Jizzax viloyati Zomin tumanida 27-30-iyun kunlari boʻlib oʻtgan «II Xalqaro maqom sanʼati» anjumani doirasida IIV Xavfsiz turizm boshqarmasi, Toshkent shahar va Toshkent viloyati IIBBlari hamda Samarqand viloyati IIB Xavfsiz turizmni taʼminlash boshqarmalarining bir guruh xodimlari xizmat olib borishga jalb etilib, amaliy yordam koʻrsatish choralari koʻrildi
Жиззах вилояти Зомин туманида 27-30 июнь кунлари бўлиб ўтган «II Халқаро мақом санъати» анжумани доирасида ИИВ Хавфсиз туризм бошқармаси, Тошкент шаҳар ва Тошкент вилояти ИИББлари ҳамда Самарқанд вилояти ИИБ Хавфсиз туризмни таъминлаш бошқармаларининг бир гуруҳ ходимлари хизмат олиб боришга жалб этилиб, амалий ёрдам кўрсатиш чоралари кўрилди
Samarqand viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshligʻi polkovnik Rahmat Mamatov tizimdagi yosh xodimlar bilan uchrashuv oʻtkazdi
Самарқанд вилояти Ички ишлар бошқармаси бошлиғи полковник Раҳмат Маматов тизимдаги ёш ходимлар билан учрашув ўтказди
Buxoro viloyati Ichki ishlar boshqarmasida “27-iyun – Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni” munosabati bilan tantanali tadbir tashkil etildi
Бухоро вилояти Ички ишлар бошқармасида «27 июнь – Матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимлари куни» муносабати билан тантанали тадбир ташкил этилди