет носила статус вдовы
😁81👍28🔥13🤬1