Хоразм вилояти ИИБ да бўлиб ўтган тезкор йиғилишда ҳисобот ҳафтасида қайд этилган жиноятлар таҳлил этилиб, галдаги устувор вазифалар белгилаб олинди
Молодежь - наше будущее. Шаги к успеху
Yoshlar va Voyaga yetmaganlar oʻrtasida uchrayotgan huquqbuzarlik va jinoyatlarning kelib chiqish sabablari hamda oldagi vaqtlari bu kabi koʻngilsiz holatlarning oldini olish borasida Nukus olimpiya va paralimpiya sport turlariga tayyorlash markazida Qoraqalpogʻiston Respublikasi Ichki ishlar vaziri oʻrinbosari polkovnik Baxitjan Izbasarovning boshchiligida majlis oʻtkazildi
Jaslar hám jas óspirimler arasında ushırasıp atırǵan huqıqbuzarlıq hám jınayatlardıń kelip shıǵıw sebepleri hám aldaǵı waqıtlarda bunday unamsız jaǵdaylardıń aldın alıwǵa baǵıshlanıp Nókis olimpiya hám paraolimpiya sport túrlerine tayarlaw orayında Qaraqalpaqstan Respublikası Ishki isler ministri orınbasarı polkovnik Baxıtjan Izbasarovtıń basshılıǵında májilis ótkerildi
Ёшлар ва Вояга етмаганлар ўртасида учраётган ҳуқуқбузарлик ва жиноятларнинг келиб чиқиш сабаблари ҳамда олдаги вақтлари бу каби кўнгилсиз ҳолатларнинг олдини олиш борасида Нукус олимпия ва паралимпия спорт турларига тайёрлаш марказида Қорақалпоғистон Республикаси Ички ишлар вазири ўринбосари полковник Бахитжан Избасаровнинг бошчилигида мажлис ўтказилди
Ozarbayjon Respublikasi fuqarolaridan noqonuniy ravishda pul talab qilib kelgan chet ellik shaxslardan iborat jinoiy guruh faoliyatiga chek qoʻyildi
Озарбайжон Республикаси фуқароларидан ноқонуний равишда пул талаб қилиб келган чет эллик шахслардан иборат жиноий гуруҳ фаолиятига чек қўйилди
Пресечена деятельность преступной группы, состоящей из иностранцев, незаконно вымогавших деньги у граждан Азербайджанской Республики
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Россия Федерацияси мудофаа вазири Андрей Белоусовни қабул қилди.
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев принял министра обороны Российской Федерации Андрея Белоусова.
#Mirziyoyev #qabul #Rossiya #hamkorlik
Jizzax viloyatining Baxmal va Gʻallaorol tumani ichki ishlar boʻlimi jamoat xavfsizligi xizmati probatsiya guruhlarining taqdimnomasi asosida jinoyat ishlari boʻyicha Gʻallaorol tuman sudi tomonidan sayyor sud majlisi oʻtkazildi
Жиззах вилоятининг Бахмал ва Ғаллаорол тумани ички ишлар бўлими жамоат хавфсизлиги хизмати пробация гуруҳларининг тақдимномаси асосида жиноят ишлари бўйича Ғаллаорол туман суди томонидан сайёр суд мажлиси ўтказилди
“Xavfsiz bolalik” konsepsiyasi doirasida Samarqand viloyati IIB Jamoat xavfsizligi xizmati Yoʻl harakati xavfsizligi boshqarmasi xodimlari tomonidan Samarqand shahridagi 81-umumtaʼlim maktabida targʻibot tadbiri olib borildi
«Хавфсиз болалик» концепцияси доирасида Самарқанд вилояти ИИБ Жамоат хавфсизлиги хизмати Йўл ҳаракати хавфсизлиги бошқармаси ходимлари томонидан Самарқанд шаҳридаги 81-умумтаълим мактабида тарғибот тадбири олиб борилди
Xorazm viloyati Gurlan tumanida sodir etilgan transport vositasini olib qochish jinoyatining kelib chiqishiga sabab boʻlgan omillar Xorazm viloyati IIB YHXB va Gurlan tumani IIB masʼul xodimlari tomonidan keng jamoatchilik ishtirokida muhokama qilindi
Хоразм вилояти Гурлан туманида содир этилган транспорт воситасини олиб қочиш жиноятининг келиб чиқишига сабаб бўлган омиллар Хоразм вилояти ИИБ ЙҲХБ ва Гурлан тумани ИИБ масъул ходимлари томонидан кенг жамоатчилик иштирокида муҳокама қилинди
Президент Шавкат Мирзиёев олий таълим ва илм-фан соҳасидаги устувор вазифаларга оид тақдимот билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией о приоритетных задачах в области высшего образования и науки.