#Mirziyoyev #majlis #investorlar #kengash
Prezident.uz|Facebook|Instagram|YouTube|X
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёевнинг Хорижий инвесторлар кенгашининг иккинчи ялпи мажлисидаги нутқи
Выступление Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева на втором пленарном заседании Совета иностранных инвесторов
Address by the President of the Republic of Uzbekistan Shavkat Mirziyoyev at the Second plenary session of the Foreign investors council
Jizzax shahri hamda Sharof Rashidov tumanida huquqbuzarliklar profilaktikasi va jinoyatchilikka qarshi kurashish boʻyicha idoralararo komissiya faoliyati tahliliga bagʻishlangan yigʻilish oʻtkazildi
Жиззах шаҳри ҳамда Шароф Рашидов туманида ҳуқуқбузарликлар профилактикаси ва жиноятчиликка қарши курашиш бўйича идоралараро комиссия фаолияти таҳлилига бағишланган йиғилиш ўтказилди
Президент Шавкат Мирзиёев раислигида Хорижий инвесторлар кенгашининг иккинчи ялпи мажлиси бўлиб ўтди
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Америка-Ўзбекистон савдо палатаси раиси Кэролин Лэмм бошчилигидаги делегацияни қабул қилди. Учрашувда “Air Products”, “CNH Industrial” ва “Silverleaf” компаниялари раҳбарлари ҳам иштирок этди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял делегацию во главе с председателем Американо-Узбекской торговой палаты Кэролин Лэмм. Во встрече также приняли участие руководители компаний «Air Products», «CNH Industrial» и «Silverleaf».