This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#оффтоп православные новости 🤣
😁35🔥5😱4🤷♀1
Forwarded from БУТУСОВ ПЛЮС
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Наркотики убивают. Наглядно доказано "второй армией мира".
🤩30👍17🔥11🤗1
Forwarded from 256 КіберШтурмова Дивізія
Можна вічно спостерігати як горить русня, течуть їх дані, і помирає в санкційних конвульсіях російська "цивільна" авіація.
Після виходу на InformNapalm матеріалу, про те, як "цивільна" авіація займається доставкою зброї та підсанкційних товарів, там почався виликий кіпіш.
https://informnapalm.org/ua/zlam-rosiiskoho-pilota-il-76/
В хаосі цього кіпішу ми не лише побачили ще більше цікавих документів, але і зрозуміли на скільки все погано.
Рекомендуємо ознайомитися з чудовим розслідуванням @channel24_ua за посиланням
https://24tv.ua/tsivilni-litaki-rosiyi-stan-rozsliduvannya-pro-aviatsiyu-rosiyi_n2445223
З оригіналами файлів можна ознайомитися за посиланням https://disk.yandex.ru/d/LDn0FaHNJqUf0A (поки не видалили)
Після виходу на InformNapalm матеріалу, про те, як "цивільна" авіація займається доставкою зброї та підсанкційних товарів, там почався виликий кіпіш.
https://informnapalm.org/ua/zlam-rosiiskoho-pilota-il-76/
В хаосі цього кіпішу ми не лише побачили ще більше цікавих документів, але і зрозуміли на скільки все погано.
Рекомендуємо ознайомитися з чудовим розслідуванням @channel24_ua за посиланням
https://24tv.ua/tsivilni-litaki-rosiyi-stan-rozsliduvannya-pro-aviatsiyu-rosiyi_n2445223
З оригіналами файлів можна ознайомитися за посиланням https://disk.yandex.ru/d/LDn0FaHNJqUf0A (поки не видалили)
👍25🔥5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Вічно в тих в ваших ТікТоках, незрозуміло хто не зрозуміло шо говорить, але то лише алгоритми які демонструють тобі те, хто ти є.
У нас таке😅а у вас ? 😉
Кажуть що навколишнє середовище формує погляди, але то не точно. Точно що соціальні мережі впливають на Ваш погляд, залежно від того який контент Ви споживаєте.
Тому якщо у вас тупі друзі, то ми радимо подивитися у дзеркало 🤷♂️
У нас таке😅а у вас ? 😉
Кажуть що навколишнє середовище формує погляди, але то не точно. Точно що соціальні мережі впливають на Ваш погляд, залежно від того який контент Ви споживаєте.
Тому якщо у вас тупі друзі, то ми радимо подивитися у дзеркало 🤷♂️
👍19❤1🤷♂1🔥1💯1🤗1
Уроки історії від мамкиних хакерів. Злам компанії Yahoo.
Швидко розповідаємо, як це було.
Протягом 2013 - 2014 року компанія Yahoo кілька разів поспіль стала жертвою не погано організованих багаторівневих кібератак. В них входили фішинг співробітників, експлуатація вразливостей системи, підробка Cookie, коротше, Yahoo били з усіх боків. 🥊
У 2013 році невідома кібергрупа викрала у цієї компанії 3 мільярди користувацьких акаунтів. МІЛЬЯРДИ, КАРЛ😱. Там було все...імена, електронні адреси, телефонні номери, дати народження, зашифровані паролі і, в деяких випадках, зашифровані або незашифровані запитання та відповіді для відновлення пароля.
Компанія Yahoo промовчала про те, що стався витік, замість цього вони вжили дуже серйозні заходи стосовно політики безпеки у себе в компанії, і в 2014 році їх знову зламали🤓. Цього разу були викрадені дані 500 мільйонів користувачів, а розслідування цієї кібератаки вивело, як ви думаєте, на кого (ФСБ ). США офіційно звинуватили чотирьох громадян Росії, серед яких два ФСБшника, в організації даної атаки.
Насправді історія дуже показова з усіх боків.
1️⃣По-перше, ми бачимо, як недооцінка кібербезпеки в великому бізнесі може вас збанкрутувати.
2️⃣По-друге, це наочний приклад, як люди можуть у будь-який момент втратити свої особисті дані.
3️⃣Ну, а по-третє, ми в черговий раз переконуємося в тому, що якщо в світі трапляється якесь лайно в цьому обовʼязково замішана рашка.
Швидко розповідаємо, як це було.
Протягом 2013 - 2014 року компанія Yahoo кілька разів поспіль стала жертвою не погано організованих багаторівневих кібератак. В них входили фішинг співробітників, експлуатація вразливостей системи, підробка Cookie, коротше, Yahoo били з усіх боків. 🥊
У 2013 році невідома кібергрупа викрала у цієї компанії 3 мільярди користувацьких акаунтів. МІЛЬЯРДИ, КАРЛ😱. Там було все...імена, електронні адреси, телефонні номери, дати народження, зашифровані паролі і, в деяких випадках, зашифровані або незашифровані запитання та відповіді для відновлення пароля.
Компанія Yahoo промовчала про те, що стався витік, замість цього вони вжили дуже серйозні заходи стосовно політики безпеки у себе в компанії, і в 2014 році їх знову зламали🤓. Цього разу були викрадені дані 500 мільйонів користувачів, а розслідування цієї кібератаки вивело, як ви думаєте, на кого (
Насправді історія дуже показова з усіх боків.
1️⃣По-перше, ми бачимо, як недооцінка кібербезпеки в великому бізнесі може вас збанкрутувати.
2️⃣По-друге, це наочний приклад, як люди можуть у будь-який момент втратити свої особисті дані.
3️⃣Ну, а по-третє, ми в черговий раз переконуємося в тому, що якщо в світі трапляється якесь лайно в цьому обовʼязково замішана рашка.
👍31❤7🔥2
HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦
Вічно в тих в ваших ТікТоках, незрозуміло хто не зрозуміло шо говорить, але то лише алгоритми які демонструють тобі те, хто ти є. У нас таке😅а у вас ? 😉 Кажуть що навколишнє середовище формує погляди, але то не точно. Точно що соціальні мережі впливають…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Для поціновувачів шапочок фольги: камера розміром з крихту кухонної солі 😅 те шо ви не параноік ще не значить що за вами не стежать 🙈знову ці ваші деграданські ТікТоки, де науково пізнавальний контент? Чи то залежить від підписок? 🤌🦆
👍24🔥4😁3🤩3❤2
Forwarded from Цензор.НЕТ | Новини України та світу, війна та аналітика
📚 Понад 40% підлітків в Україні не мають базового рівня математичної і читацької грамотності
Лише 58% українських 15-річних учнів досягли базового рівня математичної грамотності, 59% – читацької, 66% – природничо-наукової, свідчать результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022.
"Ці показники є гіршими за середні значення по країнах ОЕСР (Організації економічного співробітництва та розвитку, членами якої є 38 країн – ред.), де базового рівня сформованості математичної грамотності досягли 69% підлітків, читацької – 74% і природничо-наукової – 76%", – йдеться у звіті.
@censor_net| Ми у Facebook та Twitter
Лише 58% українських 15-річних учнів досягли базового рівня математичної грамотності, 59% – читацької, 66% – природничо-наукової, свідчать результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022.
"Ці показники є гіршими за середні значення по країнах ОЕСР (Організації економічного співробітництва та розвитку, членами якої є 38 країн – ред.), де базового рівня сформованості математичної грамотності досягли 69% підлітків, читацької – 74% і природничо-наукової – 76%", – йдеться у звіті.
@censor_net| Ми у Facebook та Twitter
🤯44🤷♀5👍3🤣3🤷♂2❤1
Forwarded from [ Cyber.Anarchy.Squad ]
Подивились, подумали. Воно ваше, скріншоти ваших пакостей кидайте в комменти)
https://referees.khl.ru
admin2:cas
https://referees.khl.ru
admin2:cas
🤝6
Forwarded from [ Cyber.Anarchy.Squad ]
пропоную не красти юзерів собі, не видаляйте юзера admin2)
😁37👍2
Тактика для OSINT-розслідувань🔍
Привіт, усім маминим хакерам. Сьогодні я хочу поділитися з вами статтею, яка на прикладі розслідування розкриває та показує секрети аналізу прогалин. Цей метод в OSINT дозволяє знайти шматочки пазла у величезному морі даних, тому що дуже часто дослідники втрачають деталі, які можуть кардинально змінити ваше розуміння ситуації.⚠️
Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь...
Портал: hackyourmom.com
Social Media: YT | TikTok | INST-SHOP
Бот звʼязку | Підтримати : Patreon
Чат:@hackyourmomchat
Додатки: для Android, для IOS
Привіт, усім маминим хакерам. Сьогодні я хочу поділитися з вами статтею, яка на прикладі розслідування розкриває та показує секрети аналізу прогалин. Цей метод в OSINT дозволяє знайти шматочки пазла у величезному морі даних, тому що дуже часто дослідники втрачають деталі, які можуть кардинально змінити ваше розуміння ситуації.
Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь...
Портал: hackyourmom.com
Social Media: YT | TikTok | INST-SHOP
Бот звʼязку | Підтримати : Patreon
Чат:@hackyourmomchat
Додатки: для Android, для IOS
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍20❤2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
@itarmyofukraine2022 шо ви, ScriptKiddies? Вас було 300к залишилися половина 🙈
А активність Ваших підписників менша за активність наших. При тому шо у вас 150к а у нас 15к 🤷♂️
Чи можна назвати це падінням рейтингу міністра циркової трансформації?
Чи можна сказати що за 2 роки війни ви не змогли просунутися далі сраного DDOS і пари недолугих дефейсів?
Час почати рекламувати пости з інших каналів, наприклад з нашого HackYourMom.com😉 або є:
@osintflow
@molfar_global
@cyber_anarchy_squad
@ruheight
@cybersecurity_ua
@cybersecs
І всі вони ростуть, тільки у @itarmyofukraine2022 кількість підписників системно падає. Боти дохнуть? Інтерес аудиторії падає до профанації?
Чи просто хто завгодно зі списку кращій ніж ви, адже роблять хоч щось окрім DDOS😉
Так багато питань: чому Ви не взаємодіяли ні з ким зі справжніх Українських хакерів? Чому інші взаємодіють між собою, а Ви ні?
Може Ви маєте відношення до МЦТ ? 😅може і тут криворукі SMMщікі просрали паблік на 300к втративши вже половину аудиторії як і 🟢?
А активність Ваших підписників менша за активність наших. При тому шо у вас 150к а у нас 15к 🤷♂️
Чи можна назвати це падінням рейтингу міністра циркової трансформації?
Чи можна сказати що за 2 роки війни ви не змогли просунутися далі сраного DDOS і пари недолугих дефейсів?
Час почати рекламувати пости з інших каналів, наприклад з нашого HackYourMom.com😉 або є:
@osintflow
@molfar_global
@cyber_anarchy_squad
@ruheight
@cybersecurity_ua
@cybersecs
І всі вони ростуть, тільки у @itarmyofukraine2022 кількість підписників системно падає. Боти дохнуть? Інтерес аудиторії падає до профанації?
Чи просто хто завгодно зі списку кращій ніж ви, адже роблять хоч щось окрім DDOS😉
Так багато питань: чому Ви не взаємодіяли ні з ким зі справжніх Українських хакерів? Чому інші взаємодіють між собою, а Ви ні?
Може Ви маєте відношення до МЦТ ? 😅може і тут криворукі SMMщікі просрали паблік на 300к втративши вже половину аудиторії як і 🟢?
👍40❤4🤔2🔥1
Рубрика для найменших кібербійців.
🔐 Вирішили нагадати вам, дітки, про важливість створення надійних та різноманітних паролів на своїх пристроях. Адже на словах та в коментарях усі тут хакери, але при цьому у кожного п'ятого стоїть пароль Qwerty1234, Sasha1995 або його номер телефону, та ще й на всіх акаунтах.
Щоб ви знали, за статистикою переважна більшість проникнень та витоків це не багаторівневі операції, і геніальні хакерські схеми, а банальне використання чужої дурості та необережності. Слабкі або однакові паролі - це прямо класика жанру, яка досі актуальна і чудово працює для злому 90% ідіотів, які мають доступ до мережі інтернет. Не будьте серед цього стада, піклуйтеся про свою безпеку на всіх рівнях. 🏰
P.S. Ну і про двофакторку не забувайте.☝️
🔐 Вирішили нагадати вам, дітки, про важливість створення надійних та різноманітних паролів на своїх пристроях. Адже на словах та в коментарях усі тут хакери, але при цьому у кожного п'ятого стоїть пароль Qwerty1234, Sasha1995 або його номер телефону, та ще й на всіх акаунтах.
Щоб ви знали, за статистикою переважна більшість проникнень та витоків це не багаторівневі операції, і геніальні хакерські схеми, а банальне використання чужої дурості та необережності. Слабкі або однакові паролі - це прямо класика жанру, яка досі актуальна і чудово працює для злому 90% ідіотів, які мають доступ до мережі інтернет. Не будьте серед цього стада, піклуйтеся про свою безпеку на всіх рівнях. 🏰
P.S. Ну і про двофакторку не забувайте.☝️
❤25👍8🔥3
Forwarded from RUH8
Я в очередной раз просматривал завалы почты и личных сообщений, которые по каким-то прчинам не прочитал раньше, так что давайте я сразу расскажу чем хакеры не занимаются.
Я с большим удовольствием читал бы сейчас что-нибудь вроде "Используем cxa_finalize для сокрытия точки входа" (вышел олдскульный tmp.out #3), и мне нихуя не интересно смотреть на одинокий "Привет", в надежде на то что я все брошу, чтобы общаться онлайн. Пишите все полностью, я прочитаю и отвечу. Можно даже электронной почтой, а не чатом. Будет время подумать.
Так же, если у вас на месте обе руки и вы не в окопе, и не в горящем доме, то я игнорирую голосовые. Тэгать, тыкать пальцами и пользоваться прочими ужимками и прыжками для привлечения внимания тоже бесполезно. Все типы уведомлений у меня отключены, иначе девайсы ведут себя как упоровшаяся новогодняя ёлка. И уж тем более не нужно мне звонить. Это бестактно.
Мы не ищем пропавших людей, не возвращаем доступы к потерянным аккаунтам, не боремся за мир во всем мире, не восстанавливаем справедливость и не наказываем мошенников. Всем этим занимаются службы поддержки, полиция, а самых запущенных случаях психотерапевты. Не реализуем гениальные идеи "а давайте взломаем всю россию". Давайте. Иди и ломай.
И никого ничему не учим. Хочешь научиться играть на гитаре, бери гитару и играй каждый день. Тут точно так же. Важно желание и настойчивость. Девяносто процентов того, что вы хотите узнать лежит и ждет вас в интернете, оставшиеся десять (которые отвечают за девяносто процентов успеха) приходят с опытом. Это tacit knowledge, который я не смогу запихнуть вам в голову даже если захочу. (На практический вопрос, "вот тут у меня получилось, что делать дальше?" я всегда рад ответить)
Спасибо!
Я с большим удовольствием читал бы сейчас что-нибудь вроде "Используем cxa_finalize для сокрытия точки входа" (вышел олдскульный tmp.out #3), и мне нихуя не интересно смотреть на одинокий "Привет", в надежде на то что я все брошу, чтобы общаться онлайн. Пишите все полностью, я прочитаю и отвечу. Можно даже электронной почтой, а не чатом. Будет время подумать.
Так же, если у вас на месте обе руки и вы не в окопе, и не в горящем доме, то я игнорирую голосовые. Тэгать, тыкать пальцами и пользоваться прочими ужимками и прыжками для привлечения внимания тоже бесполезно. Все типы уведомлений у меня отключены, иначе девайсы ведут себя как упоровшаяся новогодняя ёлка. И уж тем более не нужно мне звонить. Это бестактно.
Мы не ищем пропавших людей, не возвращаем доступы к потерянным аккаунтам, не боремся за мир во всем мире, не восстанавливаем справедливость и не наказываем мошенников. Всем этим занимаются службы поддержки, полиция, а самых запущенных случаях психотерапевты. Не реализуем гениальные идеи "а давайте взломаем всю россию". Давайте. Иди и ломай.
И никого ничему не учим. Хочешь научиться играть на гитаре, бери гитару и играй каждый день. Тут точно так же. Важно желание и настойчивость. Девяносто процентов того, что вы хотите узнать лежит и ждет вас в интернете, оставшиеся десять (которые отвечают за девяносто процентов успеха) приходят с опытом. Это tacit knowledge, который я не смогу запихнуть вам в голову даже если захочу. (На практический вопрос, "вот тут у меня получилось, что делать дальше?" я всегда рад ответить)
Спасибо!
👍41❤3🤗2
Forwarded from Хуйовий Харків 🇺🇦 Хуевый Харьков
Снайпер, який ліквідував москальського солдата з відстані 3800м і побив світовий рекорд – 58-річний В'ячеслав Ковальський.
В'ячеслав у минулому був бізнесменом та займався спортивною стрільбою. Сьогодні він служить у підрозділі контррозвідки СБУ. На фото – він зі своєю гвинтівкою «Володар Обрію».
В'ячеслав у минулому був бізнесменом та займався спортивною стрільбою. Сьогодні він служить у підрозділі контррозвідки СБУ. На фото – він зі своєю гвинтівкою «Володар Обрію».
👍72❤🔥23🔥15❤8🥰1😁1
Кацапські помийки пишуть що колаборант Ілля Ківа - був знайдений мертвим десь в підмосковному смітнику.
Може бути вкидом фсб, бо може ж просто тіло без мозгів знайшли і намагаються видати то за Ківу, як з отсоСальдо було.
Інформація перевіряється. На честь свята ЗСУ сьогодні багато бавовни і багато окупантів та колаборантів відправлено на концерт Кобзона.
Маленькому гвинтику - нарешті гайки 😂 а може і ні 🙅♂️ перевіряйте інформацію самі! Бо RenTV так собі джерело - не близьке до мінеральних, вони і про інопланєтян розказують і про безконтактний бій - то стабільні автори контенту для довбойобів та про довбойобів.
Може бути вкидом фсб, бо може ж просто тіло без мозгів знайшли і намагаються видати то за Ківу, як з отсоСальдо було.
Інформація перевіряється. На честь свята ЗСУ сьогодні багато бавовни і багато окупантів та колаборантів відправлено на концерт Кобзона.
Маленькому гвинтику - нарешті гайки 😂 а може і ні 🙅♂️ перевіряйте інформацію самі! Бо RenTV так собі джерело - не близьке до мінеральних, вони і про інопланєтян розказують і про безконтактний бій - то стабільні автори контенту для довбойобів та про довбойобів.
😁53🔥18👻2👍1