©️ "Ўзбекистон 24" телеканали "Янгиликлар 24" дастури
Андижонда бир нечта хонадондан ўзгалар мулкини ўмарган шахс ушланди
©️ "Ўзбекистон 24" телеканали "Вазият 24" кўрсатуви
Шофиркон туманидаги 4-сон умумтаълим мактабида беш ташаббус бўйича Ички ишлар бўлими бошлиғи томонидан амалга оширилаётган ишлар
Кириб келаётган Рамазон ойи муборак бўлсин!
ИИВ Транспортда хавфсизликни таъминлаш бош бошқармаси ҳамда бошқа мутасадди идоралар ҳамкорлигида Навоий шаҳар меҳрибонлик уйи тарбияланувчиларига пойтахт бўйлаб туристик саёҳат ташкиллаштирилди
Андижон вилояти ички ишлар органларида хизмат қилаётган ёш ходимларнинг “Қатағон қурбонлари хотираси” музейига ташрифи уюштирилди
Сирдарёда ҳайдовчи жарима майдончасидан машинани пора эвазига олиб чиқишга уринди
Президент Шавкат Мирзиёев 12 апрель куни Тошкент шаҳрида амалга ошириладиган инвестиция лойиҳалари тақдимоти билан танишди.
Йил якунига пойтахтда қадар қиймати 30 триллион сўмдан зиёд 847 та лойиҳани амалга ошириш ва қарийб 36 мингта иш ўрни яратиш кўзда тутилгани таъкидланди.
Тақдимотда, шунингдек, Андижон шаҳри яқинида қурилиши режалаштирилган “Янги Андижон” турар жой массивининг бош режаси ҳақида ҳам маълумот берилди.
Президент Шавкат Мирзиёев 12 апреля ознакомился с презентацией инвестиционных проектов, которые будут реализованы в городе Ташкенте.
До конца года планируется реализовать 847 проектов на сумму более 30 триллионов сумов и создать около 36 тысяч рабочих мест.
В ходе презентации главе государства также представили мастер-план жилищного массива «Янги Андижон», который планируется построить недалеко от города Андижана.
#Mirziyoyev #taqdimot #Toshkent #investitsiya
ИИВ томонидан ташкиллаштирилган очиқ эшиклар куни муносабати билан Чилонзор туманида жойлашган 22-сон меҳрибонлик уйи тарбияланувчиларининг "Ички ишлар вазирлиги музейи"га ташрифи уюштирилди