Website | Telegram | Facebook | Instagram | Youtube | Ok | TV
Navoiy viloyati Navbahor tumanida joylashgan togʻ-yon bagʻridagi «Sarmishsoy» dam olish maskanida fuqarolarning tinchligi va osoyishtaligini taʼminlash maqsadida viloyat IIB Jamoat xavfsizligi xizmati Jamoat tartibini saqlash boshqarmasi xodimlari tomonidan jamoat-tartibi saqlanmoqda
Навоий вилояти Навбаҳор туманида жойлашган тоғ-ён бағридаги «Сармишсой» дам олиш масканида фуқароларнинг тинчлиги ва осойишталигини таъминлаш мақсадида вилоят ИИБ Жамоат хавфсизлиги хизмати Жамоат тартибини сақлаш бошқармаси ходимлари томонидан жамоат-тартиби сақланмоқда
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Туркманистон Вазирлар Маҳкамаси Раисининг ўринбосари, ташқи ишлар вазири Рашид Мередовни қабул қилди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял заместителя Председателя Кабинета Министров Туркменистана, министра иностранных дел Рашида Мередова.
#Mirziyoyev #qabul #Turkmaniston #hamkorlik
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев 15 апрель куни Қатар Давлати Бош вазири, ташқи ишлар вазири шайх Муҳаммад бин Абдураҳмон Ол Соний бошчилигидаги делегацияни қабул қилди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял делегацию Государства Катар во главе с Премьер-министром, министром иностранных дел шейхом Мухаммадом бин Абдурахманом Аль Тани.
#Mirziyoyev #qabul #Qatar #hamkorlik
Ichki ishlar vaziri oʻrinbosari general-mayor Baxodir Mirzaraximov tomonidan Toshkent mintaqasi temir yoʻl transportida xavfsizlikni taʼminlash boshqarmasi hududlarida amalga oshirilishi lozim boʻlgan ishlar belgilandi
Ички ишлар вазири ўринбосари генерал-майор Баходир Мирзарахимов томонидан Тошкент минтақаси темир йўл транспортида хавфсизликни таъминлаш бошқармаси ҳудудларида амалга оширилиши лозим бўлган ишлар белгиланди
Заместитель министра внутренних дел генерал-майор Баходир Мирзарахимов определил предстоящие задачи, которые необходимо осуществить на вверенных участках Управления обеспечения безопасности на железнодорожном транспорте Ташкентского региона