Во дни сомнений, во дни тягостных раздумий о судьбах нашей расы, своей целью мы ставим объединение европейских государств в конфедерацию, способную стать оплотом нашей культуры и цивилизации. Этой и другим темам посвящен наш журнал:
https://t.iss.one/pan_europe
https://t.iss.one/pan_europe
Telegram
PAN-EUROPE
Статьи, архитектура, фотографии из прошлого, услуги гаранта
@paneuropeanbot - для связи с админами и предложить новость
@dap_e - чат для общения
@AryanCause
@paneuropeanbot - для связи с админами и предложить новость
@dap_e - чат для общения
@AryanCause
👍1
Поговоримо про хороше! Сьогодні лідери Угорщини,🇭🇺 Чехії, 🇨🇿 Словенії,🇸🇮 Польщі,🇵🇱 Сербії.🇷🇸 підписали спільну декларацію, проти міграції, і вирішенню демографічних проблем шляхом збільшення народжуваності, корінного населення👏🏻
Чекаємо реакції геЄС🏳️🌈 🇪🇺
Чекаємо реакції геЄС🏳️🌈 🇪🇺
👍2
The Last Stand
<unknown>
"Не мир прийшов Я принести, а меч" (МФ. 10:34)
Майкрософт, нещодавно провела презентацію, де були представлені нові продукти компанії 💻🖥️📱
Однак, зацікавили мене зовсім не гаджети, а моделі 🙈 яких Майки вибрали для промо роликів🎦
Агіток, я б сказав !
Відкриває презентацію, типова художниця в уявленні вікноробів, трохи засмагла цього літа.👩🏿 На мітинг BLM ✊🏿 не встигла, от і побігла купляти планшет, для професійних задач! Далі нашій увазі представляють, типову щасливу сім'ю 👰🏻🐵🐵 І все по класиці, мама чорнильниця, діти без роду і племені, а батя Аджабма, звалив з закат🤵🏿
Далі в рекламих відео, мельтишаться представники найрізноманітніших відтінків шкіри🌈
І головне питання, чи використали хоча б одного білого чоловіка, в рекламі продуктів які в 90% випадків, якраз і купляють білі угнєтателі 🤴🏻
Один таки був, він на останньому фото...
Тож за версією ліванутих 🐓 в "21 столітті" не місце білим чоловікам, якщо вони не пітухи, інваліди, чи транси. 💪🏼
Велике заміщення продовжується 🌍
Однак, зацікавили мене зовсім не гаджети, а моделі 🙈 яких Майки вибрали для промо роликів🎦
Агіток, я б сказав !
Відкриває презентацію, типова художниця в уявленні вікноробів, трохи засмагла цього літа.👩🏿 На мітинг BLM ✊🏿 не встигла, от і побігла купляти планшет, для професійних задач! Далі нашій увазі представляють, типову щасливу сім'ю 👰🏻🐵🐵 І все по класиці, мама чорнильниця, діти без роду і племені, а батя Аджабма, звалив з закат🤵🏿
Далі в рекламих відео, мельтишаться представники найрізноманітніших відтінків шкіри🌈
І головне питання, чи використали хоча б одного білого чоловіка, в рекламі продуктів які в 90% випадків, якраз і купляють білі угнєтателі 🤴🏻
Один таки був, він на останньому фото...
Тож за версією ліванутих 🐓 в "21 столітті" не місце білим чоловікам, якщо вони не пітухи, інваліди, чи транси. 💪🏼
Велике заміщення продовжується 🌍
👍1
Forwarded from Дмитро Ха
Рекомендуємо підписатися на Оглядильник - Консервативний Оглядач
Тут Ви знайдете огляди і рецензії на фільми, книги, музику та все культурне.
Також Ви можете пропонувати власний огляд/рецензію (напишіть в Direct чи в коментарях)
Першооснова: сторінка Оглядильник в Інстаграмі
https://t.iss.one/ohlyad_ilnyk
Тут Ви знайдете огляди і рецензії на фільми, книги, музику та все культурне.
Також Ви можете пропонувати власний огляд/рецензію (напишіть в Direct чи в коментарях)
Першооснова: сторінка Оглядильник в Інстаграмі
https://t.iss.one/ohlyad_ilnyk
Telegram
Оглядильник
Консервативний оглядач
Критика і огляд книг, фільмів, усього культурного
Інста - @ohlyad_ilnyk
Критика і огляд книг, фільмів, усього культурного
Інста - @ohlyad_ilnyk
👍1
Дмитро Ха
Рекомендуємо підписатися на Оглядильник - Консервативний Оглядач Тут Ви знайдете огляди і рецензії на фільми, книги, музику та все культурне. Також Ви можете пропонувати власний огляд/рецензію (напишіть в Direct чи в коментарях) Першооснова: сторінка Оглядильник…
Питанні по темі, як відноситесь до оглядів на кіно, книги, і інші культурні явища, з правої позиції?💪🏻
(Можете кинути в коментарі, ютуб чи тг канали, такого напряму)
(Можете кинути в коментарі, ютуб чи тг канали, такого напряму)
Anonymous Poll
82%
Позитивно, їх не вистачає!
16%
Нейтрально...
2%
Негативно, політика поза культурою!