Telegram: https://t.iss.one/edukids_uz
YouTube: https://www.youtube.com/c/EDUKIDSUZ
Instagram: https://www.instagram.com/edukids_uz/
🔷 Smart Land - 200 dan ortiq qiziqarli va mantiqiy mashqlar to’plamidan iborat ta’limga oid interaktiv o'yinlar ilovasi.
📲 App Store I Google Play
Xalq ta'limi vazirligi rasmiy sahifalarini kuzatib boring!
Forwarded from Rustam Karimjonov
📱📚Xalq ta’limi vazirligining qaysi onlayn ta’lim resurslaridan qiziqib foydalanasiz?
👇🏼Izohlarda siz bilgan qiziqarli va foydali onlayn ta’lim resurslarini yozib qoldiring, eng yaxshilarini oʻquvchilar uchun tavsiya etib boramiz.
50%
🔸Kitob.uz - 4000 ga yaqin elektron va audiokitoblar onlayn kutubxonasi.
🔸EduKids - 100 dan ortiq ilmiy, tarixiy, motivatsion interaktiv dayjestlar toʻplami.
🔸Smart Land - 200 dan ortiq interaktiv va mantiqiy mashqlar toʻplamidan iborat oʻyinlar.
43%
🔸Maktab.uz - 6 mingdan ziyod videodarslarni oʻz ichiga olgan onlayn ta’lim platformasi.
🔸Xanakademiyasi.uz - ta’lim yoʻnalishidagi onlayn videodarslar toʻplami.
⚡️“Umumta’lim maktablarida kasb-hunarga yo‘naltirish va psixologik xizmatda innovatsion yondashuv” mavzusida o‘quv-amaliy seminar o‘tkazildi
Ushbu seminarda Toshkent shahri tuman xalq ta’limi bo‘limlarining Bolalarni ijtimoiy-psixologik qo‘llab-quvvatlash markazlari psixolog-metodistlari, 600 nafarga yaqin maktab psixologlari ishtirok etishdi.
O'quv-seminar davomida "ITSM" hamda Respublika pedagogika va psixologiya tashxis markazi o'zaro hamkorlikda amalga oshirgan "Educare" loyihasining taqdimoti o'tkazildi.
📎Shu bilan birga, O‘zbekiston Respublikasi Xalq ta’limi vaziri o‘rinbosari V.Rajabov, O‘quvchilarni kasb-hunarga yo‘naltirish va psixologik-pedagogik respublika tashxis markazi direktori L.Gaynutdinova, Innovatsiya, texnologiya va strategiya markazi bosh mutaxassisi A.Rapiyev, Ta’lim va ishlab chiqarish integratsiyasi bo‘limi bosh mutaxassisi A.Mamadaliyev hamda boshqalar o‘z ma’ruzalari bilan so‘zga chiqdilar.