1984 Їжачки | #УТП_ТҐ | Шабат-Шалом | Тель хай | Секта Прослушки Аміака
Бля пацани, а скоро ж платно усе буде...
Пане Орест, роздайте всім проходки
Так а коли вже платно буде то? Завтра?
1984 Їжачки | #УТП_ТҐ | Шабат-Шалом | Тель хай | Секта Прослушки Аміака
субота
Ех бля я думаю це неповага - старого єврея змушувати платити за проходку в шаббат
СПАВН!!! БУДЕ ГУЧНО!