Easy Trade
8.8K subscribers
899 photos
7 videos
344 links
По питаннях до @VladNech
Другий канал – https://t.iss.one/easyprofit_crypto
Download Telegram
На Gate можна було смачно зашортити на любу суму і забрати 40% руху. Але це вже постфактум кажу, в моменті 0.011$ виглядало сумнівно під шорт, тому і не писав.

Тому акаунт на біржі Gate для шортів на лістингу маст-хев.
Посилання
🐳12841
Лонг DOOD захотів взяти по 0.0075$ + фандінг буде капати.
Відкрив на Gate
Можливо помилка, тому лиш на те, що готовий втратити
116🐳3
Кращі з кращих змагаються в турнірі трейдерів від WhiteBIT

І ті торгують в мінус. Так і живемо

https://whitebit.com/ua/m/ICTC-2025
🐳1910
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA

Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
🐳11
Easy Trade
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
Закрив в мінус, DCA це не моє. Дивився за цим гаманцем раніше і чекав продаж, але на ринку, який росте, це не працює
🐳17
Моє типове везіння. Єдиний шорт, який я тримав в довгу, токен задроченої майнілки, і той дав ікси. FDV 105 млрд$ 💀

Зато з 20 лонгів «фундаментальних» токенів в довгу абсолютно всі впали в ціні в кілька раз. Через рік РІ буде коштувати 0.01$, але без мене, не хочу копі тягнути в мінус
🐳27122
PUFFER швидкий шорт під виплату на Binance, закрию через 10 хв або по 0.301$
🐳1253
Поки всі міняють PUFFER на USDT, я міняю USDT на PUFFER і маю +10% на курсі)
19🐳104
Норм PASTERNAK воскрес. 100 млн$ FDV.
Раг питання часу, якби ще знайти ТВх.

RDAC буду шортити вище 0.15$. Дивлюсь за фʼючерсами МЕСХ, Gate, Bitget.

Також може вийти ситуація як вчора з PUFFER. Менша ціна на альфі байненс (покупка) і вища на фʼючерсах (шорт).
Початок в 13:00
136🐳5
RDAC 0.05$ 💀
Як вам бичка? Альфа 30$ за 205 поінтів, вкусно?
🐳2465
Bitget 0.042$, декс 0.065$, але ну нах купляти це гівно на Bitget
10🐳432
Пишуть, що на МЕХС відбулась хвиля роздачі РК. Ваші акаунти в нормі?
10🐳7
PRAI токен підарської контори, яка прогнулась перед байненс (а лістинг навіть не на споті чи фʼючерсах, а просто альфа) і кинула своїх інвесторів. Я б шортив цю помийку вище 0.1$ (ціна для ранніх інвесторів), але є сумніви чи дадуть таку ціну. Та й продаж з IDO і дропу буде ДО запуску фʼючерсів 🥲

Лістинг 15:00
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🐳24108
PRAI клейм дропу 16:30, під клейм можна зайти в шорт. Поки лімітки вище 0.1$ розкидати
🐳19127
Easy Trade
PRAI клейм дропу 16:30, під клейм можна зайти в шорт. Поки лімітки вище 0.1$ розкидати
Вже про клейм в 17:00 каже тіма Partisia. Я ще не заходив
138🐳76
Gate не дав заробити на ланоса…
🐳17844
Дали 0.1$ по PRAI, супер. Тейк на 0.07$ і можна замовляти суші
🐳1265
Завтра ранній підйом
09:00 лістинг NXPC

Цей токен вже встиг обібрати мене на премаркеті, тіма або наближені до проекту люди запампили ціну вдвічі. По стакану і зараз можна зрозуміти, що купують явно не рандомні користувачі і ріст штучний. З якою метою це зроблено – хз, можливо щоб завищити очікування стосовно ціни, можливо щоб виділити Binance меншу кількість токенів під дроп, адже Binance відштовхується від потенційної ціни токена. А при ціні 1.3$ токенів на дроп треба вже вдвічі менше, ніж при 0.65$.

Саплай 1 млрд токенів, в ринку має бути 17%, але фактично їх буде набагато менше, 17% тільки на папері. В стакан піде мало, тому ціну можуть малювати як захочуть. Особливо враховуючи, що токен корейський і будуть Upbit + Bithumb. Компанія MapleStory Universe, яка випускає токен, отримала 100 млн$ інвесту від корейського фонду. Саме компанія, це не інвестиція конкретно в токен. Компанія займається випуском ігор. Твітер досить слабкий.

Токен в мережі Avalanche (ніхуя собі), КОНТРАКТ
Мережі аваланч нема на альфі байненс, тому дроп швидше за все буде в мережі BSC. На біржах депозит тільки в Avalanche.
Лістинг на Bybit, MEXC, Gate, Bitget, Kucoin в 09:00.
Фʼючерси МЕХС 09:05, Binance 09:30, інші біржі ТВА.
Клейм дропу в 09:00, але там КУС і загалом очікувати через це пролив не варто.

Очевидно, що будуть спреди, тому треба мати кошти на Binance, MEXC, Gate і в мережі Avalanche на MetaMask/Rabby.
Тупо шортити на лістингу страшно, почекаю проторговку. На Bybit через 14 днів в стакан піде 9 млн токенів за токен-сплеш, хочеться до того часу бути в позі 📉

Особисто я буду шукати ТВх для відкупу токенів для премаркету, в надії що буде менше 1.2$. Також у випадку сильного пампу відкрию шорт з можливістю добрати вище. Якщо в перші хвилини на альфі дадуть взяти на 20-30% нижче за біржі, також прикуплю.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
3🐳35983