Easy Trade
8.8K subscribers
899 photos
7 videos
344 links
По питаннях до @VladNech
Другий канал – https://t.iss.one/easyprofit_crypto
Download Telegram
Вже OBOL по 0.4$, пздц. Нижче 0.5$ не хочу шортити. МЕХС 13:35 вже поставили таймер
24🐳7
OBOL скіп. Сумно. Ціна гівно
🐳2711
BFTOKEN на МЕХС відкрив би шорт по 0.05$, але тоді по копі всіх розкаже
85🐳4
Easy Trade
BFTOKEN на МЕХС відкрив би шорт по 0.05$, але тоді по копі всіх розкаже
Це зведений брат CATTON. Тому лімітки і малі суми
🐳1843
Easy Trade
Це зведений брат CATTON. Тому лімітки і малі суми
Закрив це чудо. Такий сильний прибуток, що хіба в % показувати
1🐳30107
Через 15 хвилин закінчується кулдаун при обміні sENA на ENA. Ті, хто почав це робити зразу ж після отримання дропу від Ethena, зможуть продати свої токени після 19:00. Це процедура не одночасна, може зайняти до доби, тут людський фактор.

Також завтра розлок токенів, проданих на ОТС, тому угоду можна потримати. Напрягає тільки буліш на ринку.

Взяв трохи ENA зі стопом на 0.33$.

За анстейком ENA можна слідкувати ТУТ
🐳1132
На Gate можна було смачно зашортити на любу суму і забрати 40% руху. Але це вже постфактум кажу, в моменті 0.011$ виглядало сумнівно під шорт, тому і не писав.

Тому акаунт на біржі Gate для шортів на лістингу маст-хев.
Посилання
🐳12841
Лонг DOOD захотів взяти по 0.0075$ + фандінг буде капати.
Відкрив на Gate
Можливо помилка, тому лиш на те, що готовий втратити
116🐳3
Кращі з кращих змагаються в турнірі трейдерів від WhiteBIT

І ті торгують в мінус. Так і живемо

https://whitebit.com/ua/m/ICTC-2025
🐳1910
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA

Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
🐳11
Easy Trade
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
Закрив в мінус, DCA це не моє. Дивився за цим гаманцем раніше і чекав продаж, але на ринку, який росте, це не працює
🐳17
Моє типове везіння. Єдиний шорт, який я тримав в довгу, токен задроченої майнілки, і той дав ікси. FDV 105 млрд$ 💀

Зато з 20 лонгів «фундаментальних» токенів в довгу абсолютно всі впали в ціні в кілька раз. Через рік РІ буде коштувати 0.01$, але без мене, не хочу копі тягнути в мінус
🐳27122
PUFFER швидкий шорт під виплату на Binance, закрию через 10 хв або по 0.301$
🐳1253
Поки всі міняють PUFFER на USDT, я міняю USDT на PUFFER і маю +10% на курсі)
19🐳104
Норм PASTERNAK воскрес. 100 млн$ FDV.
Раг питання часу, якби ще знайти ТВх.

RDAC буду шортити вище 0.15$. Дивлюсь за фʼючерсами МЕСХ, Gate, Bitget.

Також може вийти ситуація як вчора з PUFFER. Менша ціна на альфі байненс (покупка) і вища на фʼючерсах (шорт).
Початок в 13:00
136🐳5
RDAC 0.05$ 💀
Як вам бичка? Альфа 30$ за 205 поінтів, вкусно?
🐳2465
Bitget 0.042$, декс 0.065$, але ну нах купляти це гівно на Bitget
10🐳432