⏩Administrativ boshqaruv markazi
⏩Fizik-kimyoviy tahlillar markazi
⏩Neft mahsulotlarini motor usulida sinash laboratoriyasi va
⏩"Sho'rtan gaz-kimyo" majmuasida bo'lib, ularning faoliyati bilan tanishishdi.
❗️ "Uzbekistan GTL" zavodining Administrativ boshqaruv markazida "Yangi O'zbekiston" talabalari uchun alohida xona ajratiladi. Talabalar bu yerda amaliy mashg'ulotlar o'tashlari mumkin.
❕“O‘zbekneftgaz” AJ tomonidan bunday imkoniyat ilk bora taqdim etilmoqda.
⚡️Prezident ta'lim muassasalari agentligi hamda tizimidagi ta'lim muassasalari va tashkilotlarda korrupsiya holatlariga duch keldingizmi? Bu haqda bizga xabar bering!
👉 Korrupsiyaga oid huquqbuzarliklar va noqonuniy harakatlar to‘g‘risida t.iss.one/stopcorruption_bot maxsus telegram boti yoki (71) 207 40 48 ishonch telefoni orqali xabar berishingiz mumkin.
❗️Murojaatchining shaxsi sir saqlanishi kafolatlanadi.
Prezident ta'lim muassasalari agentligi tizimiga quyidagilar kiradi:
🔹Respublikadagi 14 ta Prezident maktabi;
🔹9 ta ijod maktabi;
🔹3 ta ixtisoslashtirilgan maktab (Al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab, Abu Ali ibn Sino nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab va Mirzo Ulug'bek nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab);
🔹"Yangi O'zbekiston" universiteti;
🔹Pedagogik mahorat va xalqaro baholash markazi.
❇️ Namangan shahridagi Prezident maktabida O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2020 yil 30-oktabrdagi " Sog'lom turmush tarzini keng tadbiq etish va ommaviy sportni yanada rivojlantirish chora tadbirlari to'g'risida " PF-6099-son farmoni ijrosini ta`minlash doirasida maktabimizning o'qituvchi, texnik xodimlar va ma`muriy boshqaruv xodimlari o'rtasida sport turlari bo'yicha mashg'ulotlar tashkil etildi.
⬇️Namangan shahridagi Prezident maktabi rasmiy telegram kanali: