Easy Trade
8.83K subscribers
899 photos
7 videos
343 links
По питаннях до @VladNech
Другий канал – https://t.iss.one/easyprofit_crypto
Download Telegram
HYPE шорт відкрив під фад їх мережі

Тейк 19, стоп 20.6
🐳2076
Easy Trade
HYPE шорт відкрив під фад їх мережі Тейк 19, стоп 20.6
Закрив, нема реакції. Можливо новина про дрейн взагалі фейк насправді
14🐳1141
Лудошорт на можливій війні Індії і Пакистану

Взяв біток, ефір і фарткоін

Upd. Стоп в БУ
17🐳7
Кол, про який ніхто б не догадався 😎

Зараз грає Інтер - Барселона,
3:3, екстра-тайм.
Як тільки хтось забиває, зразу ж можна купляти токен цієї команди. Особливо якщо будуть пенальті і забʼють переможний мʼяч.

Також на МЕХС є фʼючерси на BAR, можна відкрити лонг/шорт.

Спот INTER або BAR. Можна буде зловити 10-20% руху
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🐳281143
OBOL поки виглядає як найлегший шорт. Дроп, коінліст, мегадроп Bybit будуть в 14:00, до 13:20 лиш нагороди за альфа-поінти.
Ціна Coinlist 0.25$, саплай 500 млн токенів.

Фʼючерси на МЕХС в 13:05, Binance 13:30, можливо Gate також дадуть до 14:00.

Буду відкривати шорт до 14:00, можливо з перших хвилин торгів, якщо побачу ціну вище 0.6$. Також поставлю лімітки вище. Планую закривати угоди в ~14:30

Декс
🐳3415121
Вже OBOL по 0.4$, пздц. Нижче 0.5$ не хочу шортити. МЕХС 13:35 вже поставили таймер
24🐳7
OBOL скіп. Сумно. Ціна гівно
🐳2711
BFTOKEN на МЕХС відкрив би шорт по 0.05$, але тоді по копі всіх розкаже
85🐳4
Easy Trade
BFTOKEN на МЕХС відкрив би шорт по 0.05$, але тоді по копі всіх розкаже
Це зведений брат CATTON. Тому лімітки і малі суми
🐳1843
Easy Trade
Це зведений брат CATTON. Тому лімітки і малі суми
Закрив це чудо. Такий сильний прибуток, що хіба в % показувати
1🐳30107
Через 15 хвилин закінчується кулдаун при обміні sENA на ENA. Ті, хто почав це робити зразу ж після отримання дропу від Ethena, зможуть продати свої токени після 19:00. Це процедура не одночасна, може зайняти до доби, тут людський фактор.

Також завтра розлок токенів, проданих на ОТС, тому угоду можна потримати. Напрягає тільки буліш на ринку.

Взяв трохи ENA зі стопом на 0.33$.

За анстейком ENA можна слідкувати ТУТ
🐳1132
На Gate можна було смачно зашортити на любу суму і забрати 40% руху. Але це вже постфактум кажу, в моменті 0.011$ виглядало сумнівно під шорт, тому і не писав.

Тому акаунт на біржі Gate для шортів на лістингу маст-хев.
Посилання
🐳12841
Лонг DOOD захотів взяти по 0.0075$ + фандінг буде капати.
Відкрив на Gate
Можливо помилка, тому лиш на те, що готовий втратити
116🐳3
Кращі з кращих змагаються в турнірі трейдерів від WhiteBIT

І ті торгують в мінус. Так і живемо

https://whitebit.com/ua/m/ICTC-2025
🐳1910
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA

Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
🐳11
Easy Trade
Відкрив лудошорт FARTCOIN під продаж по DCA Закрию через 3 години або коли закінчиться продаж
Закрив в мінус, DCA це не моє. Дивився за цим гаманцем раніше і чекав продаж, але на ринку, який росте, це не працює
🐳17
Моє типове везіння. Єдиний шорт, який я тримав в довгу, токен задроченої майнілки, і той дав ікси. FDV 105 млрд$ 💀

Зато з 20 лонгів «фундаментальних» токенів в довгу абсолютно всі впали в ціні в кілька раз. Через рік РІ буде коштувати 0.01$, але без мене, не хочу копі тягнути в мінус
🐳27122