План Б: Розіграш за донат! 🚨
На жаль, збір майже зупинився, тому переходимо до важкої артилерії. Розігрую круті речі, щоб закрити потреби наших військових.
Що на кону?
Як взяти участь?
Кидайте донат від 200 грн на банку: https://send.monobank.ua/jar/3nTDERRvH
Шанс на виграш у всіх однаковий.
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуй як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом.
Давайте допоможемо нашим воїнам.
https://t.iss.one/dom_chukCore/901 - пост про збір.
На жаль, збір майже зупинився, тому переходимо до важкої артилерії. Розігрую круті речі, щоб закрити потреби наших військових.
Що на кону?
1️⃣ Комплект манґи YoRHa (повна серія, всі 4 томи).
2️⃣ Збірка «Жахи та Фентезі» - Тираж усього 400 примірників на весь світ.
Як взяти участь?
Кидайте донат від 200 грн на банку: https://send.monobank.ua/jar/3nTDERRvH
Шанс на виграш у всіх однаковий.
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуй як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом.
Давайте допоможемо нашим воїнам.
https://t.iss.one/dom_chukCore/901 - пост про збір.
❤7👍4🔥3🤬1
Це авансом, аж 6 ігор і повноцінні огляди)
https://youtu.be/RMswQuvFbdY
https://youtu.be/RMswQuvFbdY
YouTube
Я пограв, оцінив і порівняв всі старі Need For Speed | НеЧесний огляд швидкісної класики.
Давно планував це відео, але все ніяк руки не доходили. У мене вже є безліч оглядів на новіші частини та легендарні ігри цієї серії, але не менш цікаво було поглянути на витоки історії. Ці NFS однозначно мають свій шарм, тому рекомендую спробувати фанатам…
🔥30❤7🥰2🤝1
Планую почати о "12:00")
https://youtube.com/live/V-6icFuGltA?feature=share
https://youtube.com/live/V-6icFuGltA?feature=share
YouTube
DLC до крайнього відео [40] Суботній Underground.
Логічне продовження крайнього відоса) Але на цей раз одразу дві гри! Не знаю, що по часу, але подивимось.
https://donatello.to/Dom_CHuK?g=na-potrebi-pidrozdilu - донат на стрімі. Всі кошти йдуть на ЗСУ. РОЗІГРАШ від 200 грн - Приз: 1. Комплект манґи YoRHa…
https://donatello.to/Dom_CHuK?g=na-potrebi-pidrozdilu - донат на стрімі. Всі кошти йдуть на ЗСУ. РОЗІГРАШ від 200 грн - Приз: 1. Комплект манґи YoRHa…
😱10👍7🔥2🥰1
raffle_3nTDERRvH.mp4
722.1 KB
Бляха, чуваки, прошу вибачення. Я писав, що шанси у всіх однакові, але той розіграш немає такої функції. Тільки всі донати (навіть 1 грн.), або кратне числу і множник від кожної суми. Типу шанси збільшуються від величини донату. Але топовий приз виграв хлопака за 400 грн. того все пройшло більш-менш гарно) Дякую всім за свідому позицію і допомогу війську! Зараз перекину гроші хлопцям і заскріню у коментарі.
https://t.iss.one/dom_chukCore/913
https://t.iss.one/dom_chukCore/913
❤14👍4
Важливий збір для бійців 131 ОРБ.
Хлопцям потрібні старлінки, кабелі до старлінків, сіткомети.
Призи:
Як взяти участь?
200 грн - один квиток на участь (400=Х2, 2000=Х10 і т.д.)
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуйте як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом. Повна звітність гарантована.
Кожен ваш донат це вклад у безпеку хлопців що допоможе вберегти їх життя - вони у свою чергу віддячать вам "хорошими руськими".
🎯 Ціль: 100 000 ₴ (Ціль досягнуто/збір закрито)
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5ZeaGpy7r3
💳Номер картки банки
Хлопцям потрібні старлінки, кабелі до старлінків, сіткомети.
Призи:
1. Крило збитого шахеда з підписами бійців 131 ОРБ. (Трофейний артефакт)
2. Артбук "Світ гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl".
3. Комплект манґи YoRHa (повна серія, всі 4 томи).
4. Збірка «Жахи та Фентезі» - Тираж усього 400 примірників на весь світ.
Як взяти участь?
200 грн - один квиток на участь (400=Х2, 2000=Х10 і т.д.)
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуйте як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом. Повна звітність гарантована.
Кожен ваш донат це вклад у безпеку хлопців що допоможе вберегти їх життя - вони у свою чергу віддячать вам "хорошими руськими".
🎯 Ціль: 100 000 ₴ (Ціль досягнуто/збір закрито)
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5ZeaGpy7r3
💳Номер картки банки
4874 1000 2671 1583❤15🔥6
Ось так я намагаюся схуднути. Ходжу навколо хати як та білка у колесі. А в ночі я більш хоробрий, аж по селі ходжу. Просто в ночі з далека видно фари автівок) Був 108, а зараз 102.6 кг. при зрості 183 см. Якось на стрімі розповідав, але вирішив поділитися щоб збільшити відповідальність. Також за цей прийом казав.
Також налагодив режим сну, бо вже більше як пів року не сплю нормально. Засинаю до 00:00 і ходжу ще перед сном по 20 хв. Дуже допомогло до речі.
Не сприймайте як понти. Просто такий етап у житті, що всі можливі "мотивації" вже пройдені. А тут перед вами буде соромно, того новий пендаль мені буде)
Також налагодив режим сну, бо вже більше як пів року не сплю нормально. Засинаю до 00:00 і ходжу ще перед сном по 20 хв. Дуже допомогло до речі.
Не сприймайте як понти. Просто такий етап у житті, що всі можливі "мотивації" вже пройдені. А тут перед вами буде соромно, того новий пендаль мені буде)
❤31👍16🔥5
Просто цікава статистика, тільки не сваріться у коментарях будь ласка. Чи довіряєте ви Стерненку, як волонтеру?
Anonymous Poll
41%
Довіряю і доначу.
38%
Недовіряю.
25%
Довіряю, але не доначу.
🤔9😁7👍2❤1🤣1