#Бизнинг_шундай_ўқувчиларимиз_бор
#Namangan_Prezident_maktabi
⚡️Namangan shahridagi Prezident maktabining 2 nafar o‘quvchisi jami 1 mln 92 ming AQSH dollarlik grantni qo‘lga kiritdi
Prezident taʼlim muassasalari agentligi tizimidagi maktab o‘quvchilari dunyoning nufuzli oliygohlariga o‘qishga kirishda davom etishmoqda.
🔰 Namangan shahridagi Prezident maktabining 11- sinf o‘quvchisi Karimjonov Ibroxim dunyo reytingida yuqori o‘rinlarda turuvchi 12 ta xorijiy universitetlardan turli miqdordagi grantlar bilan o‘qishga qabul qilindi. Grantning jami miqdori: 730 000$
🔰 Maktabning yana bir o‘quvchisi Yuldasheva Samira ham dunyo reytingida yuqori o‘rinlarda turuvchi 9 ta xorijiy universitetlardan turli miqdordagi grantlar bilan o‘qishga qabul qilindi. Grantning jami miqdori: 362 000$
Forwarded from Digital Generation Uzbekistan
👩💻Raqamli Avlod Qizlari 2022 - Ro'yxatdan o'tish boshlandi!
IT sohasiga qiziquvchi qizlar uchun ajoyib yangilik! Raqamli Avlod Qizlari loyihasining bu yilgi mavsumiga start beramiz! Loyiha davomida Dasturlash (mobil) 👩💻, Raqamli Dizayn (fashion) 🎨, SMM&PR, Branding 💻 va Biznes Analitika 📊 bo'yicha tajribali mentorlarimiz tomonidan professional darslar va xalqaro kompaniyalar ekspertlarining mahorat darslari tadbir ishtirokchilarini kutmoqda!
Qiziqyapsizmi? Unda, ro'yxatdan o'ting va dasturchi qizlarning eng yirik hamjamiyatiga qo'shiling! 🤩🙋♀
📍Tadbir manzili:
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi AKT maktab
✅Ro'yxatdan o'tish muddati: