Instagram: https://www.instagram.com/iiv.uz/
Telegram: https://t.iss.one/iivuz
Facebook: https://www.facebook.com/iiv.uz…
Президент Шавкат Мирзиёев раислигида туризм ва маданият масканлари имкониятини тўлиқ ишга солиш, “Яшил макон” умуммиллий лойиҳасининг кузги мавсумини ташкил этиш масалалари юзасидан видеоселектор йиғилиши ўтказилди.
Под председательством Президента Шавката Мирзиёева состоялось видеоселекторное совещание по вопросам полного использования возможностей туристических и культурных объектов, организации осеннего сезона общенационального проекта «Яшил макон».
#Mirziyoyev #videoselektor #turizm #Yashilmakon
🔹Эрталаб ишга ёки ўқишга бораётган фуқароларнинг йўлларда хавфсиз ҳаракатланишини таъминлаш мақсадида ЙПХ ходимлари пиёдалар ўтиш жойлари атрофида хизмат олиб бормоқдалар.
🔹 Суратларда: Тошкент вилояти автомобиль йўллари.
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Қирғиз Республикаси Президенти Садир Жапаровнинг таклифига биноан Мустақил Давлатлар Ҳамдўстлиги Давлат раҳбарлари кенгашининг навбатдаги мажлисида иштирок этиш учун 13 октябрь куни амалий ташриф билан Бишкек шаҳрида бўлади.
По приглашению Президента Кыргызской Республики Садыра Жапарова Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев 13 октября посетит с рабочим визитом город Бишкек для участия в очередном заседании Совета глав государств Содружества Независимых Государств.