Недосултан Ердоган, виступив перед куколдами в ООН 🇺🇳
Де натякнув що Туркостан, так то, не забуває про свої імперські амбіції🙈🇹🇷 І розкатав губу, на ряд суверенних держав, таких Як Грузія 🇬🇪 Греція 🇬🇷 та Еллінський Кіпр🇨🇾 (де вони, вже встигли створити аля ДНР, ще в 70-х) також вусатий Осман, не проти покошмарити і своїх братушок по шаріату, сирійців. Позичивши в них Алеппо☪️
І такі заяви дозволяє собі, недосуверен -
недодержави, члена НАТО 👍🏽
А та ж Греція, є його членом👏🏻
НАТО стронг 💪🏾
А тепер уявіть, щоб Канцлер ФРН🇩🇪 у виступі при ООН, обмовився, що Кенігсберг (Калінінград) взагалі-то німецька земля! Що було б справедливим твердженням! На відміну від кудахкань🐓 очільника Турецької Орди, тимчасово окупувавшої землі Ромеїв (греків), а саме малу Азію ☦️
Де натякнув що Туркостан, так то, не забуває про свої імперські амбіції🙈🇹🇷 І розкатав губу, на ряд суверенних держав, таких Як Грузія 🇬🇪 Греція 🇬🇷 та Еллінський Кіпр🇨🇾 (де вони, вже встигли створити аля ДНР, ще в 70-х) також вусатий Осман, не проти покошмарити і своїх братушок по шаріату, сирійців. Позичивши в них Алеппо☪️
І такі заяви дозволяє собі, недосуверен -
недодержави, члена НАТО 👍🏽
А та ж Греція, є його членом👏🏻
НАТО стронг 💪🏾
А тепер уявіть, щоб Канцлер ФРН🇩🇪 у виступі при ООН, обмовився, що Кенігсберг (Калінінград) взагалі-то німецька земля! Що було б справедливим твердженням! На відміну від кудахкань🐓 очільника Турецької Орди, тимчасово окупувавшої землі Ромеїв (греків), а саме малу Азію ☦️
👍1
Во дни сомнений, во дни тягостных раздумий о судьбах нашей расы, своей целью мы ставим объединение европейских государств в конфедерацию, способную стать оплотом нашей культуры и цивилизации. Этой и другим темам посвящен наш журнал:
https://t.iss.one/pan_europe
https://t.iss.one/pan_europe
Telegram
PAN-EUROPE
Статьи, архитектура, фотографии из прошлого, услуги гаранта
@paneuropeanbot - для связи с админами и предложить новость
@dap_e - чат для общения
@AryanCause
@paneuropeanbot - для связи с админами и предложить новость
@dap_e - чат для общения
@AryanCause
👍1
Поговоримо про хороше! Сьогодні лідери Угорщини,🇭🇺 Чехії, 🇨🇿 Словенії,🇸🇮 Польщі,🇵🇱 Сербії.🇷🇸 підписали спільну декларацію, проти міграції, і вирішенню демографічних проблем шляхом збільшення народжуваності, корінного населення👏🏻
Чекаємо реакції геЄС🏳️🌈 🇪🇺
Чекаємо реакції геЄС🏳️🌈 🇪🇺
👍2
The Last Stand
<unknown>
"Не мир прийшов Я принести, а меч" (МФ. 10:34)
Майкрософт, нещодавно провела презентацію, де були представлені нові продукти компанії 💻🖥️📱
Однак, зацікавили мене зовсім не гаджети, а моделі 🙈 яких Майки вибрали для промо роликів🎦
Агіток, я б сказав !
Відкриває презентацію, типова художниця в уявленні вікноробів, трохи засмагла цього літа.👩🏿 На мітинг BLM ✊🏿 не встигла, от і побігла купляти планшет, для професійних задач! Далі нашій увазі представляють, типову щасливу сім'ю 👰🏻🐵🐵 І все по класиці, мама чорнильниця, діти без роду і племені, а батя Аджабма, звалив з закат🤵🏿
Далі в рекламих відео, мельтишаться представники найрізноманітніших відтінків шкіри🌈
І головне питання, чи використали хоча б одного білого чоловіка, в рекламі продуктів які в 90% випадків, якраз і купляють білі угнєтателі 🤴🏻
Один таки був, він на останньому фото...
Тож за версією ліванутих 🐓 в "21 столітті" не місце білим чоловікам, якщо вони не пітухи, інваліди, чи транси. 💪🏼
Велике заміщення продовжується 🌍
Однак, зацікавили мене зовсім не гаджети, а моделі 🙈 яких Майки вибрали для промо роликів🎦
Агіток, я б сказав !
Відкриває презентацію, типова художниця в уявленні вікноробів, трохи засмагла цього літа.👩🏿 На мітинг BLM ✊🏿 не встигла, от і побігла купляти планшет, для професійних задач! Далі нашій увазі представляють, типову щасливу сім'ю 👰🏻🐵🐵 І все по класиці, мама чорнильниця, діти без роду і племені, а батя Аджабма, звалив з закат🤵🏿
Далі в рекламих відео, мельтишаться представники найрізноманітніших відтінків шкіри🌈
І головне питання, чи використали хоча б одного білого чоловіка, в рекламі продуктів які в 90% випадків, якраз і купляють білі угнєтателі 🤴🏻
Один таки був, він на останньому фото...
Тож за версією ліванутих 🐓 в "21 столітті" не місце білим чоловікам, якщо вони не пітухи, інваліди, чи транси. 💪🏼
Велике заміщення продовжується 🌍
👍1