АГ | #УкрТг🤙🍉
3.88K subscribers
2.05K photos
375 videos
228 links
Download Telegram
святити техніку це совок, до речі, цивілізовані люди так не роблять
🤯23
На поталу народу, за виконанням автора - підписника нашого каналу, що вирішив залишитись анонімним, з радістю анонсуємо вам картину «Гіркін з цицьками». А знизу прикріпляємо файли у гарній якості. Нє обляпайтєсб 👇

З новим гарним числом підписників, босота 🤙

#авторське
Дювельшайсс
🤯17
🤯
🤯37
Впевнений, що Асука Ленглі хуй би таке висрала. Вона мабуть і сама зараз за кермом Т-64 БВ рветься на восток в так званому танковому кулакові 🤯
🤯26
Ось її фото до війни, вірно служила в Спецназі Мусаров, кидала снюсокрадів за ґрати, пиздила ФОПів, а з початком повномасштабної війни вступила до лав 1-ї танкової бригади "Лейбштандарт Володимир Зеленський".

Підтримайте танкістку 🤯
🤯34
- я нЕ хОчУ щОб МеНе ґВаЛтУвАлИ
- Айоу, чувирла, з гвалтівником тобі чудово допоможе справитись так звана POOSHKA
- НІІІІІІІ ТИ НЕ РОЗУМІЄШ ЗБРОЯ ЦЕ ЗАСІБ НАПАДУ А НЕ ЗАХИСТУ, ЖІНКАМ НЕ ПОТРІБНА ЗБРОЯ ЩОБ ВОНИ МОГЛИ СЕБЕ ЗАХИСТИТИ, ТРЕБА ПРОСТО КАЗАТИ ШО ҐВАЛТУВАТИ ЦЕ ПОГАНО
🤯42
О, я проєбав що вас тут вже 501. На момент видалення УкрТві Анлішед нас було 600. Шо тут сказать, слава Україні, спасіба подпіщєкам 👍
🤯44
>підписуєшся на канал українських монархістів
>який називається Гетьманські Пензлі
>щиро дивуєшся коли вони несподівано виявляються віруючими
>але тупі все одно віруни
🤯37
Комменты, конечно, да.
🤯16
Використаю цього гоя щоб репостнути ще один хороший пост Кума
🤯6
Две проблемы Das Man в одном скриншоте под одним постом.

1. Das Man живёт вне истории. Просвещенческие мифы XIX-XX веков научили Das Man считать своих предков тёмными, глупыми и отвратительными людьми (привет всем мифам про Средневековье), поэтому он не считает важным погружаться в символы и смыслы прошлого. Для него любой символ существует исключительно сейчас, максимум — век назад. Это приводит к вот таким вот милым казусам, когда для Das Man лабарум/хризма это не один из древнейших христианских символов, что красовался ещё на знамёнах легионов поздней Римской империи, а символ какой-то партии из РФ в которой состоят три шизофреника и фсбшник.

2. Das Man настолько превозносит своё Я, своё восприятие мира и свою оптику, что без каких-либо внутренних диалогов воспринимает своих интеллектуальных противников как полных идиотов. Das Man настолько не уважает другого, что готов сразу же записать его в откровенные идиоты.

Всё это, как водится, Просвещение.
🤯26
Доволі екстравагантна відповідь.
🤯20
Forwarded from Ґрінландія | #УкрТг
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ось за що люблять діалоги в фільмах Тарантіно
🤯11
Ніколи такого не було і от знову.

Тупорилі неповноцінні єбанати з укртві, які думають, що це вони вигадали швайнокарася, з наглістю базарного підараса вимагають від виробника шкарпеток щось.

Очікуємо на форс Мусорів, Стерненка-снюсокрада, кавунів і моргена від вельмишановних партнерів з тієї сторони інтернету.
🤯45