Easy Trade
HYPE шорт відкрив під фад їх мережі Тейк 19, стоп 20.6
Закрив, нема реакції. Можливо новина про дрейн взагалі фейк насправді
Лудошорт на можливій війні Індії і Пакистану
Взяв біток, ефір і фарткоін
Upd. Стоп в БУ
Взяв біток, ефір і фарткоін
Upd. Стоп в БУ
Кол, про який ніхто б не догадався 😎
Зараз грає Інтер - Барселона,
3:3, екстра-тайм.
Як тільки хтось забиває, зразу ж можна купляти токен цієї команди. Особливо якщо будуть пенальті і забʼють переможний мʼяч.
Також на МЕХС є фʼючерси на BAR, можна відкрити лонг/шорт.
Спот INTER або BAR. Можна буде зловити 10-20% руху
Зараз грає Інтер - Барселона,
3:3, екстра-тайм.
Як тільки хтось забиває, зразу ж можна купляти токен цієї команди. Особливо якщо будуть пенальті і забʼють переможний мʼяч.
Також на МЕХС є фʼючерси на BAR, можна відкрити лонг/шорт.
Спот INTER або BAR. Можна буде зловити 10-20% руху
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🐳28 11 4 3
Easy Trade
Кол, про який ніхто б не догадався 😎 Зараз грає Інтер - Барселона, 3:3, екстра-тайм. Як тільки хтось забиває, зразу ж можна купляти токен цієї команди. Особливо якщо будуть пенальті і забʼють переможний мʼяч. Також на МЕХС є фʼючерси на BAR, можна відкрити…
BAR -20%
Завтра так само можна в матчі ПСЖ - Арсенал (PSG - AFC)
Завтра так само можна в матчі ПСЖ - Арсенал (PSG - AFC)
OBOL поки виглядає як найлегший шорт. Дроп, коінліст, мегадроп Bybit будуть в 14:00, до 13:20 лиш нагороди за альфа-поінти.
Ціна Coinlist 0.25$, саплай 500 млн токенів.
Фʼючерси на МЕХС в 13:05, Binance 13:30, можливо Gate також дадуть до 14:00.
Буду відкривати шорт до 14:00, можливо з перших хвилин торгів, якщо побачу ціну вище 0.6$. Також поставлю лімітки вище. Планую закривати угоди в ~14:30
Декс
Ціна Coinlist 0.25$, саплай 500 млн токенів.
Фʼючерси на МЕХС в 13:05, Binance 13:30, можливо Gate також дадуть до 14:00.
Буду відкривати шорт до 14:00, можливо з перших хвилин торгів, якщо побачу ціну вище 0.6$. Також поставлю лімітки вище. Планую закривати угоди в ~14:30
Декс
🐳34 15 12 1
Вже OBOL по 0.4$, пздц. Нижче 0.5$ не хочу шортити. МЕХС 13:35 вже поставили таймер
Easy Trade
BFTOKEN на МЕХС відкрив би шорт по 0.05$, але тоді по копі всіх розкаже
Це зведений брат CATTON. Тому лімітки і малі суми
🐳18 4 3
Easy Trade
Це зведений брат CATTON. Тому лімітки і малі суми
Закрив це чудо. Такий сильний прибуток, що хіба в % показувати
1🐳30 10 7
Через 15 хвилин закінчується кулдаун при обміні sENA на ENA. Ті, хто почав це робити зразу ж після отримання дропу від Ethena, зможуть продати свої токени після 19:00. Це процедура не одночасна, може зайняти до доби, тут людський фактор.
Також завтра розлок токенів, проданих на ОТС, тому угоду можна потримати. Напрягає тільки буліш на ринку.
Взяв трохи ENA зі стопом на 0.33$.
За анстейком ENA можна слідкувати ТУТ
Також завтра розлок токенів, проданих на ОТС, тому угоду можна потримати. Напрягає тільки буліш на ринку.
Взяв трохи ENA зі стопом на 0.33$.
За анстейком ENA можна слідкувати ТУТ
🐳11 3 2
Easy Trade
Через 15 хвилин закінчується кулдаун при обміні sENA на ENA. Ті, хто почав це робити зразу ж після отримання дропу від Ethena, зможуть продати свої токени після 19:00. Це процедура не одночасна, може зайняти до доби, тут людський фактор. Також завтра розлок…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Стоп. -130$
Ринок вгору, тому з шортами важко. Стараюсь торгувати тільки тоді, коли є логіка. Багато хто лудить на всьому підряд, це дорога в нікуди
Ринок вгору, тому з шортами важко. Стараюсь торгувати тільки тоді, коли є логіка. Багато хто лудить на всьому підряд, це дорога в нікуди
4🐳42 11 7 4
Easy Trade
Для експерименту зробив анти-портфель криптана Відкрив шорт по кожному з цих токенів: SUI, HYPE, АРТ, ТАО, ENA, WLD, IP, LAYER, DEEP, PYTH, MOVE, STRK, MORPHO, GRASS, BERA, ZKJ, PI, SIGN. Їх обʼєднує те, що вони переоцінені і невеликий % токенів в ринку.…
Не дякуйте за «бичку».
Хтось мав принести цю жертву.
Хтось мав принести цю жертву.
5🐳96 23 9 7
На Gate можна було смачно зашортити на любу суму і забрати 40% руху. Але це вже постфактум кажу, в моменті 0.011$ виглядало сумнівно під шорт, тому і не писав.
Тому акаунт на біржі Gate для шортів на лістингу маст-хев.
Посилання
Тому акаунт на біржі Gate для шортів на лістингу маст-хев.
Посилання
🐳12 8 4 1
Лонг DOOD захотів взяти по 0.0075$ + фандінг буде капати.
Відкрив на Gate
Можливо помилка, тому лиш на те, що готовий втратити
Відкрив на Gate
Можливо помилка, тому лиш на те, що готовий втратити
Кращі з кращих змагаються в турнірі трейдерів від WhiteBIT
І ті торгують в мінус. Так і живемо
https://whitebit.com/ua/m/ICTC-2025
І ті торгують в мінус. Так і живемо
https://whitebit.com/ua/m/ICTC-2025
🐳19 10
🐳11
Easy Trade
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
Закрив в мінус, DCA це не моє. Дивився за цим гаманцем раніше і чекав продаж, але на ринку, який росте, це не працює
🐳17
Easy Trade
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
Пон. FARTCOIN таки впав, але вже без мене 🐹
🐳19 10 2