Samarqand viloyati IIB huzuridagi Tergov boshqarmasi va uning quyi tizimlari hamda Ekspert kriminalistika markazi xodimlari bilan 6 oy yakuni bo‘yicha hisobot yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi
Самарқанд вилояти ИИБ ҳузуридаги Тергов бошқармаси ва унинг қуйи тизимлари ҳамда Эксперт криминалистика маркази ходимлари билан 6 ой якуни бўйича ҳисобот йиғилиши бўлиб ўтди
«Аёл» кўрсатуви 35-сон | Мақсуда Усмонова, Тошкент шаҳар
Инсон ҳар бир нарсада бахтни ҳис эта олиши керак!
“Ayol” ko‘rsatuvi 35-son | Maqsuda Usmonova, Toshkent shahar
Inson har bir narsada baxtni his eta olishi kerak!
Facebook: https://www.facebook.com/iiv.uz…
Xalqaro aeroportlarda xavfsizlikni taʼminlash qo‘shinlari harbiy xizmatchilariga "O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi qo‘shin aʼlochisi" ko‘krak nishonlari topshirildi
Халқаро аэропортларда хавфсизликни таъминлаш қўшинлари ҳарбий хизматчиларига "Ўзбекистон Республикаси Ички ишлар вазирлиги қўшин аълочиси" кўкрак нишонлари топширилди
Президент Шавкат Мирзиёев Сурхондарё, Наманган ва Тошкент вилоятларида ичимлик суви таъминотини яхшилашга қаратилган лойиҳалар тақдимоти билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией проектов по улучшению питьевого водоснабжения в Сурхандарьинской, Наманганской и Ташкентской областях.
#Mirziyoyev #taqdimot #ichimliksuvi #loyihalar
Jinoyat ishlari bo‘yicha Mirishkor tuman sudining navbatdagi sayyor sud majlisida IIB JXX Probatsiya nazoratidagi 6 nafar shaxslar belgilangan tartib-qoidalarga rioya etib, mehnatga halol munosabatda bo‘lgani va qilmishidan pushaymonligi bois jazodan shartli ozod etildi.
Жиноят ишлари бўйича Миришкор туман судининг навбатдаги сайёр суд мажлисида ИИБ ЖХХ Пробация назоратидаги 6 нафар шахслар белгиланган тартиб-қоидаларга риоя этиб, меҳнатга ҳалол муносабатда бўлгани ва қилмишидан пушаймонлиги боис жазодан шартли озод этилди.