Easy Trade
8.81K subscribers
899 photos
7 videos
344 links
По питаннях до @VladNech
Другий канал – https://t.iss.one/easyprofit_crypto
Download Telegram
Easy Trade
Шорт HAEDAL під роздачу від Binance в 18:00 смарт чи ні?
Ну таке

Якраз на поліровку авто буде
🐳2264
Надіюсь МЕХС не дасть всім РК за шорт BUSDT
🐳1165
CETUS дуже хуйово, хакнули
6🐳4
Також став шорт SUI, стоп 4.18
12🐳92
Ок, мені вистачить. Закрив
32🐳881
Рекомендую тримати на акаунтах МЕХС тільки ті гроші, втрата яких для вас буде не критична.
Останнім часом банять по-страшному. І старі акаунти, і партнерські. Під ризиком навіть звичайні шорти на новинах, як сьогодні.
А при бані кошти можуть на рік заморозити або взагалі списати і нічого не докажете.
🐳35163
Easy Trade
Нехай цей пост буде як кол
Чінь-чінь, сьогодні закриваємо кол по SOON.
Корейські біржі на борту.

Лістинг 14:00.
Також буде хороший арбітраж. Токен в маржах BSC і Solana.
Спот MEXC, Gate, Bitget, Kucoin, Upbit, Kucoin, можливо будуть інші.
Фʼючерси OKX, Bybit, MEXC, Gate, Bitget.

В ринку має бути 20%.
Токеноміка

Хочу відкупити дроп Binance Alpha, якщо дадуть нижче 0.4$. Також треба слідкувати за солана декс, можливо закину в пул метеори під фарм.

Контракти:
Solana: 4eDf52YYzL6i6gbZ6FXqrLUPXbtP61f1gPSFM66M4XHe
BSC: 0xb9E1Fd5A02D3A33b25a14d661414E6ED6954a721

Шорт не розглядаю, тільки під арбітраж. Маю трохи токенів з сейлу, на хорошу машинку буде)
🐳23543
Купити SOON і продати на 1 свічці МЕХС в 10:30 чи ні?
🐳187
Норм конячка?
147🐳3510
Дроп за альфу роздали, спредів не було…
Тепер надія що в 14:00 щось цікаве буде
🐳176
Якщо в 14:00 SOON вийде сильно вище на Upbit, можна взяти лонг

https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.USDT-SOON
🐳1597
Easy Trade
Ок, мені вистачить. Закрив
Краще б я SUI стільки тримав як NXPC…

Але по NXPC зараз норм ТВх, щоб вийти 29.05
🐳259
Для торгівлі хайкап токенами смарт використовувати Hyperliquid

В них виділено ще 38.8% або 14 млрд$ при нинішній ціні HYPE на майбутні аірдропи. Загальна кількість користувачів 460к, скільки з них активні – невідомо.
Також відпадає ризик блоку акаунта і КYC не треба.

⚫️Підключили гаманець за посиланням
⚫️Поповнили в UCDC, мережа Arbitrum або Ethereum
⚫️Все, можна торгувати
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🐳166
Мої плани по HUMA:

1️⃣Відкупити токен на BSC, якщо дадуть ціну нижче 0.06$ і потім застаканити на біржах.
Лістинг на Binance Alpha в 14:00. DEX – https://app.1inch.io/swap?src=56:USDT&dst=56:HUMA

2️⃣Відкрити шорт на Gate, якщо там в моменті буде хороша ціна, бажано 0.1$+. Також, в ідеалі, щоб в 16:00 дали аірдроп, який поки невідомо коли буде.
На Gate мають дати торги в 16:00, тоді ж коли і спот на біржах: Binance, Bybit, OKX, Bitget. MEXC швидше за все знову вийде раніше, тому можна зашортити клейм дропу і там, але ліміти зазвичай в них малі.

Контракт в BSC: 0x92516e0DDf1dDBF7FAB1b79CaC26689fDC5ba8e6
Контракт в Solana

3️⃣Якщо буде спред, то купити на DEX і відкрити шорт на CEX. Малоймовірно, але вдруг
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🐳2377
МЕХС дали фʼючерси по HUMA, відкрив шорт. Дадуть вище ціну – доберу ще на твінках
19🐳9
15:30 буде клейм дропу, все під контролем. Шкода що фʼючерси Gate аж в 16:00 😭
🐳1242
21:00 дроп MOVE. Але ці підари можуть знову перенести
🐳199
Easy Trade
21:00 дроп MOVE. Але ці підари можуть знову перенести
Ви вже можете критись в гоїв з снд суто на очікуваннях. Я першим написав і пішли пости далі

Але я тримаю
🐳3685