Ядро Domа
445 subscribers
549 photos
134 videos
10 files
243 links
Публікую все, що подобається.
1 148 280,94₴ - вклад спільноти у військо.

https://www.youtube.com/@Dom-CHuK - ЙоуТубе
https://discord.gg/5F5dAKgcQb - Діскорд.
https://www.tiktok.com/@dom_chuk - а це ТікТак)
https://steamcommunity.com/id/domchuka/ - Пара.
Download Telegram
Звіт по минулому збору (№18).

Старлінк і павербанк до нього, сіткомети, дроти та пульт керування. Бійці все купили і вже використовують. Дякую всім за допомогу та свідому позицію. Ми не збідніємо, народ! Також чекаємо на наступні звіти від військових. Інколи вони не мають часу все швидко надати, сподіваюся на ваше розуміння. Чеки прикріплю в коментарях.

https://t.iss.one/dom_chukCore/923 - це той збір розіграш.
https://t.iss.one/dom_chukCore/903 - минулий звіт. Там ланцюгом всі прикріплені.
👍9🔥53🥰1
Ітак, ще трохи перемоги: із 108 кг тепер я важу 99,6. Знову ж таки, демонструючи це все, я збільшую рівень відповідальності. Тепер мені буде соромно товстішати) Це за місяць скинув, але перші 3-5 кг - це вода і глікоген у м'язах, завжди швидко скидається.

Коротше, що у мене працює:
20 000 кроків на день, але швидко ходити;
Засинаю до 00:00;
2300 калорій і 120 г білка кожного дня - і це реально вгамовує апетит, солодкої їжі хочеться менше, принаймні легше тримати себе в руках.


А як ви знаєте, я ще той «солодкожер» - можу з'їсти 3 кг «Ромашки» і навіть не помітити. Також ніякого хліба й макаронів, тільки гречка, рис, горох і багато овочів. П'ю багато води, змушую себе - 2 л.

Можливо, це комусь допоможе. Ну і тепер ціль - 95 кг, бо мій зріст - 183 см.
🔥2518👍1😍1
Які цікаві у них консолі 🤔
Або це саботаж моєї фігури)
😁32🤯2😱2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Звіт по минулому збору (№19).

Ще одні файні хлопці яким ми допомагали. Також додам чеки у коментарі. Дякую всім за допомогу!

https://t.iss.one/dom_chukCore/954 - минулий звіт і всі решта.
29
😁42💯54
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Я знаю, що потрібно стрімити наступним.
😁37🤣8👀1
Ви як, чекаєте цю битву?)
🤔54😈2🎅1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥81
Бокс і діскорд, якщо маєте бажання. Тільки не паліть мене)

Можете всіх замютити щоб не мішали голоси. Бо ми там часто і багато говоримо.
https://discord.gg/5F5dAKgcQb
7👀5
😁329👍3
Перший день літа буду стрімити GTA VC - це вже традиція. Повне проходження) Але випадає на понеділок. Буде напряжно в такий день?
Anonymous Poll
40%
Напряжно через роботу.
63%
Байдуже коли)
8
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Звідки взялася моя стратегія бою з Усиком?
😁26🤣52
Ну окей, буде вам VC цієї суботи) Ану - голосування по приколу!

Це означає, що я буду стрімити те, що сам захочу)
Anonymous Poll
35%
Forza Horizon 6
70%
Grand Theft Auto: Vice City
😁20
А для чого вам та Форза? Тож стрімив 17 годин сумарно, мало б вистачити). Це хіба робити канал суто для стрімів і більше стрімити якісь такі ігри. Але не впевнений. Краще зосереджуся на відосах + не такі часті стріми. Бо я ж також не хочу, щоб вас нудило від мене). Наступне роблю, народ! Там взагалі сценарій написаний і повністю озвучений аж на 3 відоси, тому діло тільки за монтажем. Ще затягнула час Форза 6 - дуже хотілося в неї пограти нормально, а сценарій почав писати аж після 50 награних годин.

Дякую за увагу, а коментарі, як завжди, вітаються.
🔥407
Це відбудеться завтра. 43-й стрім... Як же швидко біжить час, навіть у процесі створення відосів. Якось розповідав, що мені ця професія дуже сильно уповільнює плин часу, але все одно все йде швидко. Коротше, завтра - літня заруба, і це в мене вже традиція. Я завтра пінгану, коли почну.
https://youtube.com/live/6NbOWZ1LAKo?feature=share
🔥22👍76🥰3
Ану бігом на стрім! Посилання он вище)
8👍2🔥1😱1🤬1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Через 2 дні вайб буде відчуватися так
©Кіт
🔥27👍42
Сексуальний мужик, який став спонсором вчора на стрімі, дуже тобі дякую!

Надіюся, ти це бачиш) Якогось чорта ютуб перестав показувати спонсорів, саме момент, коли стаєш спонсором. Раніше воно в чаті добряче так акцентувало на цьому моменті. Подивлюся ще в налаштуваннях, бо я нічого не вимикав.
20🔥7
Ну окей, треба вирішити це питання раз і назавжди. Що стрімити наступного разу? Хочу зіграти в щось таке, чого раніше не пробував, та ще й на стрімі. А «Далеко Сру 3» - бо літо просто)
Anonymous Poll
38%
Far Cry 3 (Пройшов один раз в школі)
19%
Clair Obscur: Expedition 33 (Не грав)
43%
Kingdom Come: Deliverance (Не грав)
23%
Oblivion, але класичний (Не грав)
🔥116😱1