Transport va turizm obyektlarida xavfsizlikni taʼminlash departamentida amaliy oʻquv mashgʻuloti oʻtkazildi
Buxoro viloyati 3-sektori tomonidan tashkil etilgan “Rahbar va yoshlar uchrashuvi”
Ichki ishlar vazirligi sohaviy xizmatlarining Akademiyada malakali mutaxassis kadrlarni tayyorlashdagi faoliyatini tizimli tashkil etish toʻgʻrisida
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Япония Либерал-демократик партияси етакчиси Фумио Кисидага унинг мамлакат Бош вазири этиб сайлангани муносабати билан табрик йўллади.
Давлатимиз раҳбарининг мактубида мамлакатларимизнинг биргаликдаги саъй-ҳаракатлари билан Ўзбекистон-Япония ҳамкорлигида мавжуд улкан салоҳият халқларимиз фаровонлиги йўлида ҳар томонлама рўёбга чиқарилишига ишонч билдирилган.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев поздравил лидера Либерально-демократической партии Японии Фумио Кисиду с избранием Премьер-министром страны.
В послании главы нашего государства выражена уверенность в том, что совместными усилиями двух стран будет обеспечена всесторонняя реализация огромного потенциала узбекско-японского сотрудничества на благо наших народов.