Невеликий пост ностальгії, по одній, на думку автора, з найкращих ігор з серії асасинів. У кожного є та сама гра, яка настільки запала в душу, що будь-який спогад про неї, просто зігріває душу, для мене це саме Assassin's Creed IV Black Flag. Коли вона виходила, мені було лиш 12 чи 13 років, але вона настільки захопила мій мозок, душу і тіло, що я слідкував за всіма анонсами, виставками де з'явилялась і всім таким.
Коли вона вийшла на "зеленому" стімі я прибіг зі школи і одразу скачав її, почавши проходити.
Ці персонажі, пісні, антураж, морські бої дуже глибоко вкорілинилися в спогадах, і ось, Юбісофт, робе щось неймовірне і викликає ту дитячу радість, яка була роки назад.
Я тільки нещодавно знову перепройшов цей шедевр, і бачу що літом буду знову це робити, бо в цій грі є душа.
©Кіт
P.S. нагадую про збір, закиньте трішки дублонів, хлопцям
https://t.iss.one/dom_chukCore/901
Коли вона вийшла на "зеленому" стімі я прибіг зі школи і одразу скачав її, почавши проходити.
Ці персонажі, пісні, антураж, морські бої дуже глибоко вкорілинилися в спогадах, і ось, Юбісофт, робе щось неймовірне і викликає ту дитячу радість, яка була роки назад.
Я тільки нещодавно знову перепройшов цей шедевр, і бачу що літом буду знову це робити, бо в цій грі є душа.
©Кіт
P.S. нагадую про збір, закиньте трішки дублонів, хлопцям
https://t.iss.one/dom_chukCore/901
🔥16🥰4👍2😱1
Я так поняв, що у цих промокодах одна шляпа) Хіба хтось захоче знижку на гру в тому Мойо, або дешевше оплатити Бустероїд. У мене взагалі нічого цікавого не було. Закину всі промокоди у коментарі, можливо комусь знадобиться.
https://t.iss.one/dom_chukCore/900
https://t.iss.one/dom_chukCore/900
Telegram
Ядро Domа
Не знаю як вам, але мені ця штука сильно сподобалась - люблю артбуки. Дякую Вадиму та Владу за такий підгон - там ще 23 картки є) І взагалі дуже файна акція вийшла. Бажаю всім встигнути вхопити або дочекатися замовлення від АТБ. На моїй пам'яті це вперше…
🥰9💯6❤2
Дуже дякую сексуальному пану за підгон! Я планую відоси по цій франшизі, але трохи пізніше. Вартує мені хоча б пострімити коли вона появиться? І як вам взагалі цей всесвіт? Бо я особисто почав з Gothic 3 і дуже її люблю. Декілька разів пройшов, але другої взагалі не грав, а першу награв 10 годин і закинув, хоча було цікаво страждати)
❤22👍12🔥3
План Б: Розіграш за донат! 🚨
На жаль, збір майже зупинився, тому переходимо до важкої артилерії. Розігрую круті речі, щоб закрити потреби наших військових.
Що на кону?
Як взяти участь?
Кидайте донат від 200 грн на банку: https://send.monobank.ua/jar/3nTDERRvH
Шанс на виграш у всіх однаковий.
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуй як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом.
Давайте допоможемо нашим воїнам.
https://t.iss.one/dom_chukCore/901 - пост про збір.
На жаль, збір майже зупинився, тому переходимо до важкої артилерії. Розігрую круті речі, щоб закрити потреби наших військових.
Що на кону?
1️⃣ Комплект манґи YoRHa (повна серія, всі 4 томи).
2️⃣ Збірка «Жахи та Фентезі» - Тираж усього 400 примірників на весь світ.
Як взяти участь?
Кидайте донат від 200 грн на банку: https://send.monobank.ua/jar/3nTDERRvH
Шанс на виграш у всіх однаковий.
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуй як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом.
Давайте допоможемо нашим воїнам.
https://t.iss.one/dom_chukCore/901 - пост про збір.
❤7👍4🔥3🤬1
Це авансом, аж 6 ігор і повноцінні огляди)
https://youtu.be/RMswQuvFbdY
https://youtu.be/RMswQuvFbdY
YouTube
Я пограв, оцінив і порівняв всі старі Need For Speed | НеЧесний огляд швидкісної класики.
Давно планував це відео, але все ніяк руки не доходили. У мене вже є безліч оглядів на новіші частини та легендарні ігри цієї серії, але не менш цікаво було поглянути на витоки історії. Ці NFS однозначно мають свій шарм, тому рекомендую спробувати фанатам…
🔥30❤7🥰2🤝1
Планую почати о "12:00")
https://youtube.com/live/V-6icFuGltA?feature=share
https://youtube.com/live/V-6icFuGltA?feature=share
YouTube
DLC до крайнього відео [40] Суботній Underground.
Логічне продовження крайнього відоса) Але на цей раз одразу дві гри! Не знаю, що по часу, але подивимось.
https://donatello.to/Dom_CHuK?g=na-potrebi-pidrozdilu - донат на стрімі. Всі кошти йдуть на ЗСУ. РОЗІГРАШ від 200 грн - Приз: 1. Комплект манґи YoRHa…
https://donatello.to/Dom_CHuK?g=na-potrebi-pidrozdilu - донат на стрімі. Всі кошти йдуть на ЗСУ. РОЗІГРАШ від 200 грн - Приз: 1. Комплект манґи YoRHa…
😱10👍7🔥2🥰1
raffle_3nTDERRvH.mp4
722.1 KB
Бляха, чуваки, прошу вибачення. Я писав, що шанси у всіх однакові, але той розіграш немає такої функції. Тільки всі донати (навіть 1 грн.), або кратне числу і множник від кожної суми. Типу шанси збільшуються від величини донату. Але топовий приз виграв хлопака за 400 грн. того все пройшло більш-менш гарно) Дякую всім за свідому позицію і допомогу війську! Зараз перекину гроші хлопцям і заскріню у коментарі.
https://t.iss.one/dom_chukCore/913
https://t.iss.one/dom_chukCore/913
❤14👍4
Важливий збір для бійців 131 ОРБ.
Хлопцям потрібні старлінки, кабелі до старлінків, сіткомети.
Призи:
Як взяти участь?
200 грн - один квиток на участь (400=Х2, 2000=Х10 і т.д.)
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуйте як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом. Повна звітність гарантована.
Кожен ваш донат це вклад у безпеку хлопців що допоможе вберегти їх життя - вони у свою чергу віддячать вам "хорошими руськими".
🎯 Ціль: 100 000 ₴ (Ціль досягнуто/збір закрито)
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5ZeaGpy7r3
💳Номер картки банки
Хлопцям потрібні старлінки, кабелі до старлінків, сіткомети.
Призи:
1. Крило збитого шахеда з підписами бійців 131 ОРБ. (Трофейний артефакт)
2. Артбук "Світ гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl".
3. Комплект манґи YoRHa (повна серія, всі 4 томи).
4. Збірка «Жахи та Фентезі» - Тираж усього 400 примірників на весь світ.
Як взяти участь?
200 грн - один квиток на участь (400=Х2, 2000=Х10 і т.д.)
ВАЖЛИВО: У коментарі до платежу вказуйте як з вами зв'язатися якщо з іншого банку.
Результати підіб’ємо згодом. Повна звітність гарантована.
Кожен ваш донат це вклад у безпеку хлопців що допоможе вберегти їх життя - вони у свою чергу віддячать вам "хорошими руськими".
🎯 Ціль: 100 000 ₴ (Ціль досягнуто/збір закрито)
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5ZeaGpy7r3
💳Номер картки банки
4874 1000 2671 1583❤15🔥6