"Ўзбекистон 24" телеканали "Янгиликлар 24" информацион дастури
Тарбия колонияларидаги вояга етмаганлар озодликка чиқарилмоқда
Сайт | Telegram | Facebook | ВКонтакте | Twitter | Instagram | Youtube | Мover
Навоийда вилоят 3-сектор раҳбари “қизил” тоифадаги ҳудуд ҳисобланган Зарафшон шаҳрида кучайтирилган карантин тартиб-қоидалари қатъий ва самарали олиб борилаётганлигини назоратда ушлаб турибди
#тарих_сўзлаганда
Хизмат ўз йўлига, лекин тушлик вақтида бўлиши керак! 1970-йиллар. Тошкент. «Постда тушлик танаффуси». Катта лейтенант Акрам Холмирзаев ва унинг қизлар взводи. Ўнгда: кичик сержантлар Нигора Жумабоева ва Анна Кравцова. Тушлик учун ходимларга − машҳур «гумма»!
Муаллиф: Виктор Сваричевский.
#вспомнив_историю
Служба службой, а обед по распорядку! Ташкент. 1970-е годы.
"Обеденный перерыв на посту". Старший лейтенант Акрам Халмирзаев и его девичий взвод.
Справа: младшие сержанты милиции Нигора Джумабаева и Анна Кравцова. А на обед у сотрудников знаменитые пирожки "гумма"!
Автор фото: Виктор Сваричевский.
©️Tashkent Retrospective
Бухоро вилоятида йўналишсиз таксиларнинг карантин ҳолатида ҳаракатланишлари учун ўрнатилган тартиблар бўйича тарғибот-тушунтириш ишлари олиб борилмоқда
"UZREPORT TV" телеканали
В Яшнабадском районе столицы угнали автомобиль марки «Hyundai Santa Fe», оставленного с незапертой дверью. В результате оперативно-розыскных мероприятий уже через полчаса машину обнаружили в открытом состоянии и с повреждениями на улице Риёзий.