Наманган вилояти ИИБ бошлиғи Ш. Алиев Давлатобод туманидаги “қизил” тоифадаги маҳаллаларнинг фаолиятини ўрганди
Шухрат Алиев, начальник УВД Наманганской области, изучил деятельность махаллей категории «красной» Давлатабадского района
Jizzax viloyati IIB boshligʻi general-mayor Gʻ. Qodirov Ichki ishlar vazirligi Akademiyasining kursant hamda magistratura tinglovchilariga onlayn mahorat darsi oʻtdi
Жиззах вилояти ИИБ бошлиғи генерал-майор Ғ. Қодиров Ички ишлар вазирлиги Академиясининг курсант ҳамда магистратура тингловчиларига онлайн маҳорат дарси ўтди
Президент Шавкат Мирзиёев автомобилсозлик ва қишлоқ хўжалиги машинасозлигини ривожлантириш бўйича таклифлар тақдимоти билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией предложений по развитию автомобилестроения и сельскохозяйственного машиностроения.
#Mirziyoyev #taqdimot #avtomobilsozlik #mashinasozlik
Sirdaryo viloyati IIB boshligʻi S. Djabarovning fuqarolar murojaatlariga bagʻishlangan navbatdagi sayyor qabuli Shirin shahrida boʻlib oʻtdi
Сирдарё вилояти ИИБ бошлиғи С. Джабаровнинг фуқаролар мурожаатларига бағишланган навбатдаги сайёр қабули Ширин шаҳрида бўлиб ўтди
Qoraqalpogʻiston Respublikasi IIV Migratsiya va fuqarolikni rasmiylashtirish boshqarmasi tomonidan barcha shahar-tumanlarda ID-kartalar berib kelinmoqda
Қорақалпоғистон Республикаси ИИВ Миграция ва фуқароликни расмийлаштириш бошқармаси томонидан барча шаҳар-туманларда ID-карталар бериб келинмоқда
Qaraqalpaqstan Respublikası IIM Migraciya hám puqaralıqtı rásmiylestiriw basqarması tárepinen barlıq qala-rayonlarda ID-kartalardı beriw kelinbekte