Қува туманидаги ошхонада мижоз телефонини ўғирлаган шахс қўлга тушди
Қува тумани. 30 октябрь куни Х.Т. ИИБга мурожаат қилиб, унда 07 октябрь куни номаълум шахс Ғалаба кўчасида жойлашган ошхонада стол устида қаровсиз қолдирилган ўзига тегишли...Давомини ўқиш
"Интервью" | “Жамоат хавфсизлигини таъминлашга доир қонун ҳужжатлари янада такомиллаштирилиши муносабати билан Ўзбекистон Республикасининг айрим қонун ҳужжатларига ўзгартиш ва қўшимчалар киритиш тўғрисида”ги Қонуни мазмун-моҳияти
Олтиариқ туманида 46.000.000 сўмлик совун ва кир ювиш кукунларини сотиб олиб, пулини бермаган аёл жавобгарликка тортилди
Олтиариқ тумани. 17 декабрь куни фуқаро У.С. ИИБга мурожаат қилиб, унда 2020 йилнинг декабрь ойининг бошларида номаълум аёл ишончига кириб, сотмоқчи бўлган нархи...Давомини ўқиш
Олтиариқ туманида “Nexia” автомашина ҳайдовчиси бетон тўсиққа урилиши оқибатида вафот этди
Олтиариқ тумани. 29 декабрь куни фуқаро М.М. ИИБга мурожаат қилиб, унда “Nexia” русумли автомашинасини Янгиараб МФЙ ҳудудида бошқариб кетаётиб, автомашина бошқарувини...Давомини ўқиш