Ескадрон
25.1K subscribers
110 photos
2.14K videos
1.21K links
Виробник та постачальник FPV дронів-камікадзе. Публікуємо ураження здійснені виключно дронами, до яких маємо відношення.

Бот зворотного зв’язку - @escadrone_bot
Інтернет-магазин - https://escadrone.com.ua
Download Telegram
Channel created
Перший пост вирішили зробити в 2023 році, та вийти з тіні.

Ми, командра проекту «Ескадрон», виробляємо квадрокоптери для використання в якості камікадзе, розвідників, або скидання боєприпасів.

Чому ми завели канал на десятому місяці війни, та де були весь цей час? Ми робили свою роботу. Вчили підрозділи, збирали дрони, створювали, модернізовували, розвивались. У нас є власне фінансування, тому нам не потрібні донати та «внески на розробки».

Що змінилось? Досягнувши успіхів потрібно ними ділитись та примножувати результат. Розвиватись в геометричній прогрессії.

Далі ми будемо публікувати свої досягення, результати роботи підрозділів, інформацію про технічні рішення та інновації.
👍56🥰74👏1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Працює Омега. В якості боєприпасу використані ПГ-7ВС та ПТАБ.
👍5410🔥6
Підготували подаруночки під ялинку для окупантів. Упевнені що їх розірве від радощів. В буквальному сенсі))
👍27🔥5😁5👏1🤣1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Омега продовжує кошмарити окупантів. Ті хто вижив - уже у полоні.
🔥35👍62
Ще 10 дрончиків, оплачених Сергієм Стерненко і ко, сьогодні відправляються спецпідрозділу Омега. Буде бавовна.
🔥24👍84
Відправили сьогодні 5 покращених пташок підрозділу Кракен. Трохи було клопоту з ними, але вийшли справжні монстри: з вагою 1,2 кг в повітрі 10 хвилин, максимальна швидкість 150 км/год. Максимальна вантажопідйомність - 2 кг корисного навантаження. Гарний дрон під термобар, або ПГ-7ВЛ.
👍294🔥3😍2
Тут нам підсказують, що навіть російські пропагандони оцінили роботу дронів камікадзе. Кажуть не залишились ні бмп, ні евакмашин у підрозділі. І навіть полювання йде за поодинокими підарами. Нас драйвить те, що дронами наразі займаються десятки груп у промислових масштабах, і весь потенціал камікадзе росіяни ще на собі не відчули.

340 доларів за життя одного окупанта це наче багато, але якщо задуматись скільки проблем цей окупант може створити нашим хлопцям - то ціна невелика. Мертві окупанти проблем не створюють. Більше дронів - більше мертвих окупантів, і відповідно, живих та здорових наших захисників!

https://t.iss.one/UaOnlii/45041
👍263🔥3
Пташки готові до польоту!))
🥰31👍132🔥1
Останнім часом отримуємо багато запитів на збір коптерів під хотілки підрозділу. Один тільки на цифрі, іншим тільки на більш потужних моторах, бо наші «в теорії» - не потягнуть.

Коли коптери дешеві - підрозділ може собі дозволити розбивати по 10 штук в день. Один тільки модуль цифри, якого в Україні уже майже не знайти, коштує 180 доларів. Голий коптер у зборі, на аналогу коштує 281 долар. Навіщо переплачувати такі гроші за цифру??

«Поставте інші мотори». 28хх 1300 kv вимагають 50А+ регулятор та гарну батарею 6s. Краще 6s2p. А це вже не тільки + 9 доларів на моторі, але і +30 на регуляторі, і + 30-50 на батареї. Все заради «запасу потужності». Як 1,6 турбо проти 3,5 v6 атмосфери. Так, тягне з низів, так з запасом, але чи варто переплачувати 25-30% вартісті за запас, коли підрозділ їх купує за волонтерські кошти. Не державні, не власні, а волонтерські.

Тому наша концепція - дешево, не бізнес, і багато. Дуже багато! Скоро наступна велика зграя Пегасів розлетиться по окопам, машинам та танкам окупантів!
🔥45👍105
На тижні що минув почали відвантаження дронів. Свій комплект отримав один з підрозділів Альфи.
🔥33👍4
https://twitter.com/Osinttechnical/status/1619142795679399936?fbclid=IwAR1N-wCkt2wEiDpJIN5JzK0AmbKImcYprGI3C0IOt5SbhAiu8l8wV8urUUY

OSINT оглядає наші дрони-камікадзе. Твіт про це набрав 1,4 мільйони переглядів.
🔥21👍2
😂😂😂
😁66👍13🔥62
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Пташечки готові до відльоту. 😈
🔥488👍5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
«Пєрвий, пєрвий, я втарой. Камикадзе нє взорвался. Вазьмі палку і потикай.»

Наш орел навіть в гнізді може створити проблеми, якщо з ним погано поводитись. Побільше б таких бовдурів! 🤣🤣🤣
🤣58👍36🔥2
Попросили штучний інтелект🧠в Chat GPT написали пісню про смерть москаля від дрону-камікадзе.
Вийшло досить не погано😉

🎼На хвилі вітру, високо в небі,
Крізь синій покрив синій дивився москаль,
Ніби він жадав зберегти своє життя,
Але дрон-камікадзе вже летів на нього.

Приспів:
Дрон-камікадзе, смерті кур'єр,
Він не має серця і не знає страху,
Москаль помер, коли він був тут,
А дрон летів далі, пустота в очах
.

Москаль закричав і випустив сльозу,
Коли дрон підійшов настільки близько,
Він побачив своє останнє світло,
Та дрон вже був над ним і не було шляху назад.

Приспів:
Дрон-камікадзе, смерті кур'єр,
Він не має серця і не знає страху,
Москаль помер, коли він був тут,
А дрон летів далі, пустота в очах
.
👍30😁18🔥2💩1
Також попросили написати хоку про дрон-камікадзе. Не Мацуо Басьо, проте теж має місце на життя😏

Дрон стрімко летить,
Камікадзе в серці його,
Небо чекає.
🕊175👍2🔥1🤮1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Професіонали з К2 приєднались до числа експлуатантів наших дронів. З таким комплексним та відповідальним підходом до роботи, як у них - результат не заставив себе довго очікувати.)
👍45🔥184