Фарғона вилояти ИИБ Миграция ва фуқароликни расмийлаштириш хизматлари томонидан дам олиш кунлари ҳам фуқароларга хизмат кўрсатилмоқда
Фуқароларга қулайлик яратиш, уларнинг ҳафта давомида иш фаолияти билан банд бўлишлари ҳамда миграция ва фуқароликни расмийлаштириш хизматларига ташриф буюришга етарли вақтлари бўлмаслигини ҳисобга олган ҳолда, Фарғона вилояти ИИБ Миграция ва фуқароликни расмийлаштириш хизматлари томонидан ходимларнинг дам олиш кунларида ҳам соат 08:00 дан 18:00га қадар навбатчилик асосида вилоят аҳолисига хизмат кўрсатиш тизими йўлга қўйилди.
Ўз навбатида, ходимларнинг ҳам меҳнат қонунчилигига асосан иш ва дам олиш вақтларини тўғри тақсимлаш мақсадида, ҳафта мобайнида бир кун дам олишлари ташкиллаштирилди.
Каналга уланиш 👉 @fviib_uz
Таваллуд айёмингиз муборак бўлсин!
Фарғона вилояти ИИБ Молия ва моддий техника ва моддий таъминоти бошқармаси ахборот технологиялари, алоқа ва ахборотни химоялаш бўлими бошлиғи подполковник Қодиров Икромжон Олимович бугун 47 ёшни қарши олмоқда.
Юртимиз тинчлигини, осойишталигини сақлаш, айни пайтда ёшларни ватанпарварлик руҳида тарбиялашга қўшаётган улкан ҳиссангизни қадрлаймиз.
Сизни вилоят ички ишлар бошқармаси раҳбарияти ва шахсий таркиби номидан таваллуд кунингиз билан чин юракдан қутлаймиз.
Оила-аъзоларингиз, яқинларингиз бахтига ҳамиша саломат бўлинг!
Фарғона вилояти ИИБ Ахборот хизмати
Қува туманида хонадонга тилла-тақинчоқларини сотиш баҳонасида кириб, уй эгасини тилла занжирини ўғирлаган аёл қўлга олинди
Қува тумани. 16 ноябрь куни Гулобод МФЙ ҳудудида яшовчи Ш.З. исмли аёл ИИБга мурожаат қилиб, унда 13 ноябрь куни номаълум шахс яшаш хонадонига аёлларнинг...Давомини ўқиш
———————
В Кувинском районе задержана женщина, которая под предлогом продажи золотых изделий, вошла в дом и украла золотую цепь хозяйки дома...Читать далее
Қўқон шаҳрида пиротехника воситалари ва тегишли ҳужжатларга эга бўлмаган маиший техникаларнинг ноқонуний савдосига чек қўйилди
Жорий йилнинг 22 декабрь куни Қўқон шахар ИИО ФМБ ҳамда Қўқон шаҳар ДХХ ходимлари билан ҳамкорликда олиб борилган тезкор тадбирлар давомида, Данғара туманида жойлашган Қудуқ назорат...Давомини ўқиш
Fargʻona IIB | Rasmiy kanal
Қайси транспорт воситасининг ҳайдовчиси йўл бериши керак?
——
Водитель какого транспортного средства должен уступить дорогу?