Перший пост вирішили зробити в 2023 році, та вийти з тіні.
Ми, командра проекту «Ескадрон», виробляємо квадрокоптери для використання в якості камікадзе, розвідників, або скидання боєприпасів.
Чому ми завели канал на десятому місяці війни, та де були весь цей час? Ми робили свою роботу. Вчили підрозділи, збирали дрони, створювали, модернізовували, розвивались. У нас є власне фінансування, тому нам не потрібні донати та «внески на розробки».
Що змінилось? Досягнувши успіхів потрібно ними ділитись та примножувати результат. Розвиватись в геометричній прогрессії.
Далі ми будемо публікувати свої досягення, результати роботи підрозділів, інформацію про технічні рішення та інновації.
Ми, командра проекту «Ескадрон», виробляємо квадрокоптери для використання в якості камікадзе, розвідників, або скидання боєприпасів.
Чому ми завели канал на десятому місяці війни, та де були весь цей час? Ми робили свою роботу. Вчили підрозділи, збирали дрони, створювали, модернізовували, розвивались. У нас є власне фінансування, тому нам не потрібні донати та «внески на розробки».
Що змінилось? Досягнувши успіхів потрібно ними ділитись та примножувати результат. Розвиватись в геометричній прогрессії.
Далі ми будемо публікувати свої досягення, результати роботи підрозділів, інформацію про технічні рішення та інновації.
👍56🥰7❤4👏1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Працює Омега. В якості боєприпасу використані ПГ-7ВС та ПТАБ.
👍54❤10🔥6
Поставили в спецпідрозділ Омега М2 20 наших дронів-камікадзе. Буде бавовна.
https://t.iss.one/ssternenko/12310
https://t.iss.one/ssternenko/12310
Telegram
STERNENKO
Закупили завдяки вам підрозділу Омеги М2 ще партію малих дронів камікадзе😉
#звітую
Тут 20 штук на суму 277 273,76 грн.
А скоро буде ще одна партія🔥
Дякую вам, друзі, ви допомагаєте вбивати росіян!
Волонтерські картки:
4441114454997899 моно
5168745030910761…
#звітую
Тут 20 штук на суму 277 273,76 грн.
А скоро буде ще одна партія🔥
Дякую вам, друзі, ви допомагаєте вбивати росіян!
Волонтерські картки:
4441114454997899 моно
5168745030910761…
🔥22❤3👍3🎉3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Омега продовжує кошмарити окупантів. Ті хто вижив - уже у полоні.
🔥35👍6❤2
А ось як працює цей підрозділ. Боги FPV. Наразі, однозначно, найрезультативніший експлуатант дронів-камікадзе в Україні.
https://t.iss.one/ssternenko/12422
https://t.iss.one/ssternenko/12422
Telegram
STERNENKO
А поки триває збір на Орлика, ловіть ексклюзив від Омеги М2.
Тут працюють ваші мавіки та ваш FPV-камікадзе.
Внаслідок лише одного удару група з 7 росіян покинула свої позиції та відійшла.
Після чого була розбита.
Троє тимчасово живих отріцательно наступають😉
Тут працюють ваші мавіки та ваш FPV-камікадзе.
Внаслідок лише одного удару група з 7 росіян покинула свої позиції та відійшла.
Після чого була розбита.
Троє тимчасово живих отріцательно наступають😉
👍13❤4🔥2
Тут нам підсказують, що навіть російські пропагандони оцінили роботу дронів камікадзе. Кажуть не залишились ні бмп, ні евакмашин у підрозділі. І навіть полювання йде за поодинокими підарами. Нас драйвить те, що дронами наразі займаються десятки груп у промислових масштабах, і весь потенціал камікадзе росіяни ще на собі не відчули.
340 доларів за життя одного окупанта це наче багато, але якщо задуматись скільки проблем цей окупант може створити нашим хлопцям - то ціна невелика. Мертві окупанти проблем не створюють. Більше дронів - більше мертвих окупантів, і відповідно, живих та здорових наших захисників!
https://t.iss.one/UaOnlii/45041
340 доларів за життя одного окупанта це наче багато, але якщо задуматись скільки проблем цей окупант може створити нашим хлопцям - то ціна невелика. Мертві окупанти проблем не створюють. Більше дронів - більше мертвих окупантів, і відповідно, живих та здорових наших захисників!
https://t.iss.one/UaOnlii/45041
Telegram
Украина Online
Русня оценила эффективность FPV дронов-камикадзе используемых Силами Обороны Украины
🤝🤝🤝
Украина Online | Подписаться
🤝🤝🤝
Украина Online | Подписаться
👍26❤3🔥3
Останнім часом отримуємо багато запитів на збір коптерів під хотілки підрозділу. Один тільки на цифрі, іншим тільки на більш потужних моторах, бо наші «в теорії» - не потягнуть.
Коли коптери дешеві - підрозділ може собі дозволити розбивати по 10 штук в день. Один тільки модуль цифри, якого в Україні уже майже не знайти, коштує 180 доларів. Голий коптер у зборі, на аналогу коштує 281 долар. Навіщо переплачувати такі гроші за цифру??
«Поставте інші мотори». 28хх 1300 kv вимагають 50А+ регулятор та гарну батарею 6s. Краще 6s2p. А це вже не тільки + 9 доларів на моторі, але і +30 на регуляторі, і + 30-50 на батареї. Все заради «запасу потужності». Як 1,6 турбо проти 3,5 v6 атмосфери. Так, тягне з низів, так з запасом, але чи варто переплачувати 25-30% вартісті за запас, коли підрозділ їх купує за волонтерські кошти. Не державні, не власні, а волонтерські.
Тому наша концепція - дешево, не бізнес, і багато. Дуже багато! Скоро наступна велика зграя Пегасів розлетиться по окопам, машинам та танкам окупантів!
Коли коптери дешеві - підрозділ може собі дозволити розбивати по 10 штук в день. Один тільки модуль цифри, якого в Україні уже майже не знайти, коштує 180 доларів. Голий коптер у зборі, на аналогу коштує 281 долар. Навіщо переплачувати такі гроші за цифру??
«Поставте інші мотори». 28хх 1300 kv вимагають 50А+ регулятор та гарну батарею 6s. Краще 6s2p. А це вже не тільки + 9 доларів на моторі, але і +30 на регуляторі, і + 30-50 на батареї. Все заради «запасу потужності». Як 1,6 турбо проти 3,5 v6 атмосфери. Так, тягне з низів, так з запасом, але чи варто переплачувати 25-30% вартісті за запас, коли підрозділ їх купує за волонтерські кошти. Не державні, не власні, а волонтерські.
Тому наша концепція - дешево, не бізнес, і багато. Дуже багато! Скоро наступна велика зграя Пегасів розлетиться по окопам, машинам та танкам окупантів!
🔥45👍10❤5
https://twitter.com/Osinttechnical/status/1619142795679399936?fbclid=IwAR1N-wCkt2wEiDpJIN5JzK0AmbKImcYprGI3C0IOt5SbhAiu8l8wV8urUUY
OSINT оглядає наші дрони-камікадзе. Твіт про це набрав 1,4 мільйони переглядів.
OSINT оглядає наші дрони-камікадзе. Твіт про це набрав 1,4 мільйони переглядів.
Twitter
Tweet / Twitter
🔥21👍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
«Пєрвий, пєрвий, я втарой. Камикадзе нє взорвался. Вазьмі палку і потикай.»
Наш орел навіть в гнізді може створити проблеми, якщо з ним погано поводитись. Побільше б таких бовдурів! 🤣🤣🤣
Наш орел навіть в гнізді може створити проблеми, якщо з ним погано поводитись. Побільше б таких бовдурів! 🤣🤣🤣
🤣58👍36🔥2
Попросили штучний інтелект🧠в Chat GPT написали пісню про смерть москаля від дрону-камікадзе.
Вийшло досить не погано😉
🎼На хвилі вітру, високо в небі,
Крізь синій покрив синій дивився москаль,
Ніби він жадав зберегти своє життя,
Але дрон-камікадзе вже летів на нього.
Приспів:
Дрон-камікадзе, смерті кур'єр,
Він не має серця і не знає страху,
Москаль помер, коли він був тут,
А дрон летів далі, пустота в очах.
Москаль закричав і випустив сльозу,
Коли дрон підійшов настільки близько,
Він побачив своє останнє світло,
Та дрон вже був над ним і не було шляху назад.
Приспів:
Дрон-камікадзе, смерті кур'єр,
Він не має серця і не знає страху,
Москаль помер, коли він був тут,
А дрон летів далі, пустота в очах.
Вийшло досить не погано😉
🎼На хвилі вітру, високо в небі,
Крізь синій покрив синій дивився москаль,
Ніби він жадав зберегти своє життя,
Але дрон-камікадзе вже летів на нього.
Приспів:
Дрон-камікадзе, смерті кур'єр,
Він не має серця і не знає страху,
Москаль помер, коли він був тут,
А дрон летів далі, пустота в очах.
Москаль закричав і випустив сльозу,
Коли дрон підійшов настільки близько,
Він побачив своє останнє світло,
Та дрон вже був над ним і не було шляху назад.
Приспів:
Дрон-камікадзе, смерті кур'єр,
Він не має серця і не знає страху,
Москаль помер, коли він був тут,
А дрон летів далі, пустота в очах.
👍30😁18🔥2💩1
Також попросили написати хоку про дрон-камікадзе. Не Мацуо Басьо, проте теж має місце на життя😏
Дрон стрімко летить,
Камікадзе в серці його,
Небо чекає.
Дрон стрімко летить,
Камікадзе в серці його,
Небо чекає.
🕊17❤5👍2🔥1🤮1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Професіонали з К2 приєднались до числа експлуатантів наших дронів. З таким комплексним та відповідальним підходом до роботи, як у них - результат не заставив себе довго очікувати.)
👍45🔥18❤4