⚡️ Рейд тадбирларида ҳайдовчилар ёнидан тақиқланган буюмлар ва моддалар аниқланди
©️"Ўзбекистон 24" телеканали "Вазият 24" кўрсатуви
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев амалий ташриф билан Қирғизистоннинг Чўлпонота шаҳрига келди.
Президент Республики Узбекистана Шавкат Мирзиёев прибыл с рабочим визитом в город Чолпон-Ату Кыргызстана.
#Mirziyoyev #tashrif #sammit #MarkaziyOsiyo #YI
🔹Бухоро вилоятининг Когон туманида жойлашган 5-сонли МТМда "Диққат пиёда" ва "Диққат йўловчи" шиори остида тарғибот тадбирлари ўтказилди
©️"Buxoro MTRK" телеканали
Чўлпонота шаҳрида Ўзбекистон Республикаси Президентига ажратилган қароргоҳда Президент Шавкат Мирзиёевнинг Европа Кенгаши Президенти Шарль Мишель билан учрашуви бошланди.
В отведенной для Президента Республики Узбекистан резиденции в городе Чолпон-Ате началась встреча Президента Шавката Мирзиёева с Президентом Европейского Совета Шарлем Мишелем.
Forwarded from ICHKI ISHLAR VAZIRI | A.A.TASHPULATOV
Joriy yilning 2-iyul kuni Xorazm viloyati Xonqa tumani “Durgadik” mahallasida davlat organlari rahbarlari hamda viloyat hokimi tarkibidagi respublika ishchi guruhi Davlat rahbarining topshiriqlarini amaliy ijrosini taʼminlash maqsadida Qoraqalpogʻiston Respublikasi va Xorazm viloyati aholisi uchun ommaviy sayyor qabul oʻtkazmoqda.
Tadbirda Ichki ishlar vaziri general-leytenant Poʻlat Bobojonov tomonidan soha masʼullari ishtirokida aholining ichki ishlar organlari faoliyatiga taalluqli murojaatlari, ijtimoiy va iqtisodiy muammolari hamda uzoq vaqtdan buyon yechimini topmayotgan masalalari oʻrganilmoqda.
Жорий йилнинг 2 июль куни Хоразм вилояти Хонқа тумани “Дургадик” маҳалласида давлат органлари раҳбарлари ҳамда вилоят ҳокими таркибидаги республика ишчи гуруҳи Давлат раҳбарининг топшириқларини амалий ижросини таъминлаш мақсадида Қорақалпоғистон Республикаси ва Хоразм вилояти аҳолиси учун оммавий сайёр қабул ўтказмоқда.
Тадбирда Ички ишлар вазири генерал-лейтенант Пўлат Бобожонов томонидан соҳа масъуллари иштирокида аҳолининг ички ишлар органлари фаолиятига тааллуқли мурожаатлари, ижтимоий ва иқтисодий муаммолари ҳамда узоқ вақтдан буён ечимини топмаётган масалалари ўрганилмоқда.